Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem lepszy od Jezusa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
22-04-2011 10:38Tibor (1012 punktów)jestem lepszy od Jezusa
Ocena 4 na 4
Poruszony wątkami internetowych ewangelizatorów zwanych dalej trollami
chciałem rzec co następuje:

jestem lepszy od Jezusa
...
...
...
...
35 lat w tym roku skończyłem

i niech z tym jakiś troll polemizuje

wesołych świąt
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Amol (692 punktów)

>35 lat w tym roku skończyłem

Gratulacje!
Grzegorz z Koszalina (102 punktów)
(zablokowany)
Powiedział co wiedział Filip Pierdun patrz Konopielka (film - Witolda Reszczyńskiego) i się zpierdział, a smród jego mądrości krąży i zadymia racjonalny ogląd spraw.
22-04-2011 11:38 
 Ocena 1 na 1
Tibor (1012 punktów)
>Powiedział co wiedział Filip Pierdun patrz Konopielka (film - Witolda Reszczyńskiego) i się zpierdział, a smród jego mądrości krąży i zadymia racjonalny ogląd spraw.
film Witolda Leszczyńskiego - po pierwsze primo
a po drugie primo - opowieść o zabobonnych ciołkach, mieszkających we wsi odseparowanej od świata bagnami - chylę czoła przed trafnością wyboru cytatu.


"zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka...."
22-04-2011 11:43 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz z Koszalina (102 punktów)
(zablokowany)
lepiej w coś wierzyć niż cienko pierdzieć.
22-04-2011 12:46 
 Ocena 1 na 1
Tibor (1012 punktów)
>lepiej w coś wierzyć niż cienko pierdzieć.
odpowiem kilkoma cytatami:
"a jeśli lepiej być nie może" - film "As good as it get's"
"Lepiej jest milczeć i sprawiać wrażenie głupiego niż mówić i rozwiać wszelkie wątpliwości" - przysłowia arabskie
"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle" - Platon
"Lepiej być panem w piekle, niźli sługą w niebiosach" - John Milton "Raj utracony"

więc jak widzisz "lepiejszości" jest
"więcej niż się fizjologom śniło" - Ferdynand Kiepski


"zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka...."
Grzegorz z Koszalina (102 punktów)
(zablokowany)
"Mit der Dummheit kampfen Gotter selbst vergebenus."
- z Schillera [Dziewica Orleańska, 3, 6].

EOT
22-04-2011 15:15 
 Ocena 1 na 1
Tibor (1012 punktów)
>"Mit der Dummheit kampfen Gotter selbst vergebenus."
>- z Schillera [Dziewica Orleańska, 3, 6].
>EOT
>
kämpfen, Götter, vergebens

"Gott ist tot" - wiadomo kto
wenn er tot ist, wird er nicht kämpfen - moi

"zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka...."
22-04-2011 20:59 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>lepiej w coś wierzyć niż cienko pierdzieć.

Zwykle bywa tak, że ci, co cienko pierdzą, wierzą.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365