Racjonalista - Strona głównaDo treści
Patologia romaro cd.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
22-06-2024 12:16farmer (22440 punktów)Patologia romaro cd.
Patus po tym jak obraził chce mnie wypromowac.

>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>Jak ci się podoba taka stopka?

a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Gdzie chory pojebie to widziałeś?
.skąd masz tą traumę .


Patus pyta się skąd mam traumę

Rozumiecie. Napisał tak chore słowa i pyta się o traumę.

Patus chcą być bezkarne.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Patus po tym jak obraził chce mnie wypromowac.
>>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>>Jak ci się podoba taka stopka?
> a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic
>>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co
>najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od
>dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
>Gdzie chory pojebie to widziałeś?
>.skąd masz tą traumę .
>Patus pyta się skąd mam traumę
>Rozumiecie. Napisał tak chore słowa i pyta się o traumę.
>Patus chcą być bezkarne.

Romaro chce być bezkarny.

Nie. Pamiętajcie unikajcie ale się nie bójcie.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-06-2024 12:22 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies




Czas i ciebie wypromować.
Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
Jak ci się podoba taka stopka?


Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
farmer (22440 punktów)
>>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

>
Czas i ciebie wypromować.

>Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>Jak ci się podoba taka stopka?
>
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.

>www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
>

Dzięki patusie. Ja nie jestem cenzorem co się boi swoich słów TCHÓRZU

>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>Jak ci się podoba taka stopka?

a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Gdzie chory pojebie to widziałeś?
.skąd masz tą traumę .



Napiszesz o tej traumie czy cię zatka jak Hamerlika

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-06-2024 12:26 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Też cię kocham i dlatego czas i ciebie wypromować.
Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
Jak ci się podoba taka stopka?


Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
farmer (22440 punktów)
>Czas i ciebie wypromować.


Co boisz się swoich słów i kasujesz? Pies cię jebal cwelu

a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Gdzie chory pojebie to widziałeś?
.skąd masz tą traumę .


Napisz to skąd masz tą traumę no tak się dopytujesz

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-06-2024 12:32 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies


Czas i ciebie wypromować.
Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
Jak ci się podoba taka stopka?


Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
farmer (22440 punktów)

>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>Jak ci się podoba taka stopka?

a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Gdzie chory pojebie to widziałeś?
.skąd masz tą traumę .


Nikt nie będzie czekał na Agnosiewicza aż wyrzuci hołotę czyli ciebie z tego forum.

Won !!

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365