Prosze potraktowac to z przymruzeniem oka i choc zwracam sie glownie do webmastera, to w imie szczerosci, ktora ostatnio opanowala ten dzial, jestem winna wszystkim pewne wyjasnienie. Nie interesuje sie naukami scislymi, sportem, turystyka i technologia, nie powiem, doza racjonalnosci w wyzej wymienionych zamilowaniach jest ewidentna, ale mniej racjonalne wydaje mi sie, skad wzielo sie to w moim profilu ? (po kliknieciu na nick), nie podawalam takich informacji w edycji mojego konta.
|