Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prośba o pomoc w badaniu doktorskim

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-06-2009 20:05Sztuka (9 punktów)Prośba o pomoc w badaniu doktorskim
Korzystając z uprzejmości administratora forum, pozwalam sobie prosić Państwa o pomoc w badaniu do pracy doktorskiej dotyczącej uwarunkowań logicznego rozumowania. Poszukuję osób badanych różnej płci, wieku i wykształcenia i najchętniej o silnych przekonaniach społecznych.

Badanie jest anonimowe, dobrowolne i trwa ok. 15 min. Jeśli będą Państwo skłonni wspomóc moje badania swoim udziałem, proszę o odwiedzenie poniższej strony:

lab.spik.swps.edu.pl/katalog/intro.html



Dziękuję bardzo za wszelką pomoc
Joanna Sztuka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

e.coli (338 punktów)
Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem wyskakuje mi błąd wczytywania strony. To przejściowe problemy czy link jest niepoprawny?

Pozdrawiam i chętnie pomogę, jeżeli tylko uda mi się na tę stronę dostać.
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem wyskakuje mi błąd wczytywania strony. To przejściowe problemy czy link jest niepoprawny?
Masz w przeglądarce wtyczkę szukającą sensu To ona blokuje
Zobaczysz jak przetrwasz badanie
04-06-2009 09:01 
 Ocena 1 na 1
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem wyskakuje mi błąd wczytywania strony. To przejściowe problemy czy link jest niepoprawny?
>Pozdrawiam i chętnie pomogę, jeżeli tylko uda mi się na tę stronę dostać.

U mnie też wyskakuje błąd.
Marnie widzę tę pracę doktorską skoro badane podmioty nie mogą dostać się do strony z badaniem.


I'm sorry, the number you have dialed is an imaginary number.
Please rotate your phone by 90 degrees and try again
Sztuka (9 punktów)
Hmm to dziwne, ze sa problemy z otworzeniem strony. U mnie wczytuje bez problemow. Mimo wszystko dziekuje za pomoc!
paula74 (74 punktów)
>Korzystając z uprzejmości administratora forum, pozwalam sobie prosić Państwa o pomoc w badaniu do
>pracy doktorskiej dotyczącej uwarunkowań logicznego rozumowania. Poszukuję osób badanych różnej
>płci, wieku i wykształcenia i najchętniej o silnych przekonaniach społecznych.
>Badanie jest anonimowe, dobrowolne i trwa ok. 15 min. Jeśli będą Państwo skłonni wspomóc moje
>badania swoim udziałem, proszę o odwiedzenie poniższej strony:
>lab.spik.swps.edu.pl/katalog/intro.html
>
>Dziękuję bardzo za wszelką pomoc
>Joanna Sztuka
>

Storna nie działa!! chciałam pomóc!
TyDraniu (6569 punktów)
>Korzystając z uprzejmości administratora forum, pozwalam sobie prosić Państwa o pomoc w badaniu do pracy doktorskiej dotyczącej uwarunkowań logicznego rozumowania.

Dobrze trafiłaś .

> proszę o odwiedzenie poniższej strony:
> lab.spik.swps.edu.pl/katalog/intro.html

Po kliknięciu na "Zaczynamy", strona zgłasza błąd.
Sztuka (9 punktów)
Jeśli pojawia się komunikat fatal error Missing or inaccessible setup file to proszę spróbować później jeszcze raz. Zdaje się, że serwer obsługujący program do badań często się zawiesza i stąd problemy.
Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość
Joanna Sztuka
04-06-2009 18:01 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>Jeśli pojawia się komunikat fatal error Missing or inaccessible setup file to proszę spróbować później jeszcze raz. Zdaje się, że serwer obsługujący program do badań często się zawiesza i stąd problemy.
>Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość
>Joanna Sztuka

Taaaak. Właśnie pojawił się "fatal error". Pojawił się nie po raz pierwszy, co nie wróży szczęścia przedsięwzięciu.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Zdążyłem odpowiedzieć zanim pojawiło się to:



Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
-jad- (18783 punktów)
U mnie wczoraj i dzisiaj.



"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
sztejkat (4743 punktów)
Dziś nadal nie działa.

Wszystko wskazuje, że podana domena (lab.spik.swps.edu.pl) jest chwilowo wyłączona/nieaktualna/nieodświeżona.

Mimo to uzyskany przeze mnie adres (na podstawie innych rejestrów):
193.201.164.77/katalog/intro.html

wskazujący na "Społeczna Psychologia Internetu i Komunikacji" nadal nie zawiera żadnej ankiety czy badania a jedynie przełącza na stronę główną szkoły.

Proponuję skontaktować się z administratorem serwera uczelni i poprosić o pomoc.

Pozdrawiam,

Tomasz Sztejka
Kowalski (1042 punktów)
>lab.spik.swps.edu.pl/katalog/intro.html
>
>Dziękuję bardzo za wszelką pomoc

Działać już działa. Tyle, że... hm... mam nadzieję, że nie obrażę Doktorantki, gdy powiem, że to głupie -- niemal wszystkie pytania przyjmują postać jednego i tego samego błędu logicznego. (Jeśli piszę 'niemal wszystkie', to dlatego, że mam wątpliwości, czy dobrze zrozumiałem kwantyfikatory logiczne w jednym z nich.)
Sztuka (9 punktów)

Ja się nie obrażę .
(Alicja)Duda (25557 punktów)
Dalej nie działa!
Fedoruk (126 punktów)
>Korzystając z uprzejmości administratora forum, pozwalam sobie prosić Państwa o pomoc w badaniu do
>pracy doktorskiej dotyczącej uwarunkowań logicznego rozumowania. Poszukuję osób badanych różnej
>płci, wieku i wykształcenia i najchętniej o silnych przekonaniach społecznych.
>Badanie jest anonimowe, dobrowolne i trwa ok. 15 min. Jeśli będą Państwo skłonni wspomóc moje
>badania swoim udziałem, proszę o odwiedzenie poniższej strony:
>lab.spik.swps.edu.pl/katalog/intro.html
>
>Dziękuję bardzo za wszelką pomoc
>Joanna Sztuka
>

chciałabym pomóc, ale link nie działa.
Sztuka (9 punktów)
Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Rzeczywiście często są problemy z połączeniem się z serwerem na którym umieszczone jest badanie.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365