Z wielkim żalem zawiadamiam Państwa, że z powodu nawału nowych obowiązków jestem zmuszony Was opuścić, wchodzę bowiem w politykę. Zamierzam zasilić szeregi PiS-u, nie minie rok, a będę zasiadał w pierwszej ławie poselskiej zaraz obok naszego Prezesa.
Mój program wyborczy składać się będzie z dwu punktów:
1. Podwyżki sto procent dla wszystkich.
2. Natychmiastowe wyjaśnienie tajemnicy zamachu smoleńskiego (gorąco będę namawiał Prezesa do wypowiedzenia wojny odwetowej bolszewi).
W planie mam również zrobić radykalny porządek z pismakami, którzy bardzo brzydko piszą o naszym Prezesie.
Liczę na Wasze głosy. My, prawdziwi Polacy, musimy trzymać się w kupie.
Z poważaniem Piękny Lolo
|