> lepiej w coś wierzyć niż cienko pierdzieć.odpowiem kilkoma cytatami: "a jeśli lepiej być nie może" - film "As good as it get's" "Lepiej jest milczeć i sprawiać wrażenie głupiego niż mówić i rozwiać wszelkie wątpliwości" - przysłowia arabskie "Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle" - Platon "Lepiej być panem w piekle, niźli sługą w niebiosach" - John Milton "Raj utracony" więc jak widzisz "lepiejszości" jest "więcej niż się fizjologom śniło" - Ferdynand Kiepski 
"zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka...."
|