Racjonalista - Strona głównaDo treści
Starożytni Grecy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
06-06-2024 09:45okragly (21676 punktów)Starożytni Grecy
Ocena 1 na 1
Starożytni Grecy byli od nas mądrzejsi, czemu?
moim dowodem jest oprócz wielu filozofów tam zrodzonych, tez wybieranie "parlamentu" przez losowanie. W tym do dzisiaj nie osiągnęliśmy poziomu ich mądrości. Czemu patoelity zrobiły z nas libków niedorozwojków?

czemu nikt nie pisze, że Arystoteles, uważał wybory za charakterystyczne dla oligarchii, i mamy oligarchizacje zycia społecznego, patrz nasz wzór demokracji i bóg świata usazyd, Ukraina gdzie zasiał "demokracje" i wojnę
Oligarchia (gr. panowanie nielicznych) - forma rządów, polegająca na sprawowaniu władzy przez niewielką grupę ludzi (na swiecie usazyd, u nas od dawna jego psy, kaczor donald)

dzisiaj demokracja (jeśli osiągniemy mądrość Grecji) to też parlament wylosowany, a prezydentem (to nowoczesność) sztuczna inteligencja (kobieta)

Demokracja (gr. dḗmos "lud", krátos "władza" - dosł. "rządy ludu, ludowładztwo")
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Starożytni Grecy byli od nas mądrzejsi, czemu?
>moim dowodem jest oprócz wielu filozofów tam zrodzonych, tez wybieranie "parlamentu" przez
>losowanie. W tym do dzisiaj nie osiągnęliśmy poziomu ich mądrości. Czemu patoelity zrobiły z nas
>libków niedorozwojków?

A ty znów cierpisz bo wybudowałes dom i żyjesz dostanie bo nie pracujesz już jak sam pisałeś.

>czemu nikt nie pisze, że Arystoteles, uważał wybory za charakterystyczne dla oligarchii, i mamy
>oligarchizacje zycia społecznego, patrz nasz wzór demokracji i bóg świata usazyd, Ukraina gdzie
>zasiał "demokracje" i wojnę

Na Ukrainę napadła Rosja. A ty dzięki obecności NATO i USA póki co nie jestes wysyłany na front.


>Oligarchia (gr. panowanie nielicznych) - forma rządów, polegająca na sprawowaniu władzy przez
>niewielką grupę ludzi (na swiecie usazyd, u nas od dawna jego psy, kaczor donald)

Wolisz by władze sprawował jeden człowiek jak Putin?
Wątpię. Dzięki temu nie siedzisz na ukraińskim froncie jak wielu młodych Rosjan

> dzisiaj demokracja (jeśli osiągniemy mądrość Grecji) to też parlament wylosowany, a prezydentem
>(to nowoczesność) sztuczna inteligencja
(kobieta)

Kobiety nie miały prawa głosu w Grecji.


Mimo wszytko szanuje że taki niedorozwojek jak sam o sobie piszesz dorobił się domu i nie musi już pracować.

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
06-06-2024 17:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Starożytni Grecy byli od nas mądrzejsi, czemu?
>>moim dowodem jest oprócz wielu filozofów tam zrodzonych, tez wybieranie "parlamentu" przez
>>losowanie. W tym do dzisiaj nie osiągnęliśmy poziomu ich mądrości. Czemu patoelity zrobiły z nas
>>libków niedorozwojków?
>A ty znów cierpisz bo wybudowałes dom i żyjesz dostanie bo nie pracujesz już jak sam pisałeś.
wybudowałem wiele domów, jestem budowniczy PEL-u

>>czemu nikt nie pisze, że Arystoteles, uważał wybory za charakterystyczne dla oligarchii, i mamy
>>oligarchizacje zycia społecznego, patrz nasz wzór demokracji i bóg świata usazyd, Ukraina gdzie
>>zasiał "demokracje" i wojnę
>Na Ukrainę napadła Rosja.
wyzwala swoje tereny

>A ty dzięki obecności NATO i USA póki co nie jestes wysyłany na front.
NATO jest zawsze agresorem, sieje śmierć i cierpienie

>>Oligarchia (gr. panowanie nielicznych) - forma rządów, polegająca na sprawowaniu władzy przez
>>niewielką grupę ludzi (na swiecie usazyd, u nas od dawna jego psy, kaczor donald)
>Wolisz by władze sprawował jeden człowiek jak Putin?
światem steruje usazyd (sterował), putin mu się urwał

>Wątpię. Dzięki temu nie siedzisz na ukraińskim froncie jak wielu młodych Rosjan
to jest wojna domowa sprowokowana przez usazyda

>> dzisiaj demokracja (jeśli osiągniemy mądrość Grecji) to też parlament wylosowany, a prezydentem
>>(to nowoczesność) sztuczna inteligencja
(kobieta)
>Kobiety nie miały prawa głosu w Grecji.
to byłby nasz wkład w postęp, po 2000 latach

>Mimo wszytko szanuje że taki niedorozwojek jak sam o sobie piszesz dorobił się domu i nie musi już pracować.
jestem z raju, tylko brakuje rajan, tak samemu to ujowo


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>Starożytni Grecy byli od nas mądrzejsi, czemu?
>>>moim dowodem jest oprócz wielu filozofów tam zrodzonych, tez wybieranie "parlamentu" przez
>>>losowanie. W tym do dzisiaj nie osiągnęliśmy poziomu ich mądrości. Czemu patoelity zrobiły z nas
>>>libków niedorozwojków?
>>A ty znów cierpisz bo wybudowałes dom i żyjesz dostanie bo nie pracujesz już jak sam pisałeś.
>wybudowałem wiele domów, jestem budowniczy PEL-u

Co te patoelity zrobiły z ciebie.

Wybudowałes sobie dom. A na dodatek jeszce budowales innym domy.
Co za niewyobrażalna tragedia.

Masz swój dom inni mają swoje domy. A ty nnadodtwk dorobiłes się.

>>>czemu nikt nie pisze, że Arystoteles, uważał wybory za charakterystyczne dla oligarchii, i mamy
>>>oligarchizacje zycia społecznego, patrz nasz wzór demokracji i bóg świata usazyd, Ukraina gdzie
>>>zasiał "demokracje" i wojnę
>>Na Ukrainę napadła Rosja.
>wyzwala swoje tereny

Nie. Mordoja Ukraińców w ich w wlsanyxm kraju.


>>A ty dzięki obecności NATO i USA póki co nie jestes wysyłany na front.
>NATO jest zawsze agresorem, sieje śmierć i cierpienie

U ciebie zasiali wolność własny dom dostatek i mnóstwo czasu do pisania na tym forum.

Odwrotnie do Rosji .


>>>Oligarchia (gr. panowanie nielicznych) - forma rządów, polegająca na sprawowaniu władzy przez
>>>niewielką grupę ludzi (na swiecie usazyd, u nas od dawna jego psy, kaczor donald)
>>Wolisz by władze sprawował jeden człowiek jak Putin?
>światem steruje usazyd (sterował), putin mu się urwał

Rządzi tam jeden człowiek. Putin.


>>Wątpię. Dzięki temu nie siedzisz na ukraińskim froncie jak wielu młodych Rosjan
>to jest wojna domowa sprowokowana przez usazyda

Nie. To jest wojna na którą Putin wysłał młodych Rosjan.
Ciebie nie bo tam nie mieszkasz ani na Ukrainie.

Cierpisz. W Polsce mając swój dom dostatek i czas.

>>> dzisiaj demokracja (jeśli osiągniemy mądrość Grecji) to też parlament wylosowany, a prezydentem
>>>(to nowoczesność) sztuczna inteligencja
(kobieta)
>>Kobiety nie miały prawa głosu w Grecji.
>to byłby nasz wkład w postęp, po 2000 latach

W Polsce może tak. Bo tu można wybierać. W Rosji nie. Bo tam Putin. Ukraina jeszce walczy o swoje.

Czyli to nie byłby towj wkład. Twój to OLIGRCHIA bogacze rosyjscy i Putin.

>>Mimo wszytko szanuje że taki niedorozwojek jak sam o sobie piszesz dorobił się domu i nie musi już pracować.
>jestem z raju, tylko brakuje rajan, tak samemu to ujowo

Wciaz szanuje że potrafiłes się dorobić. Swoj Dom dużo czasu.
Możliwe że jakbyś nie płaxil ludziom 5zl na godzinę jak pisałeś inni też mieli może swoje domy inkupe czasu.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
07-06-2024 20:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Co te patoelity zrobiły z ciebie.
jestem niedorozwojek np nie wiem jak się pisze ktury czy który
dzieki temu propaganda patoelit do mnie nie dociera, jestem za głupi by ich mundrości przyjąć

>Wybudowałes sobie dom. A na dodatek jeszce budowales innym domy.
chciał bym tak wybudować



ale do tegp potrzeba umysłu



a my jestesmy libki, dla nas bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, dlatego niedorozwojki, musimy wymrzeć w imię balcerowicza naszego bohatera narodowego

>>wyzwala swoje tereny
>Nie. Mordoja Ukraińców w ich w wlsanyxm kraju.
krajem własnym jest CCCP

tam wojny się toczą pomiędzy wszystkimi republkami np Armenia - Azerbejdżan
jakby Polska się rozpadła też byłyby walki


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
07-06-2024 22:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Co te patoelity zrobiły z ciebie.
>jestem niedorozwojek np nie wiem jak się pisze ktury czy który
>dzieki temu propaganda patoelit do mnie nie dociera, jestem za głupi by ich mundrości przyjąć

Płaciłeś ludziom 5 Zeta na godzinę. Czyje to mondrosci?

Ci ludzie to też są niedorzwojki? Jak ty?

Mają dom i już nie muszą pracować jak ty?

>>Wybudowałes sobie dom. A na dodatek jeszce budowales innym domy.
> chciał bym tak wybudować

Chciałbyś tak mieszkać ? Jaki masz problem wstawić sobie wiadro do pokoju i tam sikać?

Twoje zakłamanie ?


>a my jestesmy libki, dla nas bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, dlatego niedorozwojki, musimy wymrzeć w imię balcerowicza naszego bohatera narodowego

Spokojnie umrzesz dla kogo tam chcesz i wczyje imię.

Mnie to nie obchodzi. Innych też.


>>>wyzwala swoje tereny
>>Nie. Mordoja Ukraińców w ich w wlsanyxm kraju.
>krajem własnym jest CCCP

Nie. Mordują ludzi w ich kraju. Rosjanie mordują Ukraińców.




>tam wojny się toczą pomiędzy wszystkimi republkami np Armenia - Azerbejdżan

Nie. Rosja zaatakowała Ukrainę

>jakby Polska się rozpadła też byłyby walki

Napaść Rosji na Ukrainę to nie jest rozpandniecie Ukrainy.

Młodzi Rosjanie giną umierają a mogli by spotykać się z dziewczynami i planować życie.

Wyjrzyj przez okno swojego domu. Masz jakieś plany prócz spędzania życia na tym forum ?



Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
09-06-2024 13:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Co te patoelity zrobiły z ciebie.
>>jestem niedorozwojek np nie wiem jak się pisze ktury czy który
>>dzieki temu propaganda patoelit do mnie nie dociera, jestem za głupi by ich mundrości przyjąć
>Płaciłeś ludziom 5 Zeta na godzinę. Czyje to mondrosci?
płaciłem 3 zł
dzięki geniuszowi balcerowicza było 30% bezrobocie, codziennie ktoś przychodził prosząc o pracę w tym żony, matki. Balcerowicz to geniusz zniewolenia człowieka, kiedy postawimy mu pomnik?

>Ci ludzie to też są niedorzwojki? Jak ty?
balcerowicz był geniuszem, szkoda że inny geniusz tusk, nie wziął go na wicepremiera, ministra finansów

> Jaki masz problem wstawić sobie wiadro do pokoju i tam sikać?
a widac znasz problem

>Nie. Rosja zaatakowała Ukrainę
w samoobronie prze usazydem
jakbyś miał sąsiada który wprowadza do siebie mordercę (usazyda), co byś zrobił?
, czekałbyś aż ciebie zabije
jesteśmy libki niedorozwojki

>Wyjrzyj przez okno swojego domu. Masz jakieś plany prócz spędzania życia na tym forum ?
zasiałem ziarenka raju, jak ich nikt nie wydziobie, jak wyrośnie z nich roślinka i nikt jej nie zje, to za 100 lat wyrośnie raj
o nasiona raju trzeba dbać, podlewać, chronić, niestety patoelity raj uważają za największego wroga, w pierwszej kolejności będa nasyłać na nie policje, wojsko, masmedia, urzedników, prawo i takich jak Ty , bo naszym libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) czyli wymieranie

farmer (22440 punktów)
>>>>Co te patoelity zrobiły z ciebie.
>>>jestem niedorozwojek np nie wiem jak się pisze ktury czy który
>>>dzieki temu propaganda patoelit do mnie nie dociera, jestem za głupi by ich mundrości przyjąć
>>Płaciłeś ludziom 5 Zeta na godzinę. Czyje to mondrosci?
>płaciłem 3 zł
>dzięki geniuszowi balcerowicza było 30% bezrobocie, codziennie ktoś przychodził prosząc o pracę w tym żony, matki. Balcerowicz to geniusz zniewolenia człowieka, kiedy postawimy mu pomnik?

3 Zeta jeszce lepiej. Pisz więcej trollu.

>>Ci ludzie to też są niedorzwojki? Jak ty?
>balcerowicz był geniuszem, szkoda że inny geniusz tusk, nie wziął go na wicepremiera, ministra finansów

Pytanie trollu jest takie. Czy ludzie którym płaciłeś 5zsta też mają dom jak ty i nie muszą już pracować.

>> Jaki masz problem wstawić sobie wiadro do pokoju i tam sikać?
>a widac znasz problem

Jaki masz problem trollu wstawic sobie wiadro do pokoju i tam sikać ?

Twoje zakłamanie trollu?

>>Nie. Rosja zaatakowała Ukrainę
>w samoobronie prze usazydem

Nie. Rosja napadła na Ukrainę.

>jakbyś miał sąsiada który wprowadza do siebie mordercę (usazyda), co byś zrobił?

W Polsce jest NATO do obrony przed ROSJA. Ukraina nie miała tego szczęścia . Wszyscy się bronią przed Rosja nie na odwrót.


> , czekałbyś aż ciebie zabije
>jesteśmy libki niedorozwojki

Nie. Dlatego cieszę się że jesteśmy w Nato. Nie muszę się tak bać jak Ukraińcy.


>>Wyjrzyj przez okno swojego domu. Masz jakieś plany prócz spędzania życia na tym forum ?
>zasiałem ziarenka raju, jak ich nikt nie wydziobie, jak wyrośnie z nich roślinka i nikt jej nie zje, to za 100 lat wyrośnie raj

Bo nie jesteś młodym Rosjaninem wysłanym na front. Ani Ukraińcem który broni się przed agresją Rosji. Więc możesz marzyć.

>o nasiona raju trzeba dbać, podlewać, chronić, niestety patoelity raj uważają za największego wroga, w pierwszej kolejności będa nasyłać na nie policje, wojsko, masmedia, urzedników, prawo i takich jak Ty , bo naszym libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) czyli wymieranie
>

Jesteś nachalany. To tacy jak ty nie liczą się z innymi cos jak
(Rosja) .

Nie liczysz się zInnymi. Masz gdzieś czy ktoś czyta czy nie czyta jakie to miejsce do czego się odwołuje.
Bo ty musisz codziennie napisać swoje wysrywy.

Przyszedłeś nnatem portal tak jak ja. Kto mnie naslal na ciebie klmaco?

Ale taki kłamaca jak ty to dla niego jak splunąć.
Dla ciebie kłamanie to jak oddychanie

Pisałeś że nie byłeś za granicą. A byłeś na Ukrainie.

Ja chcę być dalejo od takich ludzi jak ty. Ale taki ja ty bo ty jesteś JEDEN musi tu trollowac bo inni ludzie mają cię dość.

.
Założę się że ludzie mają cię dość . Obłudny klmaca który nie pracuje pisze że chciałby budować domy w których by sam nie mieszkal.

Masz to wiadro w pokoju na szczyny?
Spytaj się ludzi co im płaciłeś 3 zł na godzinę czy chcieli by mieszkać w twoich domach co tu wstawiasz.

Pokaż im swój dom trollu a potem te gówno co wstawiasz



Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
Thoter (6650 punktów)
> Balcerowicz to geniusz zniewolenia człowieka, kiedy postawimy mu pomnik?
>
Geniusz zniewolenia postawił w Warszawie u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich licznik pokazujący rosnące zniewalające zadłużenie. Licznik wystartował 28 września 2010 r.
W momencie uruchomienia zegara dług publiczny wynosił ponad 724 mld zł, co oznaczało, że każdy z Polaków obarczony był zadłużeniem przekraczającym 19 tys. zł. W styczniu 2017 roku wyświetlany na ekranie dług przekroczył 1 bilion złotych.

natemat.pl(*)iele-wiekszy-niz-pokazuje-rzad
10-06-2024 13:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> Balcerowicz to geniusz zniewolenia człowieka, kiedy postawimy mu pomnik?
>>
>Geniusz zniewolenia postawił w Warszawie u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich licznik pokazujący rosnące zniewalające zadłużenie. Licznik wystartował 28 września 2010 r.
>W momencie uruchomienia zegara dług publiczny wynosił ponad 724 mld zł, co oznaczało, że każdy z Polaków obarczony był zadłużeniem przekraczającym 19 tys. zł. W styczniu 2017 roku wyświetlany na ekranie dług przekroczył 1 bilion złotych.
cały system opiera sie o zadłużeniu, gdy go zabraknie będzie bankructwo?
balcerowicz gdyby doszedł do władzy by zlikwidował zadłużenie i inflacje podnosząc stopy procentowe do 30%, nastałaby epoka lodowcowa, bezrobocie 50%, bankructwa, samobójstwa, bieda, emigracja, nasz geniusz pokazał że to potrafi

dzisiaj usazyd by chronic się u siebie przed biedą podniósł cła na 100% od Chinczyków, my za balcerowicza, naszego geniusza, na rozkaz usazyda, otworzyliśmy granice, tak wsypała się do nas bieda, bezrobocie, bezdomność, śmierć.
jego geniusz jest niesamowity, pojechał na Ukrainę doradzac, Ukraina stoczyła się do poziomu Afryki, dlatego ogrom Ukraińców uciekło do Rosji, Białorusi i Polski juz bez balcerowicza


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365