Racjonalista - Strona głównaDo treści
Policja internetowa w modzie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
24-08-2007 10:31J.Szulc (5723 punktów)Policja internetowa w modzie?
wiadomosci.onet.pl/1593952,12,item.html

Ciekawe, w którą stronę patrzą teraz nasze władze.
Jeszcze trochę, a może zarażą się, jak kiedyś grypą. Ze wschodu.
Na razie ścigają za oprogramowania. Za chwilę za prezentowane poglądy?

Kto nam zażyczył życia w ciekawych czasach?
Może jeszcze da sie to "odszczekać"?

Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

JATO (2644 punktów)
Kiedyś na bazie enuncjacji prasowych zainicjowałem wątek "Cisco a totalitaryzm" - jakoś nie wywołał większego zainteresowania a problem był ten sam.
Pozdrawiam.
JATO.


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
J.Szulc (5723 punktów)

To tylko zwrócenie uwagi na "normalność" tego świata.
Mnie w każdym razie pewne sprawy oburzają.
Czasem, w przypływie dobrego nastroju, nazywam Orwella Pytią, lub inna tego typu wyrocznią.
Żałosne, prawda?

Pozdrawiam.

"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
Jacek Krysztofik (1390 punktów)
Jeżeli "orwellizujemy," to Wikipedia może robić za Ministerstwo prawdy. Niestety, większość materiału na ten temat jest po angielsku, ale dowody na ingerencję rządów i wywiadu w treść wiki są przekonywające.

   W Niemczech zaś weszła ustawa zakazująca używania narzędzi do anonimizacji.

   Więcej: prawo.vagla.pl/

Iniustitia, sed lex.
IQ955 (2355 punktów)
>   W Niemczech zaś weszła ustawa zakazująca używania narzędzi do anonimizacji.
>   Więcej: prawo.vagla.pl/
Nie znalazłem pod tym adresem nic o tej ustawie - a byłbym zainteresowany.
Przy okazji zapraszam tutaj.
Cały numer (a w szczególności artykuły: "Sieć, czy matnia" oraz "Ignoratio iuris nocet") poświęcony jest właśnie prywatności.


Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
IQ955 (2355 punktów)
>Kiedyś na bazie enuncjacji prasowych zainicjowałem wątek "Cisco a totalitaryzm" - jakoś nie wywołał większego zainteresowania a problem był ten sam.
Zapraszam tutaj.
Cały numer (a w szczególności artykuły: "Sieć, czy matnia" oraz "Ignoratio iuris nocet") poświęcony jest właśnie prywatności.

Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
stilb (1323 punktów)
>wiadomosci.onet.pl/1593952,12,item.html
>Ciekawe, w którą stronę patrzą teraz nasze władze.

Pewnie jest kilka osób oddelegowanych do przeglądania stron racjonalista.pl

>Jeszcze trochę, a może zarażą się, jak kiedyś grypą. Ze
>wschodu.
>Na razie ścigają za oprogramowania. Za chwilę za
>prezentowane poglądy?
>Kto nam zażyczył życia w ciekawych czasach?
>Może jeszcze da sie to "odszczekać"?
>Pozdrawiam

Czy aby tylko oprogramowania?
wiadomosci.onet.pl/1412311,2677,1,1,kioskart.html


Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365