>No i właśnie. Kto dał "-" niech jeszcze raz się zastanowi. Kto dał minusa, ten się nie zastanowił za pierwszym razem, a jeśli się zastanowi teraz, to minusa nie da rady cofnąć.
Najwyraźniej zdarzają się na tym forum osobniki bezmyślne, za to zaprogramowane, aby na widok słów "Nasz Dziennik" reagować negacją.
Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
|