Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ostateczny dowód na nieistnienie boga.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
30-08-2007 13:44G.K. (1679 punktów)Ostateczny dowód na nieistnienie boga.
Wyniki 1 - 10 spośród około 1,930,000 dla zapytania bóg istnieje. (Znaleziono w 0,05 sek.)

Wyniki 1 - 10 spośród około 2,030,000 dla zapytania bóg nie istnieje. (Znaleziono w 0,26 sek.)


Jak powszechnie wiadomo, google nigdy się nie myli.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jacek Krysztofik (1390 punktów)
Wyniki 1 - 10 spośród około 63,900 dla zapytania "bóg istnieje".
Wyniki 1 - 10 spośród około 36,000 dla zapytania "bóg nie istnieje".

   Odpowiedź często zależy od tego, jak zadasz pytanie.

Iudicium est iudicium, sed iustitia pro nobis pugnare debet! -- Sami swoi.
panna.m (33 punktów)

>   Odpowiedź często zależy od tego, jak zadasz pytanie.
Dlatego zgadzam się ze stwierdzeniem Benjamina Disraeliego: "Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa i statystyki". Ileż to przekłamanych danych statystycznych powstało wskutek nieprecyzyjnych, niejednoznacznych lub sugerujących odpowiedź pytań.
Jacek Kochan (33 punktów)
Najgorsze jednak jest to, gdy ktoś żarty bierze na powaznie


-------------------------
Jacek Kochan
Kornowski (835 punktów)
>Najgorsze jednak jest to, gdy ktoś żarty bierze na powaznie

Ja bym dorzucił jeszcze że nie lepiej gdy sposób formułowania zapytania musi prowadzić do konkretnej odpowiedzi
kafir (363 punktów)
>>   Odpowiedź często zależy od tego, jak zadasz pytanie.
>Dlatego zgadzam się ze stwierdzeniem Benjamina Disraeliego: "Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa i statystyki".
Mój doktor z probabilistyki mawiał nawet, że " statystyka to taka ku.wa, co każdemu da! "


Bóg to nałóg, ... a czasu coraz mniej!
google
Najmocniej przpraszam za nieporozumienie, ale wszystko zależy od formy pytania. Fraza bóg istnieje będzie się liczyła także dla zdań "nieprawda, że bóg istnieje" lub pytań "czy istnieje bóg" a fraza przeciwna często brzmi "nie istnieje bóg". Więc liczenie tego w ten sposób jest praktycznie niewykonalne.
Horacy Dżyngis Dołgorukij de Bourbon (2079 punktów)
Osobiście uważam, że od wróżenia z googla znacznie lepsza jest stara sprawdzona tasenografia

Pozdrawiam,
Horacy Dżyngis Dołgorukij de Bourbon
TyDraniu (6569 punktów)
>Osobiście uważam, że od wróżenia z googla znacznie lepsza jest stara sprawdzona tasenografia

Wolę dowody logiczne:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,96690#w96936
Jan B (383 punktów)
O Boże, a co to za bzdury?
wyszpolski (447 punktów)
Hm. W celu sprawdzenia czy bóg istnieje możnaby sprawdzić poligrafem duchownych i zapytać ich czy bóg istnieje (ateistów również), może wykryto by kłamstwo, to zawsze jakaś poszlaka Chociaż świadczyć to może jedynie o przyjmowaniu nienamacalnych rzeczy za fakt (albo niepewności ateistów). Cóż. Dobre więc i google.
maliniak (422 punktów)
>Jak powszechnie wiadomo, google nigdy się nie myli.

Za to ludzie czesto.

pzdr.
PS;smiechu warte-licytowac sie czy bog jest,czy go nie ma. I jedno i drugie przeswiadczenie jest ontologiczne.
Marcin Grzeszny (93 punktów)

>PS;smiechu warte-licytowac sie czy bog jest,czy go nie ma. I jedno i drugie przeswiadczenie jest ontologiczne.

ja myślę, że nie ma tu żadnej licytacji tylko odrobina czarnego humoru
świecka_religia
>Wyniki 1 - 10 spośród około 1,930,000 dla zapytania bóg
>istnieje. (Znaleziono w 0,05 sek.)
>Wyniki 1 - 10 spośród około 2,030,000 dla zapytania bóg nie
>istnieje. (Znaleziono w 0,26 sek.)
>Jak powszechnie wiadomo, google nigdy się nie myli.

wzywam Pana do publicznego przedstawienia dowodu NA NIEISTNIENIE BOGA,BOGÓW,FORM NADPRZYRODZONYCH, bez żartów, poważnie.
Marcin Grzeszny (93 punktów)

>wzywam Pana do publicznego przedstawienia dowodu NA NIEISTNIENIE BOGA,BOGÓW,FORM NADPRZYRODZONYCH, bez żartów, poważnie.

"nie wzywaj imienia Pana Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy" Dekalog

"nie wzywaj nikogo na tym forum do przedstawienia dowodu NA NIEISTNIENIE BOGA,BOGÓW,FORM NADPRZYRODZONYCH" M.G
świecka_religia

>"nie wzywaj nikogo na tym forum do przedstawienia dowodu NA NIEISTNIENIE BOGA,BOGÓW,FORM NADPRZYRODZONYCH" M.G

czy wreszcie KTOŚ wytłumaczy mi oraz niektórym użytkownikom forum
dlaczego NIKT nie chce odpowiedzieć na pytanie w kwestii:
PRZEDSTAW DOWÓD NA NIEISTNIENIE BOGA,BÓŚTW,FORM NADPRZYRODZONYCH?
G.K. (1679 punktów)
>dlaczego NIKT nie chce odpowiedzieć na pytanie w kwestii:
>PRZEDSTAW DOWÓD NA NIEISTNIENIE BOGA,BÓŚTW,FORM NADPRZYRODZONYCH?


Ja mogę, ale dopiero po tym jak przedstawisz mi dowód na nieistnienie niewidzialnych ludzi na Księżycu. Poza tym offtopic...
Wojciech Lefek (230 punktów)
Ja Ci odpowiem. Otóż nikt nie ma na tyle czasu, by zajmować się bajkopisarstwem na tym forum. Bajać baje na temat istnienia/nieistnienia boga, bogów, form nadprzyrodzonych, nieludzkich, o czternastu głowach, trzech rękach i dwóch zębach możemy rozprawiać do końca naszych dni. Pytanie tylko po co? To jest po prostu bez sensu jak lokata.

"Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem"
Wojciech Lefek (230 punktów)
Dla mnie rewelacja.
Życzę sukcesów w kontynuowaniu badań nad istnieniem i nieistnieniem w wyszukiwarce Google.
Pozdrawiam

"Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem"

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365