Ach, idą święta, więc w dyspucie przecinek wstawmy, pauzę, średnik i przez te dni niech nas otula odświętna świetnośc dni powrzednich i to, że zdrowie, humor, dzieci, że żona, mąż, że karp i uszka, że dach, na głowę nic nie leci - syn boży to ? czy dobra wróżka ? Niech nam na głowę wejdą bliscy, choinka spłonie, karp przypali w błogim odorze spalenizny poczujmy, żeśmy świętowali ! Na więcej zabrakło mi konceptu (hi, hi). Wszystkim racjonalistom i irracjonalistom Wesołych Swiąt i ogniotrwałych choinek życzy urobiona po zęby przedświątecznie - Sukulent
"Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było" ("Chatka Puchatka"
|