 |
zrodziło nas idiotyczne otoczenie Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-07-2024 10:39 | okragly (21676 punktów) | zrodziło nas idiotyczne otoczenie | jesteśmy idiotami, zrodziło nas idiotyczne otoczenie. Genetycznie niczym się nie różnimy od Szweda, Szwajcara, Rosjanina, Japończyka czy Araba. Różnimy się tylko środowiskiem. Zastraszona, zagoniona do wyścigu rodzina libków, oddawanie swoich dzieci na wychowanie obcym (często wypalonym zawodowo) w żłobku, przedszkolu, szkoły (w raju dzieci się uczyly w komunie, znanych sobie od urodzenia, różnych wiekowo) idiotyczne uczelnie, media, kultura, idiotyczne elity, polityka, wszechobecny kicz. Czy należy się więc dziwić, że innowacyjność mamy zerową a naszym przebojem eksportowym są kurczaki do Chin produkcji usazyda (dzięki Dudzie) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >jesteśmy idiotami Mów za siebie. Ja jestem kreatorem, twórcą, pomysłodawcą, innowatorem.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>jesteśmy idiotami >Mów za siebie. 10 lat temu (za poprzedniego tuska) naszym hitem eksportowym były sosnowe trumny do samodzielnego montażu
>Ja jestem kreatorem, twórcą, pomysłodawcą, innowatorem. jedna jaskółka wiosny nie czyni
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | > 10 lat temu (za poprzedniego tuska) naszym hitem eksportowym były sosnowe trumny do samodzielnego montażuNie widzę związku. > jedna jaskółka wiosny nie czyniNie jesteśmy "idiotami" wręcz przeciwnie, polacy to bardzo przedsiębiorczy i zaradny naród, mimo wielowiekowej zawierusze dziejowej, zaborcom, wojnom i okupantom przetrwaliśmy i obecnie radzimy sobie ZNACZNIE lepiej niż cała reszta europy, która nie miała takich problemów. Wśród polaków było wielu wynalazców, sławnych naukowców i twórców którzy z powodów czysto politycznych - konkretnie przez ruskich okupantów - musieli wyemigrować w świat bo tu na polskiej ziemi komuniści nie chcieli im dać prawa do twórczej pracy na rzecz Polski. Każda "jaskółka" jest b.cenna bo popycha świat do przodu, skracając całej reszcie drogę do celu. Ważne by ta cała reszta nie była "kurami" które wolą ową "jaskółkę" zadziobać zamiast docenić. Drugą po chciwości najbardziej szkodliwą cechą ludzi jest zawiść, zazdrość.. to one popychają ich do "dziobania" żeby "jaskółka" krakała jak reszta wron skoro weszła między one. Polacy zdobywają międzynarodowe nagrody, wygrywają konkursy naukowe, otrzymują stypendia. Poczytaj tu a zobaczysz: dobrewiadomosci.net.pl/
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >10 lat temu (za poprzedniego tuska) naszym hitem eksportowym były sosnowe trumny do samodzielnego montażu> Nie widzę związku.dzisiaj zdobyliśmy kontrakt drobiowy do Chin, jest postep, tylko że wszystkie zakłady drobiarskie należą do usazyda Pociągi z Chin jadą do nas zapełnione w 100%, zgadnij czym? nie kartoflami ani nawet mięsem, tylko elektroniką, z powrotem wracają puste, znaczy w 20% wypełnione trumnami czy jabłkami. Rozumiesz to? > >jedna jaskółka wiosny nie czyni> Nie jesteśmy "idiotami"mówili nam ci z Solidarności że jak nastanie wolność, indywidualizm, własność, będziemy 2 Japonią. Nie będziemy! choćby z tego powodu ze w Japoni wszystkie zakłady (i wiele w Ameryce, Europie) należą do Japonczyka. U nas kazdy Polak pracuje dla usazyda i kupuje u usazyda. W sumie to nam wyszło na dobre, bo jako libki niedorozwojki jesteśmy głupi, GŁUPI! i podpięcie się pod naszego pana, parszywego usazyda jest dla nas zwycięstwem, dlatego jak wyśle nas, żeby zabijac naszych sąsiadów Rosjan, ruszymy z radością, jak głupi my libki jesteśmy głupi z definicji > polacy to bardzo przedsiębiorczy i zaradny naród, ale będac tak jak chcą patoelity (INDYWIDUALNY, WOLNY, WŁASNOSĆ) nic nie osiągniesz, do wygrania trzeba drużyny, jak Hiszpania, najbardziej komunistyczny kraj Europy, wygrywa w piłkę z każdym Polska za komuny wygrywała, dzisiaj jako libki jestesmy niedorozwojki ew w sportach indywidualnych jak tenis (to najlepszy sport dla niedorozwojków) > mimo wielowiekowej zawierusze dziejowej, zaborcom, wojnom i okupantom przetrwaliśmy i obecnie radzimy sobie ZNACZNIE lepiej niż cała reszta europy, która nie miała takich problemów.bycie niewolnikiem sie czesto oplaca, my czerpiemy rente z położenia geograficznego Jesli kupisz dom w centrum W-wy i taki sam dom w centrum Pcimia, to ich dochodowość będzie 5 x mniejsza. Geografia głupcze > Wśród polaków było wielu wynalazców, sławnych naukowców i twórców którzy z powodów czysto politycznych - konkretnie przez ruskich okupantów - musieli wyemigrować w świat bo tu na polskiej ziemi komuniści nie chcieli im dać prawa do twórczej pracy na rzecz Polski.właśnie za PRL-u mieliśmy najwiecej osiągnięć, dzisiaj nie ma żadnego już w Komunistycznej Białorusi mają np bardzo popularna gra wojenna, czy najwieksze samochody, czy auta elektryczne, nie mówiąc o komunistycznych Chinach > Każda "jaskółka" jest b.cenna bo popycha świat do przodu, skracając całej reszcie drogę do celu. Ważne by ta cała reszta nie była "kurami" które wolą ową "jaskółkę" zadziobać zamiast docenić.jaskółki działają wspólnotowo, tam nie ma liberalizmu > Drugą po chciwości najbardziej szkodliwą cechą ludzi jest zawiść, zazdrość.. to one popychają ich do "dziobania" żeby "jaskółka" krakała jak reszta wron skoro weszła między one.jest to cecha z raju, tam jak przychodził mysliwy z sarenką dawał ją kobietom, one rozdzielały kazdemu wg potrzeb, komuna jesli by nie oddał, by go zagryźli (pozostałością jest dyskompfort czyli zazdrość, zawiść), zresztą on oddawał z radością, tak jak robi to mąż oddając wypłate kochanej żonie. Dzisiaj w naszym kraku coraz czesciej małżobkowie rozliczaja się z kazdej złotówki, co za patologia ten liberalizm- indywidualizm, wolność, własność > Polacy zdobywają międzynarodowe nagrody, wygrywają konkursy naukowe, otrzymują stypendia.> Poczytaj tu a zobaczysz:> dobrewiadomosci.net.pl/przed 2 wś tez tak było, że jesteśmy potęgą, po czy Niemcy pokonali nas w 5 dni
|
|
| | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Daj sobie wreszcie spokój z tym komunizmem, rajem i tymi hasłami. Poco się wydurniasz ? Wiesz czemu kiedyś nasza drużyna wygrywała mecze a teraz nie ? Bo dostawali pieniądze za wyniki a nie jak teraz za bieganie po trawie i to taką kasę o jakiej ci z PRL-u mogli tylko pomarzyć. Ty za wszystko winisz amerykańskich żydów - dokładnie tak ja komuchy nienawidziły "amerykańskich imperialistów" sami będąc największymi w tym hipokrytami. To że dzisiaj nie mamy konkurencyjnego przemysłu to też wina ruskich, bo pompowali w Polskę socjalizm prze 46 lat, z gospodarką planową i całkowitym brakiem miejsca na innowacyjność. Jak ktoś chciał coś zrobić, to musiał wyjechać na zachód bo w PRL-u nie było miejsca dla pomysłodawców i wynalazców. Już kiedyś Ci podawałem przykłady. Przed wojną byliśmy b.biednym krajem który dopiero zaczynał się odradzać po 123 latach niewoli. Ale pod względem innowacyjności byliśmy w światowej czołówce, brakowało tylko pieniędzy i infrastruktury. -Powiem jedno.. fabrykę w Starachowicach potrafiono pobudować w zaledwie 2 lata i uruchomić produkcję. Dziś to niemożliwe, bo mamy przepisy unijnych kretynów i dyrektywy wspólnotowe oraz niebywałą konkurencję wszędzie wokół, więc o jakiejkolwiek nowej produkcji nie może być mowy, szczególnie że chińczyk, hindus czy pakistańczyk zrobi to samo 3..4 razy taniej. W PRL-u motocykl kosztował tyle co roczna pensja robotnika, dziś za jedną pensję możesz kupić motor wybierając wśród kilkunastu modeli z chin.. Widzisz różnicę ?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Wiesz czemu kiedyś nasza drużyna wygrywała mecze a teraz nie ? Bo dostawali pieniądze za wyniki a nie jak teraz za bieganie po trawie i to taką kasę o jakiej ci z PRL-u mogli tylko pomarzyć. może dostawali talon na poloneza, dziś mają na 1000 polonezów i NIC
>Ty za wszystko winisz amerykańskich żydów - dokładnie tak ja komuchy nienawidziły "amerykańskich imperialistów" sami będąc największymi w tym hipokrytami. Winie naszą religię tj liberalizm, wystepujący w 3 osobach, buk INDYWIDUALIZM, buk WOLNOŚC, buk WŁASNOŚĆ a żydów podziwiam, chciałbym być jednym z nich, panem świata, osiągają to dzięki wspólnocie, tak jak u nas kilkunastu członków Opus Dei rządzi Polską
>To że dzisiaj nie mamy konkurencyjnego przemysłu to też wina ruskich, bo pompowali w Polskę socjalizm prze 46 lat, z gospodarką planową i całkowitym brakiem miejsca na innowacyjność. nigdy, od 1000 lat nie mieliśmy gospodarki inowacyjnej, w ogóle nie mieliśmy gospodarki, szlachta ubierała się w Paryżu, stamtąd była cała technika, my wysyłaliśmy zboże Wisłą.
>Przed wojną byliśmy b.biednym krajem który dopiero zaczynał się odradzać po 123 latach niewoli. byliśmy biedniejsi niż przed wojną
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|