Racjonalista - Strona głównaDo treści
Atak bombowy na Hiroszime i Nagasaki - cud

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-12-2005 20:15Ekono (36 punktów)Atak bombowy na Hiroszime i Nagasaki - cud
Jak wiadomo wybuch bomby atomowej powinien niszczyc wszystko co znajdzie na swojej drodze, a jednak nie...
www.rozanc(*)pl/rozaniec_cuda_hiroszima.htm
ktoś ma jakies racjonalne wyjaśnienie ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Volrath (3440 punktów)
Interesujące jak bajka zmienia się w prawdę: How Fables Become ''Facts'' - właśnie o różańcu i Hiroszimie.
Patuszkin (2279 punktów)
"Niech żyje bal" śpiewała Maryla Rodowicz. Życie zaiste jest balem, z którego nikt nie wyjdzie cało. Ta myśl poprawia mi humor. Wszyscy umrzemy.

Artykuł znakomity Volrath, masz talent do szukania takich.

Piotrek Patucha
motyl
>Jak wiadomo wybuch bomby atomowej powinien niszczyc
>wszystko co znajdzie na swojej drodze, a jednak nie...
>www.rozanc(*)pl/rozaniec_cuda_hiroszima.htm
>ktoś ma jakies racjonalne wyjaśnienie ?
To niewątpliwie cud- anioł kazał im odmawiać różaniec po wybuchu. Ja tam spodziewałem się, że te osoby, które wcześniej odmawiały różaniec przetrwają.
Konkluzja taka, że lepiej nie odmawiać różańca, dopóki anioł nie każe- inaczej śmierć murowana.
Pozdrawiam
Gaia
Mam wyjasnienie :
Bog woli drewniane (wzglednie szklane) paciorki od ludzi.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365