Jak wiadomo wybuch bomby atomowej powinien niszczyc wszystko co znajdzie na swojej drodze, a jednak nie... www.rozanc(*)pl/rozaniec_cuda_hiroszima.htm ktoś ma jakies racjonalne wyjaśnienie ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Jak wiadomo wybuch bomby atomowej powinien niszczyc >wszystko co znajdzie na swojej drodze, a jednak nie... >www.rozanc(*)pl/rozaniec_cuda_hiroszima.htm >ktoś ma jakies racjonalne wyjaśnienie ? To niewątpliwie cud- anioł kazał im odmawiać różaniec po wybuchu. Ja tam spodziewałem się, że te osoby, które wcześniej odmawiały różaniec przetrwają. Konkluzja taka, że lepiej nie odmawiać różańca, dopóki anioł nie każe- inaczej śmierć murowana. Pozdrawiam