Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szwecja - migranci - "strzal w kolano" 9

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
05-11-2025 13:55Lolek_Salambek (2665 punktów)Szwecja - migranci - "strzal w kolano" 9
Ocena 1 na 1
Dotarlem w internecie do takich oto informacji, które mowiac szczerze w znacznym stopniu mnie zszokowaly ☹ .

W Szwecji przestepczosc wsrod imigrantow znana jest od dzisiecioleci .

Na przykład .w Göteborgu istnieje klan spoza Europy, liczacy około dwieście osob, w ktorym juz trzecie pokolenie zyje z przestepczosci.
To jest zapewne szokujące ☹ .
Oczywiscie przestępcy ci sa karani. Jednak jest to o tyle mało skuteczne, ze karanie to raczej nie doprowadza do zejscia z tej drogi ☹ .
Wydalic ich ze Szwecji nie mozna, bo pierwsze pokolenie otrzymalo szwedzkie obywatelstwo,
wiec automatyczne ich dzieci i wnuki rodza sie juz ze szwedzkim obywatelstwem ☹ .
Jednak ten przestepczy klan to stosunkowo „drobna sprawa” w porownaniu z tym, co sie dzieje obecnie wsrod tych migrantow, ktorych rodzice przybyli do Szwecji nie tak dawno jako uciekinierzy od wojen w Iraku, Iranu czy Somalii. Czesc z tych migrantów prawdopodnie
nie nauczyla się nawet jezyka szwedzkiego oraz zyja oni w cudzoziemskich gettach na zasilkach...
Ich synowie. ktorzy byli wtedy dziecmi, albo tu sie urodzili, poczuli ze pragna zyc innym zyciem
niz ich rodzice: zapragneli wladzy i zycia w luksusie.
Daznosc do takiego zycia, nie majac wyksztalcenia jest możliwa jedynie w branzy narkotykowej ☹ .
W efekcie potworzyly sie gangi, ktore obecnie walcza o rynek zbytu narkotykow w Szwecji, a ich „przywódcy” kierują gangami mieszkajac w luksusowych willach w Hiszpanii czy w krajach ich pochodzenia. W efekcie ci „szefowie” sa niedostepni dla wladz szwedzkich. Z zagramcy wydaja na przykład wyroki śmierci. Sa to glownie wyroki na osoby z rywalizujących gangow, czy nawet na rodzicow tych osob (przebywajacyh w Szwecji). Rodzice ci oprocz tego,ze nie poradzili sobie by w sposób wartościowy wychowac swoje dzieci to z przestepczoscia nie maja nic wspolnego. To oczywiście działa odstraszająco na „konkurencje”.

To w skrocie tyle.



Smutno pozdrawiam ☹
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kautilja aka quick (6851 punktów)
>Jednak ten przestepczy klan to stosunkowo "drobna sprawa" w porownaniu z tym, co sie
>dzieje obecnie wsrod tych migrantow, ktorych rodzice przybyli do Szwecji nie tak dawno jako
>uciekinierzy od wojen w Iraku, Iranu czy Somalii.

Od której to wojny z udziałem Iranu przybyli nie tak dawno do Szwecji uciekinierzy?
okragly (21676 punktów)

>Od której to wojny z udziałem Iranu przybyli nie tak dawno do Szwecji uciekinierzy?
Iran nigdy, na nikogo nie napadł w przeciwieństwie do naszego pana, hitlerausazyda który w swoim dna ma zabijanie
06-11-2025 07:03 
 Ocena 2 na 2
Kautilja aka quick (6851 punktów)
>Iran nigdy, na nikogo nie napadł w przeciwieństwie do naszego pana, hitlerausazyda który w swoim dna ma zabijanie

Historia Iranu nie zaczęła się wczoraj.
05-11-2025 19:13 
 Ocena 1 na 1
Lolek_Salambek (2665 punktów)
>Od której to wojny z udziałem Iranu przybyli nie tak dawno do Szwecji uciekinierzy?
--------------
Kautilja - dobre pytanie.
Niestety nie dokopalem sie do tej informacji - ale jeszcze nad tym "popracuje" - jak cos sie dokopie to dam znac.

Nie ukrywam, ze wpis swoj oparlem na informacjach ktore wykopalem z internetu wiec moga byc one malo precyzyjne - zawsze istnieje takie "ryzyko" .



S pozdravem, Wojownik Stokrotka
okragly (21676 punktów)

>Na przykład .w Göteborgu istnieje klan spoza Europy, liczacy około dwieście osob, w ktorym juz
>trzecie pokolenie zyje z przestepczosci.
my libki nie rozumiemy, że moc daje wspólnota, komuna, a nie indywidualizm, dlatego musimy jako niedorozwojki wymrzeć

>To w skrocie tyle.
w skrócie, liberalizm to śmierć


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>w skrócie, liberalizm to śmierć

W skrócie liberalizm jest sprzeczny z koncepcjami życia Purina i może dobrze że tak jest.

Liberalizm to życie a libertarianizm po prostu kocham.

youtu.be/5VCiU1osa3(()
okragly (21676 punktów)
>>w skrócie, liberalizm to śmierć
>Liberalizm to życie a libertarianizm po prostu kocham.
Żydzi są wspólnotą, dlatego rozmnażają się jak króliki, potrzebują coraz więcej przestrzeni (tak jak hitler) dlatego wybijają Palestynczyków by zająć ich ziemie

dla nas bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, stąd wymieramy
jeśli wpoiłeś dzieciom swojego boga (liberalizm) nie będzie wnuków, prawnuków, wymrzesz, w tym sensie liberalizm to śmierć)
usazyd zaszczepił w Korei liberalizm, wiesz ile dzieci rodzi indywidualna, wolna, Koreanka?
0.7

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365