NIE SIEDŹCIE W DOMACH, GDY FANATYCY OD RYDZYKA ROBIĄ Z POLSKI DRUGI IRAN!!!
11 KWIETNIA, w środę od 17:00 do 2.00 POD SEJMEM - WIEC W OBRONIE ŻYCIA KOBIET
Wprowadzenie do Konstytucji słów "od poczęcia aż do naturalnej śmierci" to zamach na życie i prawa kobiet, a nie obrona wartości! Panowie politycy nie zostaną postawieni przed pytaniem: czy Konstytucja zagraża ICH życiu. ONI są bezpieczni od urodzenia aż do naturalnej śmierci. Jakim prawem więc decydują o zdrowiu i życiu kobiet?! Ręce precz od życia kobiet! Konstytucja dla ludzi, nie dla dogmatów! Grupa "Same o Sobie! S.O.S.", Porozumienie Kobiet 8 Marca, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Blog Stop Fanatykom (Bez jaj), Feminoteka, Sierpień '80 zapraszają: 11 KWIETNIA, w środę od 17:00 do 2.00 POD SEJMEM - na WIEC W OBRONIE ŻYCIA KOBIET |