Witam i mam problemy natury technicznej. 1. Nie pokazują mi się posty w wątkach zawierających ich dużą ilość. Gdzieś tak pierwsze pięćdziesiąt jest OK, a poniżej znajduje się szara "zasłonka" i niżej tylko puste okienka postów z nagłówkiem. Czy też tak macie? Wiem, ze problem dużej ilości postów w wątku lub komentarzy rozwiązuje się umieszczaniem ich jako rekordów w bazie danych, ale ja się nie znam. 2. Po zalogowaniu następuje po jakimś czasie automatyczne wylogowanie. Zdarza mi się to np. podczas pisania posta na formum PSR. Wówczas nie moge go dodać. 3. Moge się zalogować wyłącznie ze strony głównej. Logowanie np. ze strony forum powoduje jakieś straszne komplikacje (nie chce przyjmować logina lub hasła?). aha, używam Mozilli. pozdrawiam |