Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co KK sądzi o .....?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
01-06-2004 13:53A. RosenbergCo KK sądzi o .....?
Czy może wiecie, jaki jest stosunek oficjalnego KK do prac pani Świderkówny?

jeziorm@poczta.onet.pl
>Czy może wiecie, jaki jest stosunek oficjalnego KK do
>prac pani Świderkówny?

rzeciez jestes wolnym człowiekiem KK niczego nie zabrania. Masz wybór. Zreszto to od ciebie przeciez zalezy czy bedziesz dobrze czynił po przeczytaniu tych prac czy nie? Prawda? Wiec po co KK miałby zabraniać??
abiatar
>>Czy może wiecie, jaki jest stosunek oficjalnego KK do
>>prac pani Świderkówny?
>
>rzeciez jestes wolnym człowiekiem KK niczego nie zabrania. Masz wybór. Zreszto to od ciebie przeciez zalezy czy bedziesz dobrze czynił po przeczytaniu tych prac czy nie? Prawda? Wiec po co KK miałby zabraniać??

"Słoń a sprawa racjonalistyczna" - klarowny przykład. Jak się człowiek pyta o jedno, to mu nie odpowiadaj drugiego tylko dlatego, ze odczuwasz potrzebę manifestów liberalnych.

O ile wiem nie ma szczególnych kontrowersji między Świderkówną a Kościołem.

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365