 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-03-2015 22:45 | unheard-of unbeknownst prerequisites (27 punktów) (zablokowany) | Żydzi w Google | Wyszukiwarka google ma zwyczaj podpowiadania:

Co się stanie, gdy w okienko wyszukiwarki wpiszemy wyraz "żyd"? Oto rezultat:

O co w tym chodzi? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Kaszman (396 punktów) | Skoro żydzi są wszędzie to nie ma potrzeby, żeby byli w Google. Każdy i tak wie o nich to, co ma wiedzieć. 
Where's your god now ?
|
|
2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | A u mnie są:  Dlatego zawsze mówię: sprawdzaj.
|
|
 | 1 na 1 | Selanos (12869 punktów) | > A u mnie są:Bo masz żydokomunistyczne google. No i masońskie na dodatek.
|
|
|  | | finerbijk (17282 punktów) | > Bo masz żydokomunistyczne google. No i masońskie na dodatek.  Właśnie ja mam wolnościowe. Autor wątku ma żydo-komunistyczno-masońskie.
|
|
| |  | 1 na 1 | Selanos (12869 punktów) | > Właśnie ja mam wolnościowe. Autor wątku ma żydo-komunistyczno-masońskie.Kłamstwa, oszczerstwa i kalumnie! Tam u Ciebie są wszędzie żydy! Nie wiadomo kto mówi, finerbijk, czy może jakiś gościu z pejsami!
|
|
| | | |  | Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) |
> Żydożerco, Mossad już ma twoje IP  Po pierwsze - dlaczego tylko IP? Po drugie - dlaczego tylko Mossad? I po trzecie - dlaczego tylko "ma"?
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | >Po pierwsze - dlaczego tylko IP? Po drugie - dlaczego tylko Mossad? I po trzecie - dlaczego tylko "ma"? Jeszcze nie zapytałeś po czwarte dlaczego "już".
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) |
> Jeszcze nie zapytałeś po czwarte dlaczego "już".Raczej kiedy i dlaczego tak późno? 
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
 | 1 na 1 Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) | >Dlatego zawsze mówię: sprawdzaj. Sprawdzam.
|
|
|  | Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) |
 Za chwilę albo dwie będę miała inną sekwencje. Kto zgadnie czego szukałam? Je suis une bombe
|
|
| |  | Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) | |
|
| | |  | Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) | |
|
1 na 1 | mayolina (2278 punktów) | >O co w tym chodzi? o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce.
|
|
 | 2 na 2 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) |
>o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce.
Po pierwsze - nie hodowlą, a uprawą. Po drugie - nie rzodkiewiek, tylko rzodkwi.
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
|  | | mayolina (2278 punktów) | >>o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce. >Po pierwsze - nie hodowlą, a uprawą. Po drugie - nie rzodkiewiek, tylko rzodkwi. masz absolutną rację, rzodkiewki się uprawia a nie hoduje.
|
|
| |  | 1 na 1 Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) | >>>o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce. >>Po pierwsze - nie hodowlą, a uprawą. Po drugie - nie rzodkiewiek, tylko rzodkwi. >masz absolutną rację, rzodkiewki się uprawia a nie hoduje. a w dolniczcze sie hołduje
|
|
| Wenancjusz (16441 punktów) | > Wyszukiwarka google ma zwyczaj podpowiadania: > Co się stanie, gdy w okienko wyszukiwarki wpiszemy wyraz "żyd"? Oto rezultat: > O co w tym chodzi?Zaraz, zaraz. Wyszukiwarka jest "głupia" jak każdy automat. Nie ma sympatii, antypatii i uczuć nam znanym, więc po co rozpatrywać zachowania automatu? Bezsens.
Ich bin besser als mein Ruf
|
|
 | Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) | > Zaraz, zaraz. Wyszukiwarka jest "głupia" jak każdy automat. Nie ma sympatii, antypatii i uczuć nam znanym, więc po co rozpatrywać zachowania automatu? Bezsens.Bo została zaprogramowana przez żydożercę albo przez tych co wydali rzymianom na krzyż swego ziomka. Je suis une bombe
|
|
 | Fièvre Intermittente (1919 punktów) (zablokowany) | > Zaraz, zaraz. Wyszukiwarka jest "głupia" jak każdy automat. Nie ma sympatii, antypatii i uczuć nam znanym, więc po co rozpatrywać zachowania automatu? Bezsens.Bo została zaprogramowana przez żydożercę albo przez tych co wydali rzymianom na krzyż swego ziomka. Je suis une bombe
|
|
|  | | pawel_wr (4297 punktów) | Czyżby czkawka komputerowa 
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
|
|
| |  | 1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | > Czyżby czkawka komputerowa  Tak bywa, jak się ma Internet przez kabel od żelazka.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|