>Tak, bo każdy rodzaj danych można przedstawić w tej postaci. >Chyba że się mylę i podasz wyjątek? Jest raczej na odwrót, te dane co się da przedstawić w tej postaci to wyjątek od wszystkich danych jakie istnieją. Różne aspekty rzeczywistości inaczej się realizują. Gdyby realizowały się tak samo to były by tym samym. Ujmując to inaczej: żeby odtworzyć w pełni naturę symulowanego obiektu, trzeba odtworzyć sam ten obiekt. Symulacje to tylko podobieństwa. W zasadzie to żadnych danych się nie daje przedstawić w innej postaci.
|