Racjonalista - Strona głównaDo treści
Takie sobie bazgrołki...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-12-2005 01:20GosiaTakie sobie bazgrołki...
Witam.
Jestem sympatyczką "Racjonalisty",bywam tutaj codziennie,czytam artykuły,wiadomości, z ciekawością śledzę co dzieje się na forum.
I czuję się trochę dziwnie...Bóg, Biblia,religia odmieniane są przez wszystkie przypadki.Były czary, egzorcyzmy i objawienia.Tylko racjonalizmu jakoś mało...( nie w odpowiedziach).Czego szukają osoby "nawiedzone" ( bez obrazy,nie zamierzam z powodu tego słowa rozpoczynać forumowej batalii),na forum portalu RACJONALISTY? Z założenia, opartego na logice i rozumowym postrzeganiu rzeczywistości?Ot, ciekawostka...
A korzystając z okazji, wszystkim czytelnikom i sympatykom "Racjonalisty" życzę w nadchodzącym roku radości, uśmiechu i dobrego humoru.Pozdrawiam.Gosia.

plodzien (7378 punktów)
>Czego szukają osoby "nawiedzone" ( bez>
>obrazy,nie zamierzam z powodu tego słowa rozpoczynać>
>forumowej batalii),na forum portalu RACJONALISTY? Z>
>założenia, opartego na logice i rozumowym postrzeganiu>
>rzeczywistości?Ot, ciekawostka...>
To się nazywa, droga Gosiu misyjna działalność. Indianie zostali już przekonani, przekonywani są Rosjanie, Hindusi. Czemu nie mieliby być racjonaliści sterczący jak wrzód na zdrowym katolickim ciele tego narodu?
Po drugie. Oni nigdy nie twierdzili, że nie opierają się na logice i rozumowym postrzeganiu rzeczywistości. Przeglądnij wątki
Pozdrawiam noworocznie.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365