Witam. Jestem sympatyczką "Racjonalisty",bywam tutaj codziennie,czytam artykuły,wiadomości, z ciekawością śledzę co dzieje się na forum. I czuję się trochę dziwnie...Bóg, Biblia,religia odmieniane są przez wszystkie przypadki.Były czary, egzorcyzmy i objawienia.Tylko racjonalizmu jakoś mało...( nie w odpowiedziach).Czego szukają osoby "nawiedzone" ( bez obrazy,nie zamierzam z powodu tego słowa rozpoczynać forumowej batalii),na forum portalu RACJONALISTY? Z założenia, opartego na logice i rozumowym postrzeganiu rzeczywistości?Ot, ciekawostka... A korzystając z okazji, wszystkim czytelnikom i sympatykom "Racjonalisty" życzę w nadchodzącym roku radości, uśmiechu i dobrego humoru.Pozdrawiam.Gosia. |