 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-04-2011 10:03 | zachaj (5239 punktów) | Muzułmanka w Playboyu
10 na 10 | Sila Sahin to Niemka tureckiego pochodzenia, która jako pierwsza muzułmanka zgodziła się wystąpić w rozbieranej sesji magazynu Playboy. Wydaję się, że to bezprecedensowe wydarzenie, jak by nie patrzeć w świecie Islamu. Szczerze mówiąc wolę takie formy protestu, niż palenie Koranu (ogólnie palenie książek źle się kojarzy). Sila Sahin poczuła się w pełni wyzwoloną osobą i zaprezentowała swoje piękne ciało Światu. Być może jest to pewien znak dla wszystkich muzułmanek. Ich kobiecość i uroda nie muszą być skrywane. Nie muszą wstydzić się z powodu tego, że są kobietami, że ich ciało samo w sobie jest grzeszne. To protest już nie tylko przeciw burkom a całym "worku pokutnym" w jakim są zmuszone chodzić kobiety w krajach zdominowanych przez Islam. To protest przeciwko całej islamistycznej ideologii zniewolenia, restrykcyjnych zakazów i kar. Niektórzy mówią o słabej asymilacji tureckich imigrantów w Niemczech. Teraz widać, że nie do końca tak jest. Ta grupa społeczna może mieć decydujący wpływ na cały świat Islamu.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | jkl; (5859 punktów) | Myślisz, ze nasze moherowe berety podążą tą drogą?...
|
|
 | 6 na 6 | Amol (692 punktów) | > Myślisz, ze nasze moherowe berety podążą tą drogą?...Nie chciałbym widzieć żadnej w playboy-u.
|
|
|  | 2 na 2 | jkl; (5859 punktów) | > Nie chciałbym widzieć żadnej w playboy-u.  Bierz przykład z zachaja, który nieco niżej stwierdził: "Nie jestem na pewno przeciwko kobietom, które potrzebują pokazać swoje ciało". Poza tym, gdyby ta forma buntu się przyjęła, to moherowe zadymy pod Pałacem Prezydenckim nabrały by szlachetnego charakteru performance`u...
|
|
10 na 10 | Ag-nes (2295 punktów) | > Szczerze mówiąc wolę takie formy protestu...Ofkors, typowo męski punkt widzenia  Ja jednak wolę inne formy walki kobiet o wyzwolenie. Choćby Sania_Mirza Cytat:Tenisistka znana jest z licznych kontrowersji, wynikających głównie z jej religii. Mirza jest praktykującą muzułmanką. Została oskarżona o łamanie zasad swojej wiary poprzez noszenie na korcie zbyt krótkich spódniczek. W listopadzie 2005 podczas jednej z konferencji prasowych wypowiadała się na temat bezpiecznych stosunków seksualnych i bliższych kontaktów przed zawarcie małżeństwa, czym również naraziła się wyznawcom swojej religii. Podczas meczu swojego rodaka Rohana Bopanny w ramach Pucharu Hopmana 2008 pojawiła się na trybunach z bosymi stopami, a przed nią leżała hinduska flaga. Uważano, że zachowanie Mirzy ma zły wpływ na młode muzułmańskie kobiety. Albo Yasmin_Alibbai_Brown
|
|
 | 9 na 9 | zachaj (5239 punktów) | > >Szczerze mówiąc wolę takie formy protestu...> Ofkors, typowo męski punkt widzenia  Cóż, jestem tylko facetem. To chyba całkowicie normalne, że nie jestem obojętny na kobiece piękno. Nie jestem na pewno przeciwko kobietom, które potrzebują pokazać swoje ciało. Z resztą ubranie wynaleziono stosunkowo niedawno, wiemy o tym dzięki ewolucji pasożytów, którą dość dobrze znamy. > Ja jednak wolę inne formy walki kobiet o wyzwolenie.Oczywiście popieram. W Islamie pojawiają się przebłyski postępu, jednak na ostateczne wyzwolenie od tej ideologii będziemy musieli jeszcze poczekać...
|
|
|  | 7 na 7 | Ag-nes (2295 punktów) | > Nie jestem na pewno przeciwko kobietom, które potrzebują pokazać swoje ciało.Potrzebują? Chyba, wykorzystują zapotrzebowanie.
|
|
 | 1 na 1 | Rafaela (2059 punktów) | >Ja jednak wolę inne formy walki kobiet o wyzwolenie. Wg mnie każda forma jest dozwolona, by zbliżyć się do celu, bo osiągnięcie samego celu jest niemal niemożliwe.
*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
|
|
 | 3 na 3 | Manian (950 punktów) | > Choćby Sania_Mirza Cytat:Tenisistka znana jest z licznych kontrowersji, wynikających głównie z jej religii. Mirza jest praktykującą muzułmanką. Została oskarżona o łamanie zasad swojej wiary poprzez noszenie na korcie zbyt krótkich spódniczek. W listopadzie 2005 podczas jednej z konferencji prasowych wypowiadała się na temat bezpiecznych stosunków seksualnych i bliższych kontaktów przed zawarcie małżeństwa, czym również naraziła się wyznawcom swojej religii. Podczas meczu swojego rodaka Rohana Bopanny w ramach Pucharu Hopmana 2008 pojawiła się na trybunach z bosymi stopami, a przed nią leżała hinduska flaga. Uważano, że zachowanie Mirzy ma zły wpływ na młode muzułmańskie kobiety. Mnie się spodobała koszulka Mirzy, w której kiedyś się pokazała, było na niej napisane: "i'm Cute, No s**t". Oprócz tego kontrowersje wzbudziło jej małżeństwo z pakistańskim sportowcem, bo jak wiadomo Pakistan i Indie nie pałają do siebie miłością. To dobrze, że są kobiety, które na przekór fanatykom potrafią pokazać innym kobietom, że nie są własnością mężczyzn. Szkoda, że wiele z nich nie ma takich szans, gdyż zindoktrynowane treściami Koranu najzwyczajniej nie są w stanie się wyzwolić.
|
|
|  | 1 na 1 | Ocykan (3528 punktów) | >jak wiadomo Pakistan i Indie nie pałają do siebie miłością.
No to co? Przed wojną Polska i Niemcy też nie pałały do siebie miłością, a przecież małżeństwa polsko-niemieckie nie były traktowane jako coś niebywałego. Ja też nie pałałem miłością do CCCP a z paroma jego obywatelkami się przespałem.
Poza tym niechęć pomiędzy Pakistańczykami i Hindusami wzmacniana jest poprzez konflikty wyznaniowe pomiędzy hinduizmem i islamem. W tym zaś przypadku oboje małżonkowie są muzułmanami.
|
|
| |  | | Manian (950 punktów) | >Poza tym niechęć pomiędzy Pakistańczykami i Hindusami wzmacniana jest poprzez konflikty wyznaniowe pomiędzy hinduizmem i islamem. W tym zaś przypadku oboje małżonkowie są muzułmanami. Ja nie wnikam dlaczego się nie lubią. Po prostu swego czasu czytałem artykuł, który dotyczył tego małżeństwa i uznałem, że warto go przytoczyć.
|
|
5 na 5 | Ocykan (3528 punktów) | Kiedy Władysława Gomułkę zapytano o stosunek do naturyzmu, odpowiedział: "Goła dupa nie jest ani wrogiem socjalizmu, ani manifestem nowoczesności". Gołe cycki być może są wrogami islamu ale z pewnością nie są symbolem wyzwolenia kobiet. Ale ja chłop, więc może się mylę. Co na ten temat sądzą panie?
|
|
3 na 3 | neurosurgery (2484 punktów) | >  Takie islamskie bomby mi pasują. Więcej zamachów proszę!
|
|
3 na 3 | spellbinder (8577 punktów) | A jaka wartość w tym jest? "Jesteś ładna, to poka cycki, spełnisz się od razu, a twoje życie wypełni się sensem" - no bzdura.
|
|
4 na 4 Złotek (867 punktów) (zablokowany) | Mamo, tato postanowiłem przyłączyć się do wyzwolenia kobiet muzułmańskich. Kupuję Play Boya  Cel uświęca środki
|
|
5 na 5 | diogenes (42753 punktów) | >jako pierwsza muzułmanka zgodziła się wystąpić w rozbieranej sesji magazynu Playboy.
No, nareszcie widzę, że nie ma muzułmanek, że cały ten islam, to łachy.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
| Feanor (7 punktów) | >Sila Sahin poczuła się w pełni wyzwoloną osobą
Też do niedawna myślałem, że m. in. te czarczafy to oznaka zniewolenia, ale pewien doktor powiedział, że muzułmanki odbierają je jako oznakę... wolności. Mogą sobie bowiem np. nosić pod swoimi "sukienkami" cokolwiek tylko chcą, nawet najseksowniejszą bieliznę i nic komu do tego. Żyłem też w przekonaniu, że gdyby muzułmanie poznawali cywilizację zachodu, to zaraz by im ten cały zapał religijny przechodził. Tymczasem może dziać się na odwrót. Przyjeżdżający tu studenci widzą to, co odbierają jako degenerację i wracają do siebie przepełnieni nienawiścią i pogardą do zachodu.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|