witajcie! nie wiem czy dobrze trafiłem, ale zaryzykuję  zna ktoś z Was jakieś odważne wydawnictwo, które mogłoby wydać moje wierszyki? odważne, bo moja poezja jest mocno (czasami aż do bólu) "racjonalizująca" i "ateizująca", a w naszym kraju różnie to bywa...mój adres: lp.pw@eipreicceiwelsympozdrawiam |