Szcześć Boże jestem klerykiem WSD w Radomiu. Na wstepie pragne serdecznie Droga Redakcjo Was pozdrowic... mam mały problem oststnio ks. profesor poprosił mnie o napisanie referatu Maryja w Muzyce... po przeszukaniu wielu materiałów natrafiłem na kilka z nich ale miał bym prosbe. Czy Droga redakcja nie ma jakis materiałów albo napiarów na litereatura z tym tematem zwiazaną... licze na pomoc... z góry dziekuje... Pamietam w modlitwie... Szcześć Boże
|