trafiłem na materiał o usazydzie, oparty na faktach, www.youtube.com/watch?v=uW-opHvdRI4, sądzę ze ta wiedza to ABC Racjonalisty, chyba że chcemy byc tylko jego owieczkami (psy są lepiej traktowane)
usazyd naszym panem jest onuca
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.