Racjonalista - Strona głównaDo treści
Żydzi w Google

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
26-03-2015 22:45unheard-of unbeknownst prerequisites (27 punktów)
(zablokowany)
Żydzi w Google
Wyszukiwarka google ma zwyczaj podpowiadania:



Co się stanie, gdy w okienko wyszukiwarki wpiszemy wyraz "żyd"? Oto rezultat:



O co w tym chodzi?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kaszman (396 punktów)
Skoro żydzi są wszędzie to nie ma potrzeby, żeby byli w Google. Każdy i tak wie o nich to, co ma wiedzieć.

Where's your god now ?
finerbijk (17282 punktów)
A u mnie są:



Dlatego zawsze mówię: sprawdzaj.
27-03-2015 16:04 
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)
>A u mnie są:

Bo masz żydokomunistyczne google. No i masońskie na dodatek.
finerbijk (17282 punktów)
>Bo masz żydokomunistyczne google. No i masońskie na dodatek.

Właśnie ja mam wolnościowe. Autor wątku ma żydo-komunistyczno-masońskie.
27-03-2015 16:20 
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)
>Właśnie ja mam wolnościowe. Autor wątku ma żydo-komunistyczno-masońskie.

Kłamstwa, oszczerstwa i kalumnie! Tam u Ciebie są wszędzie żydy! Nie wiadomo kto mówi, finerbijk, czy może jakiś gościu z pejsami!
27-03-2015 18:40 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>Kłamstwa, oszczerstwa i kalumnie! Tam u Ciebie są wszędzie żydy! Nie wiadomo kto mówi, finerbijk, czy może jakiś gościu z pejsami!
Żydożerco, Mossad już ma twoje IP
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Żydożerco, Mossad już ma twoje IP

Po pierwsze - dlaczego tylko IP? Po drugie - dlaczego tylko Mossad? I po trzecie - dlaczego tylko "ma"?


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
27-03-2015 19:08 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
>Po pierwsze - dlaczego tylko IP? Po drugie - dlaczego tylko Mossad? I po trzecie - dlaczego tylko "ma"?
Jeszcze nie zapytałeś po czwarte dlaczego "już".
27-03-2015 19:18 
 Ocena 1 na 1
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Jeszcze nie zapytałeś po czwarte dlaczego "już".

Raczej kiedy i dlaczego tak późno?


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
27-03-2015 23:08 
 Ocena 1 na 1
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
>Dlatego zawsze mówię: sprawdzaj.
Sprawdzam.
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)


Za chwilę albo dwie będę miała inną sekwencje. Kto zgadnie czego szukałam?


Je suis une bombe
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
> Kto zgadnie czego szukałam?




Je suis une bombe
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
mayolina (2278 punktów)
>O co w tym chodzi?
o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce.
27-03-2015 19:01 
 Ocena 2 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce.

Po pierwsze - nie hodowlą, a uprawą. Po drugie - nie rzodkiewiek, tylko rzodkwi.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
mayolina (2278 punktów)
>>o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce.
>Po pierwsze - nie hodowlą, a uprawą. Po drugie - nie rzodkiewiek, tylko rzodkwi.
masz absolutną rację, rzodkiewki się uprawia a nie hoduje.
27-03-2015 22:43 
 Ocena 1 na 1
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
>>>o sugestię, że pora zająć się czymś, chociażby hodowlą rzodkiewiek w doniczce.
>>Po pierwsze - nie hodowlą, a uprawą. Po drugie - nie rzodkiewiek, tylko rzodkwi.
>masz absolutną rację, rzodkiewki się uprawia a nie hoduje.
a w dolniczcze sie hołduje
Wenancjusz (16441 punktów)
>Wyszukiwarka google ma zwyczaj podpowiadania:
>Co się stanie, gdy w okienko wyszukiwarki wpiszemy wyraz "żyd"? Oto rezultat:
>O co w tym chodzi?


Zaraz, zaraz. Wyszukiwarka jest "głupia" jak każdy automat. Nie ma sympatii, antypatii i uczuć nam znanym, więc po co rozpatrywać zachowania automatu? Bezsens.


Ich bin besser als mein Ruf
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
>Zaraz, zaraz. Wyszukiwarka jest "głupia" jak każdy automat. Nie ma sympatii, antypatii i uczuć nam znanym, więc po co rozpatrywać zachowania automatu? Bezsens.
Bo została zaprogramowana przez żydożercę albo przez tych co wydali rzymianom na krzyż swego ziomka.

Je suis une bombe
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
>Zaraz, zaraz. Wyszukiwarka jest "głupia" jak każdy automat. Nie ma sympatii, antypatii i uczuć nam znanym, więc po co rozpatrywać zachowania automatu? Bezsens.
Bo została zaprogramowana przez żydożercę albo przez tych co wydali rzymianom na krzyż swego ziomka.

Je suis une bombe
pawel_wr (4297 punktów)
Czyżby czkawka komputerowa

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
28-03-2015 13:27 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>Czyżby czkawka komputerowa

Tak bywa, jak się ma Internet przez kabel od żelazka.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365