Fundacja Ashoka, organizator Akademii Innowatorów Społecznych (AIS), zaprasza do udziału w programie aktywnych i przedsiębiorczych studentów polskich uczelni, którzy chcą rozwiązywać problemy społeczne i zmieniać otaczającą ich rzeczywistość. Uczestnicy Akademii podczas kilkumiesięcznego programu biorą udział w cyklu warsztatów, które odbywają się w organizacjach pozarządowych, a także realizują własne pomysły na działania społeczne. Mają także możliwość ubiegania się o środki finansowe na realizację swojego projektu. Aplikacje można składać do 30 kwietnia. Więcej informacji na temat programu na stronie: www.ashoka.plZ pozdrowieniami Joanna Michalska Biuro Prezydenta - GCOP |