Odpowiedź jest prosta, szuka pretekstu by kogoś zwyzywać, obrazić, zmieszać z własnym gównem itp. bo jak sam kiedyś wyznał OTWARCIE: **wchodzi na forum (jakiekolwiek) by się z kimś pokłucić, poobrażać kogoś, zwyzywać itd.** - bo ma taką "potrzebę", jak każdy pojeb ! Omijajcie więc tą szumowinę z daleka jak psie odchody na chodniku bo to jest kundel-pasożyt, którego jedynym celem jest szkodzenie.  |