Zamiast walić do Ciebie na mail, myślę, że powinniśmy przedyskutować to TUTAJ z resztą forumowiczów. To dobry temat na dyskusję, ponieważ co człowiek, to inna opinia, a ostateczny wniosek wyciągniesz sobie sama. Tylko niechże wreszcie ktoś się odezwie!
Pozdrawiam.
|