>Konkretnie chodzi o Negatywne Skutki inżynierii >genetycznej jesli ktos wie cos na ten temat napiszcie >prosze INŻYNIERIA GENETYCZNA > To zbyt szerokie pojecie i zle sformulowane pytanie. To tak jakbys zapytal: 'Jakie sa negatywne skutki' neurologii. Sprecyzuj swoje pytanie.
|