będę świętym kościoła racjonalistów, chcę wydac dyspozycje, jak ma wyglądać bazylika pod moim wezwaniem wnętrze ma być tak jak ja, okrągłe  to panteon, pogańskie wnętrze, będzie ciągłość wiary lub  wnetrze lodowca, to prawdziwa świątynia racjonalizmu (przyrody?) z zewnątrz też chciałbym by bazylika pod moim wezwaniem wyglądała jak ja, okrągło  jeśli macie jakieś pytania, pytajcie, bo obawiam się, że później będziecie jak dzieci we mgle . |