Niesamowita głębia- warta zakładania nowego wątku :/ Raz- jak wiele ludzi, tak wiele interpretacji- nie Tobie decydowanie, która jest błędna. Dwa- człowiek winien niby czemu? Trzy- czy czasami ta religia nie jest owocem ludzkiego umysłu? No, ale jak widać interpretacji może być wiele....
|