Racjonalista - Strona głównaDo treści
Lobby korporacji akwarystycznych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-01-2012 16:16balon000 (504 punktów)Lobby korporacji akwarystycznych
Ocena 10 na 10
Akwarystyka jest dość popularnym hobby.
Istnieją duże korporacje żyjące z tego: rozrodownie rybek,producenci karmy, etc.

Te korporacje nie powiedzą ci o homeopatycznym akwarium które pozwala hodować rybki tanio, o wiele taniej niż z "tradycyjnym" akwarium.

Oto krótka instrukcja jak przygotowujemy akwarium homeopatyczne:

1.bierzemy słoik np 2 litrowy i napełniamy go wodą.

2.do środka wkładamy gupika - taką małą rybką.

3.Teraz bierzemy z słoika jedną łyżeczkę wody(samej wody - bez gupika!)

4.Z łyżeczki wlewamy wodę do akwarium np 50-cio litrowego.

5.Następuje krystalograficzna transkrypcja energetycznej informacji ichtiologicznej zawartej w łyżeczce wody - w akwarium formuje się stadko homeopatycznych gupików, kilkadziesiąt sztuk, mają jedną wadę: są nieuchwytne dla zmysłów, ale też zaletę która to rekompensuje: nie wymagają karmienia,filtrów etc.

6.Kiedy wymieniasz wodę zawsze zostawiaj z 1-2 litry poprzedniej wody, dzięki temu ryby w twoim akwarium zwiększą swoją potencję, wysoka potencja równa się stadu homeopatycznych rekinów wielorybich w akwarium.

Metoda ma także inne zalety:

-Ekologia. Brak filtrów = mniejsze zużycie prądu = mniej emisji CO2

-Żywotność - nauka nie zna ani jednego przypadku śmierci homeopatycznej ryby.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marcin1902 (3438 punktów)
Genialne!

Znalazłem zbity słoik w piwnicy, wziąłem małe szkiełko, skruszyłem je i potrząsnąłem odpowiednią ilość razy co spowodowało utworzenie homeopatycznego akwarium, teraz jadę do stawu po kroplę wody .

ps. Przyjmuję zapisy dla chętnych na zakup homeopatycznych karpi w grudniu tego roku.

ps2. Tylko nie mówcie mi, że przelejecie mi na konto homeopatyczną sumę za karpia...

"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
03-01-2012 19:14 
 Ocena 1 na 1
setarkos (10757 punktów)
>.. przelejecie mi na konto homeopatyczną sumę za karpia..
A pewnie - jaka rybka taki pieniążek

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365