Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków Płciowych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
31-12-2011 16:29asmodai (2845 punktów)Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków Płciowych
Ocena 4 na 8
Wy nie wiecie a ja wiem jak uprawiać trzeba sex. Bo mieszkałem w pewnej parafii
tam mnie ksiundz nauczył... Penetracji.
niniwa2.cba.pl/IN.HTM
> Cytat:
Po poczęciu mężczyzna powinien natychmiast wysunąć penisa z
vaginy i oddalić od kobiety. Najlepiej, gdy zajmie się np.
przeglądaniem Biblii, lub najnowszego numeru "Rycerza
Niepokalanej", jeśli oczywiście umie czytać. Kobieta natomiast
chwilę leży na wznak, by lepiej się poczęło, a potem może np.
posprzątać, lub uprać skarpetki.

Postępowy kościół
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DominB (-48 punktów)
Bozia rozumu poskąpiła i oto skutki
31-12-2011 18:27 
 Ocena 4 na 6
asmodai (2845 punktów)
>Bozia rozumu poskąpiła i oto skutki
Jaki bozia?
DominB (-48 punktów)

>Jaki bozia?
>
Ten co mieszka naprzeciwko, z długą, siwą brodą, ubrany w długi płaszcz z gwiazdami i magiczną pałeczką.
01-01-2012 11:34 
 Ocena-1 na 1
asmodai (2845 punktów)
>>Jaki bozia?
>>
>Ten co mieszka naprzeciwko, z długą, siwą brodą, ubrany w długi płaszcz z gwiazdami i magiczną pałeczką.
Gdzie Ty człowieku mieszkasz?
01-01-2012 11:44 
 Ocena-1 na 1
DominB (-48 punktów)

>Gdzie Ty człowieku mieszkasz?

Tam gdzie "ksiundze" skarżą się moderatorom/kom
asmodai (2845 punktów)
>>Gdzie Ty człowieku mieszkasz?
>Tam gdzie "ksiundze" skarżą się moderatorom/kom
>
To na frondzie są, moderatorzy?
DominB (-48 punktów)

>To na frondzie są, moderatorzy?

Nie znam "frondy", tam też licealiści mogą zamieszczać niewybredne, złośliwe i głupkowate teksty o księżach i krk (tudzież o racjonalistach) bez żadnych konsekwencji ?
www.youtube.com/watch?v=tQG_7b7J-Rw&feature=relmfu
01-01-2012 13:59 
 Ocena 1 na 1
asmodai (2845 punktów)
>>To na frondzie są, moderatorzy?
>Nie znam "frondy", tam też licealiści mogą zamieszczać niewybredne, złośliwe i głupkowate teksty o księżach i krk (tudzież o racjonalistach) bez żadnych konsekwencji ?
>www.youtube.com/watch?v=tQG_7b7J-Rw&feature=relmfu
>
Niech Ci będzie nie zamierzam kontynuować tej jałowej dyskusji. Mienisz się racjonalistą? OK
niech i tak będzie, chociaż sam sobie nadałeś to miano.
Ja jestem świadomy swoich braków i ciągle staram się powiększyć swoją wiedzę.
Co do tekstu o ksiundzu TO MIAŁ BYĆ DEBILNY.
Reszta forumowiczów to zrozumiała Tobie trzeba to było powiedzieć wprost.
01-01-2012 14:16 
 0 na 2
DominB (-48 punktów)
Zajmuję się poszukiwaniem prawdy, a nie zbieraniem plusów.
diogenes (42753 punktów)
>Wy nie wiecie a ja wiem jak uprawiać trzeba sex. Bo mieszkałem w pewnej parafii
>tam mnie ksiundz nauczył...

Cytat:
Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków Płciowych
Z Osobami Wierzącymi


A co ze stosunkami płciowymi z agnostykami i ateistami? Jest jakiś okólnik w tej kwestii?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
31-12-2011 20:33 
 Ocena-1 na 1
asmodai (2845 punktów)
Nie szukałem pod tym, kontem. Ale z tego co wiem, to wg katolików agnostycy i ateiści nie są ludzmi.
Rafał Poniecki (7132 punktów)

31-12-2011 21:43 
 Ocena 2 na 2
pompa (524 punktów)
Ten tekst to ściema. Nie ma żadnego Alojzego Paczki.
Po tym fragmencie najbardziej widać, że to fałszywka jest:

Cytat:
W sytuacji, gdy kobieta nie ma rąk,
penisa powinna wsadzić osoba trzecia, najlepiej wujek, ciocia
lub ewentualnie proboszcz odpowiedniej parafii. Gdy zaś nie ma
rąk mężczyzna, to w zasadzie nie ma problemu.
31-12-2011 23:06 
 Ocena 1 na 3
slik (20011 punktów)
>Ten tekst to ściema. Nie ma żadnego Alojzego Paczki.
>Po tym fragmencie najbardziej widać, że to fałszywka jest:
> Cytat:
W sytuacji, gdy kobieta nie ma rąk,...

Oczywiście, że to żarcik jest, ale gwarantuję Wam, że spora część wiernych potraktowała by sprawę poważnie. Mają niesamowity problem z ironią, a już autoironia stanowi dla nich duży problem, trudny do ogarnięcia.
Sporo czasu spędziłem na forumowych dyskusjach z katolikami, i czasami mocno się zastanawiałem - kto siedzi po drugiej stronie - ateistyczny żartowniś mający na celu zdyskredytowanie KK, czy też fanatyczny wyznawca
Selanos (12869 punktów)
Jakże... fascynująca i pouczająca lektura. Tyle się dowiedziałem. Chociaż byłem dużo szczęśliwszy zanim to przeczytałem, bo ten żart nie jest wcale tak daleki od rzeczywistości.
01-01-2012 11:36 
 0 na 2
asmodai (2845 punktów)
>Jakże... fascynująca i pouczająca lektura. Tyle się dowiedziałem. Chociaż byłem dużo szczęśliwszy zanim to przeczytałem, bo ten żart nie jest wcale tak daleki od rzeczywistości.
A nie jest, wielu wierzących, może traktować to całkiem serio
01-01-2012 11:43 
 0 na 2
annah (115 punktów)
>>Jakże... fascynująca i pouczająca lektura. Tyle się dowiedziałem. Chociaż byłem dużo szczęśliwszy zanim to przeczytałem, bo ten żart nie jest wcale tak daleki od rzeczywistości.
>A nie jest, wielu wierzących, może traktować to całkiem serio
>
Wielu wierzących traktuje to poważnie! A gdzie kalendarzyk i termometr?
01-01-2012 13:38 
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)
>Wielu wierzących traktuje to poważnie! A gdzie kalendarzyk i termometr?

K..ka.. kalendarzyk? Termometr! A wybij to sobie z głowy, trzeba mieć trzydzieści dzieciów na chwałę pana!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365