>dokładnie tak naprawdę nie możemy powiedzieć, że cokolwiek jest nasze, ani w ogóle czyjeś
hej, Niestety jest tak , że ideologia neoliberalna próbuje zawłaszczać wszelką przestrzeń wspólną . Może być tak , że szaleńcza prywatyzacja spowoduje sprywatyzowanie wszystkiego , nie tylko ulic , placów , parków ale dostępu do wody a może i powietrza ! Powiem inaczej , dla radykałów neoliberalnej ideologii , każda przestrzeń wspólna jest potencjalną własnością prywatną ! makuś
|