>Dlaczego szydzisz z tragedii kobiety,której wszczepiono obcy zarodek ?!?!? Nie szydzę tylko stwierdzam, że w rzeczywistości doszło do zdarzenia, które dotychczas było możliwe wyłącznie w dowcipie. Poza tym ów zarodek był obcy jedynie w 50%, bo plemnik pochodził od męża tej pani.
>Jakaś kompletnie intelektualnie nierozwinięta kobieta I ty mi śmiałeś zarzucać szyderstwo?! Właśnie dałeś przykład na twoje nieuctwo plus męski szowinizm.
>Po kiego grzyba silisz się na takie wysublimowane quasi-intelektualne dywagacje ? Nie moja wina, że intelektu ci nie staje, aby zrozumieć co piszę.
PS Nie myślałeś nigdy, aby poddać się terapii zmniejszającej twoją agresję do ludzi?
|