Racjonalista - Strona głównaDo treści
będę świętym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
24-04-2025 20:40okragly (21676 punktów)będę świętym
Ocena 1 na 1
będę świętym kościoła racjonalistów, chcę wydac dyspozycje, jak ma wyglądać bazylika pod moim wezwaniem
wnętrze ma być tak jak ja, okrągłe



to panteon, pogańskie wnętrze, będzie ciągłość wiary
lub



wnetrze lodowca, to prawdziwa świątynia racjonalizmu (przyrody?)

z zewnątrz też chciałbym by bazylika pod moim wezwaniem wyglądała jak ja, okrągło



jeśli macie jakieś pytania, pytajcie, bo obawiam się, że później będziecie jak dzieci we mgle
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2905 punktów)
>będę świętym kościoła racjonalistów, chcę wydac dyspozycje, jak ma wyglądać bazylika pod moim
>wezwaniem

Oj tam, oj tam - najlepiej zaczynać od początku
- zaprezentować program i przesłanie
- zebrać zwolenników
- przydałyby się jakoweś 'cuda' na początek i aby błogosławić tych którzy nie widzieli, a uwierzyli
no i to raczej ci wierzący mają (mogą) wynieść na ołtarz racjonalizmu.
Bez sponsora ani rusz, ale nadarza się okazja - obecnie w przygotowaniach jest projekt betonowej figury 'matki boskiej', ma być wyższy od tego ze Świebodzina - wystarczy tylko przekierować fundusze na 'okrągłe sanktuarium' - kompromis można osiągnąć -> kopuła będzie w kształcie brzucha kobiety - to zarazem umiejscowienie RAJU (Gan Eden) z hebrajskiej Tory i jednocześnie miejsce w którym 'matka natura' poczyna nowe życie.
Tak czy owak byłoby trzy w jednym - matka, raj i kaplica 'Okrągłego'.
25-04-2025 07:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>będę świętym kościoła racjonalistów, chcę wydac dyspozycje, jak ma wyglądać bazylika pod moim
>>wezwaniem
>Oj tam, oj tam - najlepiej zaczynać od początku
czyli od napletka, też okrągły, taką zostawię po sobie relikwie

> zaprezentować program i przesłanie
programem sa nauki przyrodnicze (fizyka, chemia) i magia

> przydałyby się jakoweś 'cuda' na początek i aby błogosławić tych którzy nie widzieli, a uwierzyli
cudem że mnie nie zbanowano

> kopuła będzie w kształcie brzucha kobiety - to zarazem umiejscowienie RAJU (Gan Eden) z hebrajskiej Tory i jednocześnie miejsce w którym 'matka natura' poczyna nowe życie.
>Tak czy owak byłoby trzy w jednym - matka, raj i kaplica 'Okrągłego'.
>
czyli, światynia magii, będzie miała taką formę



> i kaplica 'Okrągłego'.
nie kaplica tylko bazylika okraglego nazywana tez świątynia umysłu



odcisk mojej kopuły

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365