Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uwaga technicy!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
23-03-2005 22:02agnus deiUwaga technicy!
Uwaga technicy, podobno ( za duzo chyba ogladam walterowskich kanalow bo cos mi to slowko weszlo do moich wypowiedzi ) otoz podobno na naszych jedynie slusznych narodowo-wyznaniowych uczelniach wyzszych otworzono nowy kierunek dla wysoko kwalifikowanych specjalistow: inzynierie dusz! Kursy dzienne, wieczorowe i zaoczne. Zaliczenie z calowania w meska dlon i egzamin z klepania pacierzy. Po pomyslnym ukonczeniu fakultetu otwiera sie szeroka perspektywa zatrudnienia w wielu urzedach publicznych, samorzadowych a nawet na placowkach! Nie zwlekajcie! Posady czekaja! Kto pierwszy ten lepszy! A ostatnich gryza psy!

Oless (982 punktów)Uwaga technicy!
To chyba jakiś kiepski żart.. %-O ..

agnus deiOdp: Uwaga technicy!
Alez skad... w moim rodzinnym miescie np. rzadzi prezydent po takim wlasnie kursie.
I dobrze mu idzie... poza narastajaca lawinowo iloscia dziur w drogach.
Ale nawet jak cos se ukradnie to lepiej bedzie przeciez dobrym ludziom, nie tam jakims postkomuchom albo jeszcze jakim gorszym.
Podac adres uczelni?
Oless (982 punktów)
Ty to jednak jesteś największym prześmiewcą całego forum


Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365