Racjonalista - Strona głównaDo treści
Karuzela emocji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
24-01-2024 22:25romaro (25211 punktów)Karuzela emocji
Ocena 1 na 1
1. Dzisiejszy dzień to prawdziwa karuzela emocji, dobrych wiadomości dla Polski i złych wiadomości dla symetrystów, zakochanych w sobie profesorów i pisowców 😉. Napisałem już chyba wszystko o komisji kopertowej i zeznaniach Sasina. Morawiecki już obmyśla zemstę i zapewne uderzy podczas śledztwa nad fuzją Orlenu z Lotosem.

2. Premier Donald Tusk i jego spotkania z dziennikarzami stają się normą, do której łatwo i szybko się przyzwyczailiśmy. O to właśnie chodziło - o wyznaczanie standardów, tworzenie nowych reguł życia politycznego i konsekwentne działania. Można to nazwać "banalnym", ale właśnie taka praca u podstaw jest kluczowa dla zbudowania trwałych fundamentów stabilnej i dojrzałej demokracji. Tego powinni się uczyć dzieci i młodzież - małych rzeczy, które umykają często uwadze mediów i telewizyjnych ekspertów.

Przez wiele lat, naszym politykom wydawało się, że Polacy "rozumieją". Była to wiara w dojrzałość naszego społeczeństwa, jego zrozumienie zasad prawa, poszanowanie konstytucji, rozumienie zagrożeń płynących z rządów autorytarnych oraz docenienie naszej obecności w UE. Niestety to była ułuda i w 2015 roku zderzono się z rzeczywistością (jak dzisiaj Sasin z komisją). Okazało się, że duża część Polaków nie rozumie i nie "czuje" koncepcji rządów prawa a obecność Polski w UE traktuje głównie jako wizytę w bankomacie. To efekt wielkich zaniedbań w obszarze edukacji i to nie tylko rozumianej jako element szkolnego programu nauczania. Zabrakło większej ilości kampanii informacyjnych, przeznaczonych również dla ludzi dorosłych. Jak pokazują badania i analizy ostatnich wyborów parlamentarnych, tzw "młode pokolenie" nauczyło się pewnych rzeczy samo. Bo nie mam wątpliwości, że przywiązanie do wolności, wartości otwartych granic i szacunku dla drugiego człowieka, który jest "inny niż ja", to nie wynik jakiejkolwiek reformy edukacji. Nie mówiąc już o patologii Zalewskiej i Czarnkowej. Mamy zatem bardzo różne w swoim podejściu i wyznawanych wartościach, kilka pokolenia Polaków. Dodając olbrzymi wpływ geografii i silnych podziałów historycznych między wschodem i zachodem, powstały nam dwie zupełnie różne Polski. Nie da się ich połączyć w warunkach pokojowych ... jedynie "wspólny wróg" mógłby tutaj dokonać krótkotrwałego cudu. Takiego scenariusza nie chcemy i nie możemy na niego pozwolić. Zostało nam zatem liczyć na długi i trudny proces, który zajmie (w najlepszym wypadku) jedno pokolenie.

3. Jarosław Kaczyński bredzi coś o "zamachu stanu". Kontynuuję zatem drogę ku przepaści. Chciałby pociągnąć za sobą całą Polskę, ale to mu się nie uda. Odejdzie z polityki w samotności ...

4. Jutro wraca "The Sejm"‼️Jeśli Kamiński i Wąsik mają "jaja", to tak jak pisałem wcześniej, złamią jutro prawo 😉. Bardzo im kibicuję ...

x.com/Ten_(*)tatus/1750266873764106583?s=20
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
> Jutro wraca "The Sejm"‼️Jeśli Kamiński i Wąsik mają "jaja", to tak jak pisałem wcześniej, złamią jutro prawo 😉. Bardzo im kibicuję ...

>x.com/Ten_(*)tatus/1750266873764106583?s=20

Nawet nie podejrzewałem że ty to napsiełeś.

I.ty się trollu śmiejesz z moich wątkow? Jak ty wiesz co się dzieje jak dopiero przeczytasz.

Ps. Znalezione w sieci cenzorze inny dział.

Ty i tak nie masz nic do powiedzenia. Prócz odbyt kurwiu.
romaro (25211 punktów)
>I.ty się trollu śmiejesz z moich wątkow? Jak ty wiesz co się dzieje jak dopiero przeczytasz.

NO NIE MOŻE BYĆ TAK, BY HOMO HEYTERUS W TROLLOWNIU MIAŁ USTĄPIĆ KOMUŚ POLA.
Mój ci jest ten kawałek podłogi. Nie, farmer?

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918599
farmer (22440 punktów)
>>I.ty się trollu śmiejesz z moich wątkow? Jak ty wiesz co się dzieje jak dopiero przeczytasz.
>NO NIE MOŻE BYĆ TAK, BY HOMO HEYTERUS W TROLLOWNIU MIAŁ USTĄPIĆ KOMUŚ POLA.Mój ci jest ten kawałek podłogi. Nie, farmer?
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,918599

Odrazu widać twoją rękę w pisaniu. Wyszydzać potrafisz. To akurat umiesz. Ale poskładać taki tekst j.w. to cię przerasta. I ty trollu będziesz mi pisał co o ajkju?

Nie mniej obrzydznie największe mnie przyprawia jak ty obleśny chamie wstawiasz coś na temat PiSu.

Obawiam się że ludzie tak właśnie widzę opozycję. Jak takich pyskatych bezczelnych ludzi jak ty. I wsumie mają rację.

romaro (25211 punktów)

Proste pytanie - W realu mały kurwiu też jak pies znaczysz teren?
farmer (22440 punktów)
>Proste pytanie - W realu mały kurwiu też jak pies znaczysz teren?

Odrazu widać kiedy piszesz a kiedy wklejasz coś internetu.

I ty oszolomie smiesz się wyśmiewać z tego co pisze?

Gdybyś używał swojego ajkju zamiast wyśmiewać sie z mojego i z mojej pisowni to byś inaczej pisał. Ale tys zwykły troll pyskujacy. Złóż dwa zdania sam poprawnie bez hejtu.

I zampiwtaj się durniu ciebie za twój hejt chamstwo obrazanie nie ma na tym forum.

Ty się sam UŁASKAWIŁEŚ. Ale to nie znaczy że możesz sobie tak pyskować obleśny chamie .
Won chamie!!!
romaro (25211 punktów)
Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami szarleya", w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać, kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany w stronę CR i w podobnym tonie w stronę każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.

Tutaj próbka tego internetowego toksycznego zakapturzonego łotra.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680

Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno.
farmer (22440 punktów)
Cenzor Romaro którego (nie ma ) nie powinno być za obrażanie ale korzysta bo nie ma świni jakby on napisał która by go zablokowała. Okopał się w swoim chamstwie już po uszy.

Jest wręcz dumny:
>.Ależ jestem mały kurwiu, niezależnie jak głośno będziesz kwiczał

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Ten oblech...tfu. to jego powyższe wymioty umysłowe łatwo sprawdzić kiedy sam coś pisze a kiedy wstawia cudze tekstu.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365