Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sila porzadkujaca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-11-2005 15:27Gaczewski (126 punktów)Sila porzadkujaca
co do porzadku atomu z pierwszego postu wydaje mi sie ze w calym wszechswiecie ktory wcale nie ma 30 mld lat ale jest nieskonczenie wielki i trwa nieskoncznenie wsrod milionow galaktyk jest rozciagniete pole sily porzadkujacej z wektorem i watroscia
otoz dlaczego materia jest zbudowna wlasie tak jak jest porzadkuje wszystko wlasnie sila porzadkujaca dlatego tablica mendelejewa a wiec cala materia we wszechswiecie jest tak zudowana
popatrzcie na zadziwiajacy porzadek przeciez pierwiastki w tablicy mendelejewa sa uporzdakowane jak po sznureczku atom wodoru ma jeden elektron jeden proton i jeden neutron a juz nastepny hel ma dwa elektronu dwa protony trzeci pierwiastek ma 3 elektrony i 3 protony to przejaw sily porzadkujacej ktora spina caly wszechswiat
jesli sie je opanuje tzn nauczy ja wytwarzac i takze jej antypole opanujemy technologie gwiezdnych wrot to klucz do poruszania sie i transportu miedzygalaktycznego
mi sie wydaje za ja mam jakies biochipy w glowie i to jest kontrola nad swiadomoscia a to ograniczanie wolnosci ale trudno
chyba wiem jak dzialaja latajace talerze ale nie chce byc masonem musze pic duzo wina
pozdrawiam wszystkich zawierucha
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Artur Klepacz (20 punktów)
>mi sie wydaje za ja mam jakies biochipy w glowie i to jest
>kontrola nad swiadomoscia a to ograniczanie wolnosci ale
>trudno

Tak, tak, oczywiście... A Elvis żyje, zaś ja miałem ostatnio widzenie Jezusa i Matki Boskiej

Teraz na poważnie. O co Ci właściwie chodzi ? To jest poważne forum, nie śmietnisko intelektualne. Szukasz takowego ? Nie ma problemu, kto szuka ten znajdzie, szczególnie zważywszy na poziom większości internetowych publikacji. Ale chyba nieco źle trafiłeś...


,,Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwość na świecie, ten jest fałszywie poinformowany"
J.F. Keneddy
Zdzisław

>chyba wiem jak dzialaja latajace talerze ale nie chce byc
> musze pic duzo wina
>zawierucha

Jeśli wiesz, to może skonstruujesz jeden z talerzy i przelecisz się nim. Jeżeli ci się uda wrócić, przeczytaj uważnie jeszcze raz to, co napisałeś. Lecz przed wypiciem wina. I nie przejmuj się - takie zawieruchy się zdarzają. Pozdrowienia.
Zdzisław

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365