Uwaga technicy, podobno ( za duzo chyba ogladam walterowskich kanalow bo cos mi to slowko weszlo do moich wypowiedzi ) otoz podobno na naszych jedynie slusznych narodowo-wyznaniowych uczelniach wyzszych otworzono nowy kierunek dla wysoko kwalifikowanych specjalistow: inzynierie dusz! Kursy dzienne, wieczorowe i zaoczne. Zaliczenie z calowania w meska dlon i egzamin z klepania pacierzy. Po pomyslnym ukonczeniu fakultetu otwiera sie szeroka perspektywa zatrudnienia w wielu urzedach publicznych, samorzadowych a nawet na placowkach! Nie zwlekajcie! Posady czekaja! Kto pierwszy ten lepszy! A ostatnich gryza psy! |