Racjonalista - Strona głównaDo treści
efekt motyla

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
16-10-2025 11:16okragly (21676 punktów)efekt motyla
Ocena 1 na 1
Efekt motyla, to teoria zakładająca, że drobne, nieistotne zdarzenia mogą mieć ogromne i dalekosiężne konsekwencje w przyszłości, np. trącenie skrzydeł motyla może wywołać burzę w innym miejscu.

nie lubię naszego pana usazyda, to współczesny hitler, podbił cały świat, spowodował wojnę na Ukrainie gdzie nasi bracia Słowianie sie wyrzynają, czy jak przestane pić (wszyscy producenci alkoholu -wódki, piwa- należą do usażyda, jak i kanały dystrybucji np żabka, to jak przestane pić, kupować ich produkty w ich sklepach to zakończę wojnę na Ukrainie?

chcę sprawdzić w praktyce efekt motyla (motylem jestem )
www.youtube.com/watch?v=NTGfIEuy_ys

taką składam ofiarę w intencji zneutralizowania diabła usażyda
czas doświadczenia 156 dni

znając siebie, tą wojnę znowu wygra diabeł, czyli usażyd
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
>nie lubię naszego pana usazyda, to współczesny hitler, podbił cały świat,

Czy podbił Rosję, Chiny, Koreę Północną?

>taką składam ofiarę w intencji zneutralizowania diabła usażyda
>czas doświadczenia 156 dni
>znając siebie, tą wojnę znowu wygra diabeł, czyli usażyd

Usazyda nie pokonasz ale pomożesz sobie- poprawisz zdrowie, zaoszczędzisz na opłacie akcyzy.
Jeśli nie wygrasz za pierwszym razem próbuj ponownie- przegrana bitwa nie oznacza przegranej wojny.
Nie przebywaj wśród pijących, unikaj imprez na których się pije.
Jak pracowałem w budownictwie to się rozpiłem, potem zmieniłem pracę (na kasjera PKP) aby uniknąć środowiska w którym się pije. W trakcie odwyku (dla jego skuteczności) powstrzymywałem się od picia przez kilka lat, teraz czuję się wolnym człowiekiem.
Wierz w możliwość wytrwania w postanowieniu, masz wpływ na to co się z Tobą dzieje.
Życzę wytrwałości i powodzenia.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365