 |
Ross ułaskawiony - nowy rozdział dla wolności internetu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-01-2025 12:46 | Murdoch_13 (1467 punktów) | Ross ułaskawiony - nowy rozdział dla wolności internetu
1 na 1 | Nie wiem, jak wy, ale ja jestem pod wrażeniem - Trump pokazał, że potrafi podejmować odważne decyzje: businessin(*)dzwonilem-do-jego-mamy/02vvwtzPotwierdzenie na oficjalnej stronie: freeross.org/Ułaskawienie Rossa Ulbrichta, twórcy Silk Road, to coś, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, a jednak stało się faktem. Dla zwolenników Bitcoina to sygnał, że nadchodzi wiatr zmian! Ulbricht stał się ikoną walki o wolność internetu i decentralizację. Ułaskawienie go to coś, czego wielu się nie spodziewało, ale dla mnie to dowód, że Trump potrafi wywiązywać się z obietnic wyborczych. Wielki szacunek. To wydarzenie przejdzie do historii.  . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Murdoch_13 (1467 punktów) | |
|
 | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > Szok, polityk który dotrzymuje przedwyborczych obietnic   Jeśli zostanę prezydentem, rozstrzygnę tę wojnę w ciągu jednego dnia, w ciągu 24 godzin. no Szok....ponoć 100 dni teraz.
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
|  | 1 na 1 | Murdoch_13 (1467 punktów) | > >Szok, polityk który dotrzymuje przedwyborczych obietnic   > Jeśli zostanę prezydentem, rozstrzygnę tę wojnę w ciągu jednego dnia, w ciągu 24 godzin.> no Szok....ponoć 100 dni teraz.To jest rzecz, ktora przeciez nie zalezy tylko od niego Fakt, ze nie powinien tego obiecywac .
|
|
| |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >>Szok, polityk który dotrzymuje przedwyborczych obietnic   > >Jeśli zostanę prezydentem, rozstrzygnę tę wojnę w ciągu jednego dnia, w ciągu 24 godzin.> > no Szok....ponoć 100 dni teraz.> To jest rzecz, ktora przeciez nie zalezy tylko od niego> Fakt, ze nie powinien tego obiecywac> .Ale obiecał. Nie dotrzymal obietnicy. Reszta jest nie istotna. Jutro może wpaść do mnie czy ciebie FBI do Putina nie.
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| | |  | 1 na 1 | Murdoch_13 (1467 punktów) | >Ale obiecał. Nie dotrzymal obietnicy.
Obama i Biden tez nie dotrzymywali,
lepiej porównać kto nie zrealizował więcej procentowo
.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >Ale obiecał. Nie dotrzymal obietnicy.> Obama i Biden tez nie dotrzymywali,> lepiej porównać kto nie zrealizował więcej procentowo> .> Ale to ty robisz z tego zagadnienie. A zakończenie wojny to nie jest byle co żeby liczyć z tego procenty Bo WAGA zagadnienia jest tak duza że bije wszytko na głowe. Obejrzyj.sobie tymczasem jak wygląda świat o którym marzysz. POLICJANT JOSENILDO BELARMINO zastrzlony po służbie. Brazylia.. m.sadistic(*)senildo-belarmino-vt604006.htm
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
3 na 3 | szarley (54913 punktów) | >Ułaskawienie Rossa Ulbrichta, twórcy Silk Road, to coś, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, >a jednak stało się faktem. >Dla zwolenników Bitcoina to sygnał, że nadchodzi wiatr zmian!
Ulbricht nie dostał wyroku za btc.
>Ulbricht stał się ikoną walki o wolność internetu i decentralizację. 1 każdy sobie sam ikony wybiera 2 o wiele poważniejsze
Jakie są granice wolności internetu? Czy powinien być w necie dozwolony handel narkotykami (w tym wysyłkowa sprzedaż nieletnim)? Czy powinien być dozwolony handel ludźmi, w tym niewolnikami lub przymusowymi prostytutkami? Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"? Czy powinno być dozwolone nawoływanie do nienawiści?
3 Decentralizacja nie oznacza, że każdy sam dla siebie stanowi prawo i sam określa granice własnej wolności. Nie oznacza też że wolno bezkarnie zabić bezdomnego, bo nikt nie będzie szukał zabójcy i nie skaże za zabójstwo.
>Ułaskawienie go to coś, czego wielu się nie spodziewało, ale dla mnie to dowód, że Trump potrafi >wywiązywać się z obietnic wyborczych. Jeśli to była jego jedyna obietnica to może już odejść.
>Wielki szacunek. To wydarzenie przejdzie do historii. Zleksza przesadzasz, chyba, że potem pojawią się ułaskawienia narkotykowych bossów, organizatorów polowania na niewolników, handlarzy bronią, fałszywymi lekami....
A może prawo jest zupełnie zbędne? Tobie chyba tak.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | Murdoch_13 (1467 punktów) | >Czy powinien być w necie dozwolony handel narkotykami (w tym wysyłkowa sprzedaż nieletnim)?
Tak
>Czy powinien być dozwolony handel ludźmi, w tym niewolnikami lub przymusowymi prostytutkami?
Jesli bez zgody zrobisz z kogos niewolnika to jest kradziez, wiec jest nielegalna
Kwestia nie dotyczy samego handlu, tylko tego co bylo wczesniej
>Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"?
Handel organami sam w sobie nie jest problemem
Zamordowanie kogos aby wyjac z niego organy bez jego zgody, jest generalnie kradzieza i to jest niedozwolone, a nie handel sam w sobie
>Czy powinno być dozwolone nawoływanie do nienawiści?
Tak, tym bardziej, ze samo "nienawidzenie" kogos - jesli nie idzie to dalej, nie jest przeciez przestepstwem, nawet w obecnym, opresyjnym systemie
.
|
|
|  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | >>Czy powinien być w necie dozwolony handel narkotykami (w tym wysyłkowa sprzedaż nieletnim)? >Tak
WYSYŁKOWA SPRZEDAŻ NARKOTYKÓW NIELETNIM?????????? Serio????
>>Czy powinien być dozwolony handel ludźmi, w tym niewolnikami lub przymusowymi prostytutkami? >Jesli bez zgody zrobisz z kogos niewolnika to jest kradziez, wiec jest nielegalna
Nie pytam czy jest legalne, bo wg Ciebie pojęcie legalności nie powinno istnieć Ja pytam czy powinien być dozwolony w necie handel niewolnikami (i nie jest to kradzież)
>Kwestia nie dotyczy samego handlu, tylko tego co bylo wczesniej Czyli?
>>Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"? >Handel organami sam w sobie nie jest problemem >Zamordowanie kogos aby wyjac z niego organy bez jego zgody, jest generalnie kradzieza
Jest ZABÓJSTWEM, a nie kradzieżą i Ty chcesz, żeby swobodnie handlować pozyskanymi z zabójstw organami. A moje pytanie brzmiało: Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"?
>>Czy powinno być dozwolone nawoływanie do nienawiści? >Tak, tym bardziej, ze samo "nienawidzenie" kogos - jesli nie idzie to dalej, nie jest przeciez przestepstwem, nawet w obecnym, opresyjnym systemie
Ależ opresyjny ten system!!!!! Zabrania zabijać, kraść, handlować ludźmi....
Nawet zabicie prezydenta Polski niczego Was nie nauczyło?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | Murdoch_13 (1467 punktów) | >Nie pytam czy jest legalne, bo wg Ciebie pojęcie legalności nie powinno istnieć
Mowie o legalnosci w swietle prawa naturalnego, a nie tego co zapisano w waszych papierkach
>(i nie jest to kradzież)
Niewolnictwo bez zgody jest kradzieza cudzego ciala
>Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"?
A po co ktos mialby sie chwalic, ze organy sa pozyskane nielegalnie?
Handel jest dozwolony, a pozyskanie to inna kwestia - jak ze wszystkim!
>Ależ opresyjny ten system!!!!! >Zabrania zabijać, kraść,
Kradziez nie jest dobra
To drugie zazwyczaj tez nie
Zabijanie dozwolone jest tylko przy samoobronie lub za zgoda zabijanej osoby
>handlować ludźmi....
"handlowanie ludzmi" to dziwny termin - handel sam w sobie jest ok
.
|
|
| | |  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Co do wysyłkowej sprzedaży narkotyków nieletni, zapamiętam Twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, kiedy spotkasz grupkę nastolatków na głodzie z tulipanami w dłoniach. Dobrze radzę wyskakuj z portfela i podaj im PIN do karty, może przeżyjesz
>>Nie pytam czy jest legalne, bo wg Ciebie pojęcie legalności nie powinno istnieć >Mowie o legalnosci w swietle prawa naturalnego,
Prawo naturalne nie istnieje. To mit filozofów.
>a nie tego co zapisano w waszych papierkach Unikaj zaimka "wasz" 1 Prawo obowiązuje zajedno Ciebie i mnie, choć Ty masz większy wpływ na jego kształt w Polsce niż ja. 2 Ty boisz się utraty ochrony prawa, ja nie mam problemu polecieć do Bogoty. Już tam byłem
>>(i nie jest to kradzież) >Niewolnictwo bez zgody jest kradzieza cudzego ciala Ja pytam czy powinien być dozwolony w necie handel niewolnikami
>>Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"? >A po co ktos mialby sie chwalic, ze organy sa pozyskane nielegalnie? Czy powinien być dozwolony handel organami, w tym pozyskiwanymi od osób zamordowanych "na części"? Tak brzmi pytanie
Jeśli chcesz sprzedać swoje płuco to twoja decyzja, jeśli cudze, to prawdopodobieństwo, że ktoś zostanie zabity, żeby to płuco pozyskać jest niemal 100%
>"handlowanie ludzmi" to dziwny termin - handel sam w sobie jest ok
Dziwny? Obiecuje się nędzarzowi z Kenii. Filipin, Kolumbii pracę przy budowie stadionów, a potem zamyka się ich w obozach pracy, głodzi i zmusza do pracy, później tych którzy przeżyją sprzedaje się na służbę do bogatych domów. Nie słyszałeś o tym? Bywa też jeszcze ostrzej: porywa się człowieka z ulicy i wysyła do innego kraju, gdzie ktoś go kupuje, więzi i zmusza do pracy, czasem do prostytucji.
Pytam czy wolność w necie, której tak bronisz, dopuszcza handel ludźmi?
Ulbricht nie został skazany za korzystanie z btc. kryptowaluta była tylko doskonałym narzędziem. Siedział za coś innego i nie rozumiem radości z uwolnienia człowieka, który za niewinność nie dostał dożywotki
>Platny morderca w ofercie Silk Road? A co stoi na przeszkodzie?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Murdoch_13 (1467 punktów) | >Co do wysyłkowej sprzedaży narkotyków nieletni, zapamiętam Twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, kiedy spotkasz grupkę nastolatków na głodzie z tulipanami w dłoniach. Dobrze radzę wyskakuj z portfela i podaj im PIN do karty, może przeżyjesz
Już nie brnijmy w te bzdury o narkotyzujących się patusach z którymi nie potrafi poradzić sobie zorganizowana firma ochroniarska
>Prawo naturalne nie istnieje. To mit filozofów
Więc skąd ludzie wiedzą co jest dobre, a co złe?
Prawo stanowione z natury rzeczy nie może być pierwotnym źródłem moralności, ponieważ ono samo opiera się na intuicjach moralnych, które wcześniej istniały w społecznościach ludzkich
>Jeśli chcesz sprzedać swoje płuco to twoja decyzja, jeśli cudze, to prawdopodobieństwo, że ktoś zostanie zabity, żeby to płuco pozyskać jest niemal 100%
A niby dlaczego 100%? A co jakby powstały np. firmy inwestycyjne, które wypłacałyby ludziom za życia wynagrodzenie w zamian za prawo do pobrania od nich po śmierci możliwych do dalszego wykorzystania narządów?
>Pytam czy wolność w necie, której tak bronisz, dopuszcza handel ludźmi?
To co opisujesz wyżej jako rzekomo "handel ludźmi" nie jest tak naprawdę handlem tylko kradzieżą
Wolny handel w którym obydwie strony zgadzają się na przeprowadzenie transakcji jest zawsze dopuszczalny
>Ulbricht nie został skazany za korzystanie z btc. kryptowaluta była tylko doskonałym narzędziem. Siedział za coś innego i nie rozumiem radości z uwolnienia człowieka, który za niewinność nie dostał dożywotki
Siedział za to, że prowadził internetową platformę pozwalającą na nieograniczony handel wszystkim, co nie krzywdzi bezpośrednio innych
>A co stoi na przeszkodzie?
Regulamin jego serwisu
Wbrew mitom, usług morderców tam nie było
.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>Co do wysyłkowej sprzedaży narkotyków nieletni, zapamiętam Twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, kiedy spotkasz grupkę nastolatków na głodzie z tulipanami w dłoniach. Dobrze radzę wyskakuj z portfela i podaj im PIN do karty, może przeżyjesz >Już nie brnijmy w te bzdury o narkotyzujących się patusach z którymi nie potrafi poradzić sobie zorganizowana firma ochroniarska
Skąd wytrzasnąłeś ta super firme ochroniarską? Użyj trochę realiZmu w tych swoich tekstach.
Firma ochroniarska nie pojawi się na terenie gdzie jest gang.
OBEJZYJ sobie Sadistica. Codzinnie śmierć na ulicach. Dzień w dzień odstrzelone głowy czy to policji czy gamgusow. Ludzie z kasą nawet nie wsiadają do aut tylko latają helikopterami.
No ale lepiej Żyć w świecie dzieciecych fantazji.
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | >>Co do wysyłkowej sprzedaży narkotyków nieletni, zapamiętam Twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, kiedy spotkasz grupkę nastolatków na głodzie z tulipanami w dłoniach. Dobrze radzę wyskakuj z portfela i podaj im PIN do karty, może przeżyjesz >Już nie brnijmy w te bzdury o narkotyzujących się patusach z którymi nie potrafi poradzić sobie zorganizowana firma ochroniarska
Na każdą randkę chodzisz z firmą ochroniarską? Nigdy nie wracasz do domu "halsem"?
Chcesz zezwolić na sprzedaż narkotyków nieletnim. Nie mam niczego przeciwko, żeby dorosły człowiek sobie zażył czego tam chce, pod warunkiem, że jego polisa obejmuje koszta leczenia, (nie mam ochoty płacić za czyjś detoks) ale dostęp do narkotyków dla nieletnich to zbrodnia
>>Prawo naturalne nie istnieje. To mit filozofów >Więc skąd ludzie wiedzą co jest dobre, a co złe? 1 Czym innym jest wiedzieć co jest dobre a co złe, a czym innym tę wiedzę stosować jako prawo 2 Nie wszyscy wiedzą co jest dobre/złe. Dla nazistów dobre było zabijanie Żydów. Wierzyli, że to dobro 3 Nie słyszałem o społeczeństwie, w którym "prawo naturalne" było fundamentum organizacji społeczności. To może funkcjonować w wioskach Amazonii, ale nie w powiatowym mieście
>Prawo stanowione z natury rzeczy nie może być pierwotnym źródłem moralności, Nie jest źródłem moralności. Prawo bez egzekucji jest martwe
>>Jeśli chcesz sprzedać swoje płuco to twoja decyzja, jeśli cudze, to prawdopodobieństwo, że ktoś zostanie zabity, żeby to płuco pozyskać jest niemal 100% >A niby dlaczego 100%? >A co jakby powstały np. firmy inwestycyjne, które wypłacałyby ludziom za życia wynagrodzenie w zamian za prawo do pobrania od nich po śmierci możliwych do dalszego wykorzystania narządów? Tak, to mogłaby być słuszna hipoteza, ale wymaga jeszcze dużego postępu medycyny
>>Pytam czy wolność w necie, której tak bronisz, dopuszcza handel ludźmi? >To co opisujesz wyżej jako rzekomo "handel ludźmi" nie jest tak naprawdę handlem tylko kradzieżą Pytam czy wolność w necie, której tak bronisz, dopuszcza handel ludźmi? Proste pytanie Kradzież to kradzież, zniewolenie człowieka to co innego
Nie wiem dlaczego to, co opisałem nazywasz kradzieżą, zniewolenie człowieka, żeby go sprzedać do niewolniczej pracy jest handle ludźmi I obojętne jak to nazwiesz jest to moralnie obrzydliwe i powinno być ścigane.
>Wolny handel w którym obydwie strony zgadzają się na przeprowadzenie transakcji jest zawsze dopuszczalny
Wolny handel LUDŹMI jest dopuszczalny ?????? Porwanie dziewczyny z ulicy i sprzedanie jej do burdelu jest wg Ciebie dopuszczalne bo nabywca i sprzedawca się zgodzili ????
I Ty używasz słowa "moralność"?
>>Ulbricht nie został skazany za korzystanie z btc. kryptowaluta była tylko doskonałym narzędziem. Siedział za coś innego i nie rozumiem radości z uwolnienia człowieka, który za niewinność nie dostał dożywotki >Siedział za to, że prowadził internetową platformę pozwalającą na nieograniczony handel wszystkim, co nie krzywdzi bezpośrednio innych
Siedział za to, że prowadził internetową platformę pozwalającą na nieograniczony handel wszystkim, co krzywdzi innych. Udowodniono mu obrót narkotykami i dziecięcą pornografią, nie udowodniono oferowania usług płatnych zabójców
>>A co stoi na przeszkodzie? >Regulamin jego serwisu Pewnie tak samo egzekwowany jak tutejszego forum na którym różne Thotery publicznie łamią państwowe prawa.
>Wbrew mitom, usług morderców tam nie było Wiem, tego mu nie udowodniono, ale skoro nie było przeszkód do handlu prochami, to nie byłoby też dla "usług" kilerów
"Insekty tanio tępię"
Niemniej nie za używanie btc dostał dożywotkę
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
2 na 2 | Murdoch_13 (1467 punktów) | |
|
1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Jeśli nie masz czasu na odpowiedzi w swoim wątku, to go nie zakładaj. Jeśli chcesz tylko ogłosić objawione prawdy, wychodzisz na kaznodzieję
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|