Racjonalista - Strona głównaDo treści
Europa będzie w Afryce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
29-05-2025 16:36okragly (21676 punktów)Europa będzie w Afryce
Ocena 1 na 1
Europa będzie w Afryce, czysta fizyka
50 lat temu w Afryce żyło 100 mln ludzi
dzisiaj (12 x więcej) 1200 mln
w 2050 będzie 2 500 mln
pod koniec wieku 5 mld
a w Europie będzie nas 400 mln

Afrykańczycy nie popłyną do Ameryki ani Chin, nie mają innej drogi ucieczki, tylko Europa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ewing (288 punktów)
Pierwsi ludzie pochodzili z Afryki. Europejczycy powrócą więc do swoich korzeni.
Jedne ludy przemijają a na ich miejsce przychodzą inne nacje. Taka kolej historii.
01-06-2025 11:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Pierwsi ludzie pochodzili z Afryki. Europejczycy powrócą więc do swoich korzeni.
>Jedne ludy przemijają a na ich miejsce przychodzą inne nacje. Taka kolej historii.
jaka jest wspólna cecha ludów przemijających?

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>jaka jest wspólna cecha ludów przemijających?

No liberalizm, indywidualizm, wolność i własność.

Wiadomo przecie, że ludy gdzie "robta co chceta" są słabe i przegrają z takimi, w których wszelka odmienność jest tępiona, panuje silny reżim, człowiek ma przypisaną funkcję i pozycję społeczną od urodzenia a w rozumie jednostki istnieje tylko "my" ale nie znajdziesz tam "ja".

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wiadomo przecie, że ludy gdzie "robta co chceta" są słabe i przegrają z takimi, w których >wszelka odmienność jest tępiona, panuje silny reżim, człowiek ma przypisaną funkcję i pozycję >społeczną od urodzenia a w rozumie jednostki istnieje tylko "my" ale nie znajdziesz tam "ja".
>

Podstawą trwania ludu w dobrobycie jest centralne planowanie, które jest możliwe do wykonania tylko przez mądre elity. Dobrobyt i swoje elity można szybko stracić i wpaść w centralne zadłużanie i wegetację na koszt eksportowanych surowców.
Zadłużany i eksploatowany zasób ludzki, razem z terenem, będzie za to wychwalany przez tzw. opinię światową. Natomiast elity, które zostały pokonane, będą przez tą opinię opluwane.
Przetrwają tylko te ludy o których tzw. opinia światowa rozpuszcza famę, że są rządzone autorytarnie. Jeżeli lud rozumie, że trzeba bronić swoich mądrych a nie dać się skolonizować obcym, to przetrwa. Jeżeli tego nie pojmie szybko dołączy do grona demokratycznych kolonii.
Zamiast tworzyć lepszą przyszłość, będzie non stop w stanie wojen wewnętrznych i zewnętrznych.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podstawą trwania ludu w dobrobycie jest centralne planowanie,

No tak do momentu, kiedy całe stado zostanie wyprowadzone na manowce przez pomylonego imperatora, nie dopuszczając do głosu żadnej alternatywy.

Tak właśnie skończyły wszelkie imperia.

Przez brak alternatywy.

Przez brak odmienności, która została wytępiona.

Mnie do centralnego planowania nie włączaj.
Ja mam w dupie wszystkie autorytety.
Nie wierzę i nie ufam innym ludziom.

Wykonanie rozkazów imperatora wykluczam.
Raczej pójdę własną drogą i nie będę podążał śladami ślepych fanatyków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Mnie do centralnego planowania nie włączaj.
>Ja mam w dupie wszystkie autorytety.
>Nie wierzę i nie ufam innym ludziom.
>

Można centralnie planować inwestycje lub być centralnie planowo zadłużanym.
Masz dwie alternatywy.
Można stworzyć stado demokratycznych idiotów, dać im władzę a oni stworzą setki alternatyw.
Wszsytkie te alternatywy będą dążyć do jednego, żeby za kredyty naśladować bogatego.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Można centralnie planować inwestycje lub być centralnie planowo zadłużanym.
>Masz dwie alternatywy.
>Można stworzyć stado demokratycznych idiotów, dać im władzę a oni stworzą setki alternatyw.
>Wszsytkie te alternatywy będą dążyć do jednego, żeby za kredyty naśladować bogatego.

Ameryka jest demokratyczna.

Ludzie są tam tłuści od nadmiaru pożywienia i uzbrojeni po zęby choć żaden konflikt zbrojny nie ma nawet szansy tam dotrzeć.

Nie to co organizacje władzy centralnej, gdzie ludzie są szczupli od braku pożywienia, zupełnie bezbronni, żeby nie zagrozić władzy i w ciągłym zagrożeniu zbrojnym kontaktem, który może przyjść do domu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>
>Ameryka jest demokratyczna.
>Ludzie są tam tłuści od nadmiaru pożywienia i uzbrojeni po zęby choć żaden konflikt zbrojny nie ma nawet szansy tam dotrzeć.
>

Tylko, że ten tłuszcz powstaje z potu połowy skolonizowanego demokratycznie świata.
Ja gdym miał drukarnię papieru fiducjarnego i nim każdemu płacił, też bym był bogaty.
Komunizm stworzyli Żydzi niemieccy. Demokrację skonstruowali Żydzi amerykańscy.
Żydów niemieckich, razem z ich komunizmem, wymordowali Żydzi amerykańscy.
Żydzi amerykańscy prowadzą demokratyczne ogłupianie i pod hasłami wolności kolonizują idiotów.
Hamerlik wymień mi światowe osiągnięcia Polaków, którzy już drugie pokolenie wegetują w demokratycznej Ameryce. Dlaczego do "wyzwolonej" Polski nie ściągnęły z USA tabuny polskich geniuszy, z milionami dolarów ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Można stworzyć stado demokratycznych idiotów, dać im władzę a oni stworzą setki alternatyw.

Putin, świta i Ruscy żądają wyborów na Ukraine.

wiadomosci(*)t-memorandum-7163420216797888a

Kto by pomyślał, że to tacy demokraci?

Czy chcą stworzyć na Ukrainie stado demokratycznych idiotów a następnie dokonać zaborów?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kto by pomyślał, że to tacy demokraci?
>Czy chcą stworzyć na Ukrainie stado demokratycznych idiotów a następnie dokonać zaborów?
>

Jak ktoś nie potrafi uszanować interesów sąsiada i mu się we łbie roi, że ze światowymi bandytami go pokonana, to potem są tego takie skutki.
To już jest kolejna żydowska wojna z Rosją. Żyd, który pokonał cara Romanowa, został zamordowany przez płatnych morderców na zlecenie Żyda Nauma Eitingona.
Zydzi stworzyli ZSRR, gdyby nie wewnętrzne wojny pomiędzy Żydami, to dzisiaj byliby potęgą.
Jak Żydzi utracili ogromny ZSRR i wylądowali w malutkim Izraelu ??

III Rzeszę i Wehrmacht stworzyli i uzbroili Żydzi amerykańscy do spółki z Brytyjczykami.
Stworzyli też: "niepodległą" II RP i III RP. Dzisiaj "polskie" wojsko niczym nie różni się od Wehrmachtu. Naziści niemeiccy, polscy "patrioci" i banderowcy to są dzieła psychologów tłumu, którzy od kilku pokoleń pracują w tym samym pomieszczeniu.
Hamerlik odziedziczyłeś po dziadku i po ojcu otumanienie anglosaskie. Nie będziesz z sąsiadami robił interesów tylko będziesz ich mordował bronią, którą dostałeś na kredyt od Anglosasów.
02-06-2025 16:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jaka jest wspólna cecha ludów przemijających?
> liberalizm, czyli indywidualizm, wolność i własność.
czyli EGOIZM



w raju takiego libka wyrzucaliśmy z stada, umierał w męczarniach z indywidualizmu, wolności, własności

>Wiadomo przecie, że ludy gdzie "robta co chceta" są słabe i przegrają z takimi, w których wszelka odmienność jest tępiona, panuje silny reżim, człowiek ma przypisaną funkcję i pozycję społeczną od urodzenia a w rozumie jednostki istnieje tylko "my" ale nie znajdziesz tam "ja".
JA to iluzja, produkt usazyda celem zniewolenia człowieka
jeśli jesteś szefem, wchodzisz takiemu niedorozwojkowi na jego JA, i wyciskasz go jak cytryne, za darmo zrobi dla ciebie wiele, a jak zobaczy uśmiech na twojej twarzy, będzie się cieszył jak typowy libek
JA to maszyna prosta do zniewalania ludzi

w raju nie było JA, dlatego nie było niewolnictwa, upodlenia, cierpienia, śmierci.

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>JA to iluzja, produkt usazyda celem zniewolenia człowieka

Dlatego powinieneś podarować swoje organy potrzebującym przeszczepu jeszcze za życia.

Dla dobra całego gatunku.

W zupełnym oderwaniu od "ja" "dla mnie" "o mnie".

To będzie taki realizm, bez żadnej iluzji aż się zdziwisz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-06-2025 20:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>JA to iluzja, produkt usazyda celem zniewolenia człowieka
>Dlatego powinieneś podarować swoje organy potrzebującym przeszczepu jeszcze za życia.
w raju było braterstwo krwi, przykładowo nacinali sobie ciało i wymieniali się krwią,

>Dla dobra całego gatunku.
dla braterstwa, siostrzeństwa, dla życia wiecznego

>W zupełnym oderwaniu od "ja" "dla mnie" "o mnie".
JA jest tylko po to by cię mogły wykorzystać patoelity
jeśli wpoiłeś swoim dzieciom INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOSĆ tzn liberalizm, Twoje geny wymra za max 3 pokolenia (nie będziesz miał prawnuków )
dlatego będzie TU Afryka

>To będzie taki realizm, bez żadnej iluzji aż się zdziwisz.
raj jest realizmem, wszystko inne jest przeciw naszej naturze np hierarchia, JA, własność, wolność, cierpienie.


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>raj jest realizmem, wszystko inne jest przeciw naszej naturze np hierarchia, JA, własność, wolność, cierpienie.

A to nawet ciekawe, bo tam gdzie rzekomo "ja" nie istnieje, bo istnieje wyłącznie "my" hierarchia jest akurat najsilniejsza.

Tam nie wolno być innym, nie wolno zejść z wyznaczonej ścieżki, nie wolno zrobić niczego, czego poprzednicy już nie zrobili.

Tam AI nigdy nie powstałoby, bo każdy ma zdefiniowane centralnie potrzeby.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2025 14:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>raj jest realizmem, wszystko inne jest przeciw naszej naturze np hierarchia, JA, własność, wolność, cierpienie.
>A to nawet ciekawe, bo tam gdzie rzekomo "ja" nie istnieje, bo istnieje wyłącznie "my" hierarchia jest akurat najsilniejsza.
popatrz tu



czy widzisz tam dom biskupa, króla, kierownika?
a może po ubiorze?
gdzie widzisz hierarchię

>Tam nie wolno być innym, nie wolno zejść z wyznaczonej ścieżki, nie wolno zrobić niczego, czego poprzednicy już nie zrobili.
wolno tak jak w rodzinie

>Tam AI nigdy nie powstałoby, bo każdy ma zdefiniowane centralnie potrzeby.
żydzi, Izrael, tam kibuce (komuny) są bardzo innowacyjne np pustynie zamienili w urodzaj, czy drony, to tez ich wynalazek
tam gdzie jest hierarchia, indywidualizm, wolność, własność, inowacyjność jest ZEROWA

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>tam gdzie jest hierarchia, indywidualizm, wolność, własność, inowacyjność jest ZEROWA
>
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo


Oto lista chorób dziedzicznych, które ujawniają się w wyniku homozygotyczności - czyli wtedy, gdy dana osoba odziedziczy dwie kopie zmutowanego genu (jedną od matki, drugą od ojca). Takie choroby są najczęściej autosomalne recesywne, choć niektóre są sprzężone z chromosomem X lub mają inne mechanizmy.

---

🧬 Lista chorób związanych z homozygotycznością (jednorodnością genów)

✅ Autosomalne recesywne choroby genetyczne

1. Mukowiscydoza (CFTR gene mutation)
- zaburzenia układu oddechowego i pokarmowego

2. Fenyloketonuria (PAH gene mutation)
- upośledzenie metabolizmu fenyloalaniny, prowadzi do uszkodzenia mózgu

3. Anemia sierpowata (SCD - HBB gene mutation)
- nieprawidłowy kształt krwinek czerwonych

4. Talasemia (alfa i beta)
- zaburzenia syntezy hemoglobiny

5. Albinizm (różne typy: np. OCA1 - TYR gene)
- brak lub niedobór melaniny

6. Ataksja Friedreicha (FXN gene)
- postępująca choroba układu nerwowego

7. Galaktozemia (GALT gene)
- niezdolność trawienia galaktozy

8. Homocystynuria (CBS gene)
- zaburzenia metabolizmu aminokwasów siarkowych

9. Choroba Tay-Sachsa (HEXA gene)
- gromadzenie się lipidów w mózgu, prowadzi do degeneracji neuronów

10. Choroba Niemanna-Picka (typ A i B - SMPD1 gene)
- choroba spichrzeniowa, uszkodzenie wielu narządów

11. Choroba Gauchera (GBA gene)
- magazynowanie glukocerebrozydu w komórkach

12. Zespół Hurlera (MPS I - IDUA gene)
- ciężkie upośledzenie wzrostu, układu kostnego, serca

13. Zespół Zellwegera (PEX gene mutations)
- zaburzenia funkcji peroksysomów

14. Choroba Canavan (ASPA gene)
- zwyrodnienie istoty białej mózgu

15. Choroba Wilsona (ATP7B gene)
- nadmierne gromadzenie miedzi w organizmie

---

🧬 Depresja inbredowa - nie jest pojedynczą chorobą, ale:

W populacjach o wysokim wskaźniku pokrewieństwa (chów wsobny, mała różnorodność genetyczna) mogą częściej ujawniać się recesywne choroby. W efekcie może dochodzić do:

Obniżonej odporności
Zwiększonej śmiertelności niemowląt
Zmniejszonej płodności
Zaburzeń neurologicznych

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Oto lista chorób dziedzicznych,

1 Wrodzony debilizm ciula, syna idioty i kretynki, który twierdzi, że jego luksusowy apartament w dobrej dzielnicy Berlina jest robotniczym hotelem ze wspólną łazienką i kuchnią dla kilku rodzin, berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach, a ciulowi nie wolno jeździć ulicami Berlina i pracował w dzień po zawale serca 12 godzin bez wodny w oparach toksyn

Twój debilizm jest wrodzony, czy mamusia poczęła cię z pijanym klientem?

Kiedy, ty psie gówno odpowiesz na proste pytanie:
Czy powtórzysz zarzuty przestępstw w oczy przy świadkach?

Nie?

No to ja też mam fantazję: Najpierw sam zgwałciłeś swojego pięcioletniego syna a potem sprzedawałeś go pedofilom za 10 Euro

Wystarczy bezhonorny kundlu?
Czy bycie psim chujem jest chorobą dziedziczną, czy nabytą, "znawco" medycyny o ujemnym honorze?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Oto lista chorób dziedzicznych,
>1 Wrodzony debilizm ciula, syna idioty i kretynki,

A chamstwo też jest wrodzone czy raczej nabyte w procesie wychowania?

Czy ktoś się rodzi chamem czy raczej ma różne możliwości ale przez wychowanie zmienia się w chama?


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Oto lista chorób dziedzicznych,
>>1 Wrodzony debilizm ciula, syna idioty i kretynki,
>A chamstwo też jest wrodzone czy raczej nabyte w procesie wychowania?

Zapytaj mamusi, czy skłonność do rzucania gównem oskarżeń o przestępstwa, chowając się za nickiem odziedziczyłeś po niej, czy też cię tak wychowała


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-06-2025 14:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Oto lista chorób dziedzicznych,
>>1 Wrodzony debilizm ciula, syna idioty i kretynki,
>A chamstwo też jest wrodzone czy raczej nabyte w procesie wychowania?
>Czy ktoś się rodzi chamem czy raczej ma różne możliwości ale przez wychowanie zmienia się w chama?
Phineas P. Gage ur 1860 - amerykański kierownik budowy kolei, doznał poważnego uszkodzenia mózgu, gdy stalowy pręt przebił na wylot jego czaszkę, niszcząc część płatów czołowych. Wydarzenie to zmieniło znacząco cechy osobowości i temperament

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
03-06-2025 21:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tam gdzie jest hierarchia, indywidualizm, wolność, własność, inowacyjność jest ZEROWA
>Oto lista chorób dziedzicznych, które ujawniają się w wyniku homozygotyczności -
>W populacjach o wysokim wskaźniku pokrewieństwa (chów wsobny, mała różnorodność genetyczna) mogą częściej ujawniać się recesywne choroby. W efekcie może dochodzić do:
>Obniżonej odporności
>Zwiększonej śmiertelności niemowląt
>Zmniejszonej płodności
>Zaburzeń neurologicznych
dziewczyny nie chcą się bzykać z chłopcami z podwórka, opuszczały rodzinną osadę celem płodzenia
poza tym były organizowane 2 x/rok imprezy kilku takich osad, celem wymiany genów, informacji, zaciśnienia więźi

jak ktoś ma dobre geny to chów wsobny jest dobrym rozwiązaniem

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>dziewczyny nie chcą się bzykać z chłopcami z podwórka, opuszczały rodzinną osadę celem płodzenia
>poza tym były organizowane 2 x/rok imprezy kilku takich osad, celem wymiany genów, informacji, zaciśnienia więźi
>jak ktoś ma dobre geny to chów wsobny jest dobrym rozwiązaniem

No własnie, inność jest potrzebna, żeby z tej inności wyrosła zygota złożona, dostosowana do panujących warunków.

Co w fizyczności to także w abstrakcji.

Wśród ludzi jednorodnych psychicznie też dzieją się choroby natury umysłowej, które często objawiają się patologią społeczną

Dlatego inność, odrębność, indywidualność jest taka ważna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2025 13:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dziewczyny nie chcą się bzykać z chłopcami z podwórka, opuszczały rodzinną osadę celem płodzenia
> inność jest potrzebna,
co jest najczęstszą przyczyną rozwodów?
inność

>Dlatego inność, odrębność, indywidualność jest taka ważna.
patoelity dzielą nas sztucznie, wtedy łatwiej nami rządzić

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>powinieneś podarować swoje organy potrzebującym przeszczepu jeszcze za życia.
Przy okazji jest to słuszne oswajanie się z myślą, że grób nie jest konieczny.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
04-06-2025 14:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>powinieneś podarować swoje organy potrzebującym przeszczepu jeszcze za życia.
>Przy okazji jest to słuszne oswajanie się z myślą, że grób nie jest konieczny.
w raju nie było grobów, zostawiali zwłoki potrzebującym (padlinożercom)

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Przy okazji jest to słuszne oswajanie się z myślą, że grób nie jest konieczny.
>w raju nie było grobów, zostawiali zwłoki potrzebującym (padlinożercom)
Podoba mi się, z cmentarzami, to co to byłby za raj.

Ja nie czuję potrzeby, żeby po śmierci mieć grób, więc i domniemaną krzywdę niepochowanego zmarłego postrzegam jako wyssaną z palca.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
04-06-2025 16:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Przy okazji jest to słuszne oswajanie się z myślą, że grób nie jest konieczny.
>>w raju nie było grobów, zostawiali zwłoki potrzebującym (padlinożercom)
>Podoba mi się, z cmentarzami, to co to byłby za raj.
to kwestia religi, hindusi palą zwłoki i wrzucają do gangesu, przed przyjęciem chrześcijaństwa na terenie dzisiejszej Polski tez było ciałopalenie, katolicyzm wprowadził z martwych wstanie, a więc krzywda niepochowanego zmarłego nie jest wyssaną z palca a z wiary

>Ja nie czuję potrzeby, żeby po śmierci mieć grób, więc i domniemaną krzywdę niepochowanego zmarłego postrzegam jako wyssaną z palca.
w tym też jesteśmy do siebie podobni

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>to kwestia religi, hindusi palą zwłoki i wrzucają do gangesu, przed przyjęciem chrześcijaństwa na terenie dzisiejszej Polski tez było ciałopalenie, katolicyzm wprowadził z martwych wstanie, a więc krzywda niepochowanego zmarłego nie jest wyssaną z palca a z wiary
Jest to więc także kwestia okoliczności przyrody.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
07-06-2025 15:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>to kwestia religi, hindusi palą zwłoki i wrzucają do gangesu, przed przyjęciem chrześcijaństwa na terenie dzisiejszej Polski tez było ciałopalenie, katolicyzm wprowadził z martwych wstanie, a więc krzywda niepochowanego zmarłego nie jest wyssaną z palca a z wiary
>Jest to więc także kwestia okoliczności przyrody.
z okoliczności przyrody w górach Chin, Filipin i Indonezji jest praktykowane wieszanie zwłok na skale, blisko nieba? na pewno sępów

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Thoter (6650 punktów)
>Europa będzie w Afryce, czysta fizyka
>50 lat temu w Afryce żyło 100 mln ludzi
>dzisiaj (12 x więcej) 1200 mln
>w 2050 będzie 2 500 mln
>pod koniec wieku 5 mld
>a w Europie będzie nas 400 mln
>Afrykańczycy nie popłyną do Ameryki ani Chin, nie mają innej drogi ucieczki, tylko Europa

Żydzi niemieccy opracowali plan stworzenia potężnej Europy.
Do 1937 r. pomyślnie go realizowano. Żydzi niemieccy zostali pokonani przez Brytyjczyków i Żydów amerykańskich. Komunizm Żydów niemieckich został brutalnie pokonany przez Brytyjczyków i Żydów amerykańskich. Żydzi amerykańscy skolonizowanej Europie narzucili swoją "demokrację".
Demokracja Żydów amerykańskich doprowadziła Europę do demokratycznego skundlenia. Miejsce elit i mądrych ludzi zajęli demokratcyzni "politycy".
Żydzi amerykańscy zmienili w Europie podział pomiędzy głupimi a mądrymi z PIONOWEGO na POZIOMY.
Europa ginie przez uprzywilejowaną przez Żydów amerykańskich POZIOMĄ warstwę idiotów.
W Europie mądrzy nie mieli nikogo nad sobą. Ich głos był słyszalny daleko. Dzisiaj, żeby ich usłyszano muszą się przebić przez demokratyczną warstwę idiotów.
Berzerac (5671 punktów)
>Europa będzie w Afryce,

Afryka, Azja już od kilkunastu lat są w Europie. Nie wiem jakiej maści migrantów się jeszcze spodziewać Dojdzie do tego, że my Europejczycy wypierani przez nich zaczniemy migrować. Tylko dokąd?

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365