Nie wiem wprawdzie czy w pytaniu chodzi o to, czy jest to tzw. niebezpieczna sekta czy też o to czy jest to organizacja religijna. Jednak trudno mi powiedzieć coś więcej, gdyż osobiście nie zajmowałem się tym ugrupowaniem. Jest u nas jakaś niebywale uboga wzmianka na ten temat: www.racjonalista.pl/kk.php/s,1402 Może przy okazji, ktoś dopracuje ten tekst...
>>Chciałabym się dowiedziec czy organizacja "Jesus >>revolution"jest sektą religijną? > >Osobiscie nie znam tej ponoć religi jak o niej troche opowiesz czym się zajmuje itp. to odpowiem czy to filozofia zycia , sekta , religia >Maks Sparawdziłem i jestem pewien w 100% że to sekta Tu o tym piszą www.hell18.prv.pl/ w dziale sekty Maks