To tylko zwrócenie uwagi na "normalność" tego świata. Mnie w każdym razie pewne sprawy oburzają. Czasem, w przypływie dobrego nastroju, nazywam Orwella Pytią, lub inna tego typu wyrocznią. Żałosne, prawda?
Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|