 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-06-2009 12:06 | Kowalska (14008 punktów) | KomĘtatornia
4 na 4 | Pozwalam sobie założyć ten wątek, mając nadzieję, że będziemy tu komĘtować, pisać co ciekawego w trawie piszczy, co zauważyliśmy, a inni nie i tym podobne. Na początek, moim zdaniem mega fajny skandal w TVPInfo. Dziś w nocy, około 2:40 puścili powtórkę programu "Antysalon" (tfu!) Ziemkiewicza. Czytałam jeszcze, telewizorek cichuśko szemrał, a tu nagle... Zresztą sami zobaczcie i posłuchajcie wiadomosci(*)kur____z_anteny_.html?skad=rssEDIT: Bosz... Zapomniałabym o komĘtarzu. Otóż ja uważam, że to nie żadna wpadka, tylko celowe działanie. Farfała dni w TVP są policzone, więc jedzie już bez trzymanki, a do tego jeszcze Libertas, który nawet progu wyborczego nie przekroczył. Złyyyyyy musiał mieć wieczór prezes TVP.... Ziemkiewicz i ci jego goście to może i mają prawicowe poglądy, ale nie aż tak, żeby na antenie agitować za Libertasem. No to się Ziemkiewicz doczekał. Fajne są teksty tej redaktorki z "Dziennika", o Rokicie i Michalskim. Ciekawe czy pracę w tej gazetce po tym utrzyma. Michalski to zdaje się jakiś red. nacz. w tym czymś. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | john.doe (7 punktów) | > Pozwalam sobie założyć ten wątek, mając nadzieję, że będziemy tu komĘtować, pisać co ciekawego w> trawie piszczy, co zauważyliśmy, a inni nie i tym podobne.> Na początek, moim zdaniem mega fajny skandal w TVPInfo.> Dziś w nocy, około 2:40 puścili powtórkę programu "Antysalon" (tfu!) Ziemkiewicza. Czytałam> jeszcze, telewizorek cichuśko szemrał, a tu nagle... Zresztą sami zobaczcie i posłuchajcie  > wiadomosci(*)kur____z_anteny_.html?skad=rss> EDIT: Bosz... Zapomniałabym o komĘtarzu.> Otóż ja uważam, że to nie żadna wpadka, tylko celowe działanie. Farfała dni w TVP są policzone,> więc jedzie już bez trzymanki, a do tego jeszcze Libertas, który nawet progu wyborczego nie> przekroczył.> Złyyyyyy musiał mieć wieczór prezes TVP....> Ziemkiewicz i ci jego goście to może i mają prawicowe poglądy, ale nie aż tak, żeby na antenie> agitować za Libertasem. No to się Ziemkiewicz doczekał.> Fajne są teksty tej redaktorki z "Dziennika", o Rokicie i Michalskim. Ciekawe czy pracę w tej> gazetce po tym utrzyma. Michalski to zdaje się jakiś red. nacz. w tym czymś.się składa, że to samo obserwować miałem okazję. i też w powtórce nocnej. ale skandalem nie jest to, w jaki sposób ziemkiewicz się wypowiadał(forma ta znana jest każdemu, kto choć raz wypił piwo pod budką  ), ale CO on wypowiada. mianowicie, pokazał on dobitnie, co sądzi o PKW, członkach tejże, a także, w jakim poważaniu ma on cały mechanizm wyborów, i sposób relacjonowania ich, przez media, i PKW.(o ile nie koliduje to z JEGO autorskim programem) tak jawna kpina, i obrażanie członków komisji, TO jest prawdziwy skandal. choć może to i dobrze. pokazał prawdziwe oblicze. a dziennik? ledwo zipie, na szczęście.
|
|
| Zella (1321 punktów) | >Pozwalam sobie założyć ten wątek, mając nadzieję, że będziemy tu komĘtować, pisać co ciekawego w trawie piszczy, co zauważyliśmy, a inni nie i tym podobne<
Witam przyjaźnie!
Podoba mi się twój pomysł. Ja już komentowałam(na Forum )- artykuł Jacka Żakowskiego "Elity" z "Polityki". Wklejając wstępne , wprowadzające, akapity zachęcałam do jego przeczytania .Odzew był odpowiedni i dlatego popieram tego typu podpowiedzi! KomĘtatornia- ciekawe nazewnictwo! Jestem za! Masz ode mnie dużego plusa! Już zabieram się za czytanie komentarza telewizyjnego,(nie korzystam z I TVP!!, ale mnie zachęciłaś do tego co polecasz ).Pozdrawiam ! Zella
|
|
2 na 2 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > Pozwalam sobie założyć ten wątek, mając nadzieję, że będziemy tu komĘtować, pisać co ciekawego w> trawie piszczy, co zauważyliśmy, a inni nie i tym podobne.Dobry pomysł. > Na początek, moim zdaniem mega fajny skandal w TVPInfo.> Dziś w nocy, około 2:40 puścili powtórkę programu "Antysalon" (tfu!) Ziemkiewicza.To pewnie jesteś niewyspana. > Otóż ja uważam, że to nie żadna wpadka, tylko celowe działanie. Farfała dni w TVP są policzone,Tragiczne faux pas, a może się Ziemkiewicz operatorowi dźwięku naraził? Jednak plus ewidentny. Mamy pokaz tego, co nam się serwuje jako ważne i jak do tego podchodzą ci co serwują. Nie tylko tu. Po zażartych, pełnych złośliwościach debatach politycznych, dyskutanci zmęczeni wymyślaniem argumentów, a jednak zadowoleni idą razem na wódkę, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku."Aleśmy to wody, w mózgach wyborczego elektoratu, narobili  ". Mogą teraz spokojnie porozmawiać nie o tym co dzieli, a co łączy, czyli o wspólnych interesach. Pozdrawiam serdecznie
|
|
1 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | Pani aktorka spotowa została pobita wiadomosci(*)je,wid,11207418,wiadomosc.htmlMój komĘtarz? Bielan z Kamińskim to dupy wołowe, a nie spin doktorzy. Jakby panią aktorkę pobito na trzy dni przed wyborami to zupełnie inaczej wyglądałyby dziś wyniki PiSu w wyborach do PE. A tak, prezesowi zostało tylko narzekanie, że to przez radio ZET i "Szymon Majewski Show" PiS ma tak słaby wynik. A wystarczyło tydzień wcześniej...  P.S. Zella, 3 x TAK! I dziękuję za zaproszenie
|
|
5 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | A te minusy, to jak rozumiem za to, że Pani aktorka spotowa Anna Cugier - Kotka, przez pięć dni nie potrafiła składnie i dokładnie złożyć wyjaśnień na policji, ani w ogóle stwierdzić, czy zdarzenie miało miejsce, tak? Oraz za to, że wyjaśnienia te złożyła dopiero po konferencji prezesa Jarosława, na której ją wsparł i poparł? I za to, że Pani aktorka nie wie tak do końca, czy było trzech, czy jeden napastnik, tak? I, że zanim złożyła zeznania, przez kilka dni dawała wywiady, w których ani słowem nie wspomniała o napaści.
Jaka aktorka tacy obrońcy.
|
|
2 na 2 | john.doe (7 punktów) | niusów garść kolejna. i kolejna, niewymuszona deklaracja. w tokfm, dziś rano, podczas audycji porannej, wiesław władyka ślicznie podsumował buzka. tuż po wejściu na antenę, mieliśmy okazję usłyczeć końcówkę zdania:"...ten jebaka Buzek." urocze...  czy chodzi o p. kamińską, której się tak zapierał? nie wiem. ale wiem że szanuję naszego Pana Profesora Jerzego Buzka(oklasky) jeszcze bardziej.  ps. czy ja w dobrym wątku piszczę?
|
|
2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | Poseł Euro Ziobro, zupełnie przypadkiem spotkał się z Marszałkiem Byłym Wściekłym Dornem na spotkaniu, które umówili jeszcze przed wyborami do PE. Pan Dorn chciał rozmawiać, ale pan Ziobro milczał jak zaklęty. W związku z tym pan Dorn kazał wylegitymować reportera Faktu, po którego sam zadzwonił, a który niegodziwie ścigał go po parku. Straż Miejska odwiozła marszałka 300 metrów dalej do szpitala, gdyż ten się bał. "To nasz obowiązek", stwierdził jej komendant. Marszałek Wielki Dorn zwołał konferencję, na której oświadczył, że to wszystko to prawda. Poseł Przyszły Prezydent Ziobro oświadczył zaś, że jego jedyną miłością był, jest i będzie Jarosław. Mój komĘtarz? Policzone są już dni kaczek przed odlotem do ciepłych krajów. P.S. Wy John. Doe telefonu nie macie? Dlaczego ja o takim wydarzeniu nie zostałam poinformowana zaraz rano? I kto to jest pani Kamińska, której się przyszły Włatca Muh EłropEjskich wypierał? A, i w dobrym wątku piszczycie  Jeszcze jedno. Pani Kotka odwołała zeznania, gdyż właśnie przypomniała sobie, że jednak nikt jej nie pobił
|
|
2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | Gdzieś na Forum widziałam jakiś czas temu pytanie, czy da radę pogodzić wiarę i naukę. Po dniu wczorajszym uważam, że jak najbardziej. Się da. Telewizja Puls mi to udowodniła. A dokładniej program "Koronka do Miłosierdzia Bożego". Po modlitwach ojciec Jan Maria Szewek zawsze z kimś rozmawia. Tym razem była to pani doktor Danuta Piekarz www.sds.pl/?d=start,apostolaty,1089,127I pani doktor na pytanie ojca Jana Marii o anioły mówiła między innymi: Pan Bóg nie ma czasu się tak wszystkim zajmować, więc wysyła anioły. Ja się pytam kto tej pani płaci pensję. Społeczeństwo. Czyli pan i pani.
|
|
 | 1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) |
> Ja się pytam kto tej pani płaci pensję. Społeczeństwo. Czyli pan i pani.Mam nadzieję, że tylko za uczenie studentów UJ języka włoskiego, bo za to to akurat warto... Chociaż nie, zaraz - na PAT też państwo płaci? o, do licha
|
|
|  | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | > >Ja się pytam kto tej pani płaci pensję. Społeczeństwo. Czyli pan i pani.> Mam nadzieję, że tylko za uczenie studentów UJ języka włoskiego, bo za to to akurat warto... Chociaż nie, zaraz - na PAT też państwo płaci? o, do licha  > No właśnie... Za uczenie języków to każde pieniądze dla nauczyciela. Ale za takie pierdoły???? Chcesz zobaczyć panią Danutę?
|
|
| |  | | Meretseger (61860 punktów) | > Chcesz zobaczyć panią Danutę?  Jeśli to ta, która figuruje na zdjęciach przy artykule, przez Ciebie podanym, to nie
|
|
 | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | Czyli pan i pani. Mogę? Ee... Najpierw skoczę do Biedronki. Kupię żywieckie. Dwie puszki. Będzie i dla Pani i dla pana.  >
|
|
|  | | Kowalska (14008 punktów) | > Czyli pan i pani.Tak jest. Społeczeństwo. > Mogę? Ee... Najpierw skoczę do Biedronki. Kupię żywieckie. Dwie puszki. Będzie i dla Pani i dla pana.  Nie odpuszczasz Witwos  Ale to dobrze.
|
|
| |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) |
> Ale to dobrze.To jedyne sensowne zdanie, jakie tu przeczytałem w ciągu ostatniego miesiąca  (Pomijając oczywiście wszystkie Twoje wypowiedzi  ) Pozdrawiam  >
|
|
| | |  | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | > >Ale to dobrze.> To jedyne sensowne zdanie, jakie tu przeczytałem w ciągu ostatniego miesiąca  A Twoje wypowiedzi? > (Pomijając oczywiście wszystkie Twoje wypowiedzi )Pomijając. Widziałam zaznaczenie. Coraz lepiej poruszam się po Forum  > Pozdrawiam > >Też.
|
|
| | | |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > >>Ale to dobrze.> >To jedyne sensowne zdanie, jakie tu przeczytałem w ciągu ostatniego miesiąca  > A Twoje wypowiedzi?Moje wypowiedzi? Też je czytałem.  Serdecznie.
|
|
3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | Jak zwykle. Nelli w głupocie wyprzedza samą głupotę. Mam wrażenie, że gdyby ją tak ścisnąć jak cytrynę to otrzymalibyśmy 100% esencję kretynizmu i bezmyślności. wiadomosci(*)ji,wid,11253937,wiadomosc.htmlAle już Piecha ze swoją ustawą o zakazie in vitro to szczyt szczytów! To ci dopiero zakłamanie. Ten ginekolog ze szpitala w Rybniku, który w latach '80 i '90 był rekordzistą w liczbie przeprowadzonych aborcji. Ciekawe czy Nelli o tym wie.
|
|
 | 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | >Jak zwykle. Nelli w głupocie wyprzedza samą głupotę. Biedny Jan Maria... Chociaż właściwie, czy ja wiem, czy biedny? Dobrze mu tak. Widziały gały, co brały, bo nie wierzę, żeby jej się porobiło dopiero po ślubie.
|
|
|  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > >Jak zwykle. Nelli w głupocie wyprzedza samą głupotę.> Biedny Jan Maria... Chociaż właściwie, czy ja wiem, czy biedny? Dobrze mu tak. Widziały gały, co brały,Co tam Rokita  ,
|
|
|  | 5 na 5 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | >Biedny Jan Maria... Chociaż właściwie, czy ja wiem, czy biedny? Dobrze mu tak. Widziały gały, co brały, bo nie wierzę, żeby jej się porobiło dopiero po ślubie. Jan Maria uchodził za intelektualistę gdyż milczeniem, krzywym uśmiechem i niedopowiedzeniami sprawiał wrażenie , że wie dużo więcej niż w rzeczywistości. Nelly obdarła go z intelektualnej aury. Taką żonę inteligentny facet by przez czas trwania małżeństwa podszkolił albo głęboko przed światem ukrył. Nie widzę różnicy między poziomem umysłowym Nelly i Jana Marii- są siebie warci.
|
|
| |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) |
> Nie widzę różnicy między poziomem umysłowym Nelly i Jana Marii- są siebie warci.Trzeba mieć niezwykle silne poczucie wartości swojego umysłu, żeby w ten sposób pisać. Nie mam tu na myśli Nelly, bo wiadomo, to kobieta. Pozdrawiam.
|
|
| |  | 4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | >Jan Maria uchodził za intelektualistę gdyż milczeniem, krzywym uśmiechem i niedopowiedzeniami sprawiał wrażenie , że wie dużo więcej niż w rzeczywistości. >Nelly obdarła go z intelektualnej aury. Taką żonę inteligentny facet by przez czas trwania małżeństwa podszkolił albo głęboko przed światem ukrył. >Nie widzę różnicy między poziomem umysłowym Nelly i Jana Marii- są siebie warci. >
Dokładnie!!! Wybił się na Rywinie. Robił mądre miny, chrząkał i mówił bez przerwy "Taaaak". No, ale przy pani Beger i kłótniach o skarpetki pani Błochowiak z panem Ziobro każdy by dobrze wypadł.
|
|
|  | | Gosia (9452 punktów) |
>Biedny Jan Maria... Chociaż właściwie, czy ja wiem, czy biedny? Dobrze mu tak. Widziały gały, co brały, bo nie wierzę, żeby jej się porobiło dopiero po ślubie.
Może i się porobiło, mówią przecie, że kto z kim przestaje... Jako panna zrobiła trzy fakultety.
|
|
| |  | 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) |
> Jako panna zrobiła trzy fakultety.Nie szkodzi. Są różne rodzaje głupoty. Przed niektórymi nie chroni nawet tytuł profesorski
|
|
| | |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > >Jako panna zrobiła trzy fakultety.> Nie szkodzi. Są różne rodzaje głupoty. Przed niektórymi nie chroni nawet tytuł profesorski  Prawdę powiadasz, degrengolada galopująca nastała. Bo nikomu już nie potrzebny jest człek wszechstronnie kształcony, jeno wyspecjalizowany, a tym bardziej do powierzonych mu zadań zdatny. Lecz nie to mnie tu sprowadza, lecz zainteresowanie zgoła innej natury. Na mój długi inkwizytorski nos, sabatem mi tu trąci. A kysz siły nieczyste...
|
|
 | 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | |
|
|  | 5 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | > I mam nadzieję, że to wiadomosci(*)ro,wid,11233957,wiadomosc.html nie przejdzie w żaden sposób.Chyba każdy, kto choć ciutkę myśli i wykazuje nawet szczątkowe uczucia, ma taką nadzieję. Mój komĘtarz? PiS się tym projektem już całkowicie pogrąży. PO jak zwykle, Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. Będą za projektem, a nawet przeciw. A lewica? No cóż. W tym kraju nie ma lewicy. I TO MNIE NAJBARDZIEJ WKURWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|  | 2 na 2 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | > I mam nadzieję, że to wiadomosci(*)ro,wid,11233957,wiadomosc.html nie przejdzie w żaden sposób. Nie przejdzie ale przejdzie kompromisowy projekt Gowina. To taki sam mechanizm jak przy uchwalania analogicznej ustawy o aborcji. Był projekt całkowitego zakazu aborcji i sejm uchwalił "kompromisowy".
|
|
 | | Smith (10069 punktów) | > Jak zwykle. Nelli w głupocie wyprzedza samą głupotę.> Mam wrażenie, że gdyby ją tak ścisnąć jak cytrynę to otrzymalibyśmy 100% esencję kretynizmu i bezmyślności.> wiadomosci(*)ji,wid,11253937,wiadomosc.html"Nie każda kobieta jest być może stworzona do bycia matką." Natomiast kiedy nie każdy mężczyzna jest być może stworzony do bycia mężczyzną i uświadomi sobie fakt ten to jest zwyrodnialcem, którego wg. PIS trzeba tępić. Ewentualnie "Posłanka proponuje szkolenie, na którym panowie będą się uczyć jak stworzyć rodzinę." zapewne finansowane z funduszu Kapitał Ludzki. Jak widać nie każda kobieta jest stworzona do zajmowania się polityką. Ach ten "Feministyczny Salon Historyczny" www.racjonalista.pl/forum.php/s,221025
|
|
1 na 3 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | >Pozwalam sobie założyć ten wątek, mając nadzieję, że będziemy tu komĘtować, pisać co ciekawego w trawie piszczy, co zauważyliśmy, a inni nie i tym podobne. Myślę, że będzie to odpowiedni watek do dyskusji jaką chcę zaproponować. O uczciwości i honorze, nieuctwie i zwykłym chamstwie naszych polityków. Pretekstem do rozważań dały mi perturbacje jakie pojawiły się z okazji uchwalania ustawy medialnej. Proponuję pominąć rozważania czy jest to ustawa mądra czy głupia, potrzebna czy nie. Interesuje mnie jak oceniacie postawę premiera, posłów..., mediów itd.
Już po raz drugi PO zrywa zawarte porozumienie z lewicą. Za pierwszym razem udało się fakt porażki tej ustawy zwalić na lewicę ale tym razem odpowiedzialny jest za to osobiście premier.
Najpierw posłowie PO zabiegają o poparcie lewicy uzgadniają jakiś kompromis i uchwalają ustawę (zawarli więc jakąś dżentelmeńską umowę) którą celowo (w senacie) niszczą a premier osobiście dopilnowuje jej dobicie. (Jaki jest sens pracy posłów, dyskusji, wydawania pieniędzy na ekspertów skoro nowej ustawy na życzenie premiera ma nie być). Czyli w skrócie. Czy kupilibyście od Tuska używany samochód? Czy pożyczylibyście mu pieniądze?
|
|
 | 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) |
>Czy kupilibyście od Tuska używany samochód? Czy pożyczylibyście mu pieniądze?
Tusk się wije jak piskorz pomiędzy SLD i PiS. Chciałby i Panu Bogu świeczkę, i diabłu ogarek, a wszak wiadomo, że tak się nie da. PO+PSL mają zbyt małe poparcie w sejmie, żeby przeforsować swoje racje, dlatego miotają się w poszukiwaniu sojuszników - raz w jedną stronę, raz w drugą, co na dłuższą metę przypomina polityczną schizofrenię. Myślę, że Tusk w głębi duszy wstydził się aliansu z SLD i skorzystał z pierwszej okazji, żeby go zerwać. Dlaczego utopił przy tym ustawę medialną, nie wiem. Może po prostu PO w zakresie zarządzania mediami nie chce zmian? PO wybrano do sejmu i rządzenia na zasadzie "mniejszego zła". Mniejsze jest faktycznie, tylko dlaczego, do licha, zawsze musi być jakieś "zło"? Dlaczego nie możemy dorobić się rządzących zrównoważonych i konsekwentnych, posłów rozumnych i ustanawiających prawa zgodne z Konstytucją RP, a nie z prawem kanonicznym, prezydenta, który nie robi głupstw i faktycznie reprezentuje cały naród, a nie jedną partię? Niegodni tego zaszczytu jesteśmy, czy co?
|
|
 | 1 na 1 | Gosia (9452 punktów) |
>Myślę, że będzie to odpowiedni watek do dyskusji jaką chcę zaproponować. >O uczciwości i honorze - naszych polityków to nie dotyczy >nieuctwie i zwykłym chamstwie - to synonimy polskiego polityka >Czy kupilibyście od Tuska używany samochód? Czy pożyczylibyście mu pieniądze? 2 x nie, ale dotyczy to każdego polityka bez wyjątku
|
|
2 na 2 |
| Kowalska (14008 punktów) | Już nie musimy się martwić o ustawę medialną. Kościół się nią zajął www.rp.pl/artykul/2,325428.htmlMój komĘtarz: Niezła schizofrenia nazywać coś co się chce tworzyć czymś czego się nienawidzi. Przecież Okrągły Stół to dla klechów zbrodnia. O PiS nie wspomnę, choć Kaczyńscy sami przy nim obradowali. Okrągły Stół to tradycja arturiańska. Graal. Maria Magdalena. Szacunek dla kobiety. A czego jak czego, ale w Kościele katolickim szacunku dla kobiety nie uświadczysz. A teraz o piwo. Kto pierwszy odpowie? Na tym sabacie?
|
|
 | 1 na 1 | Gosia (9452 punktów) |
> A teraz o piwo. Kto pierwszy odpowie? Na tym sabacie?  Odpowiedziałabym, ale się obraziłam na Witwosa za te "nieczyste".Jak mawiał nieodżałowany mistrz Sempoliński: jestem na tyle nieprzyzwoita, że codziennie się kąpię.
|
|
|  | | Kowalska (14008 punktów) | > Odpowiedziałabym, ale się obraziłam na Witwosa za te "nieczyste".W napięciu będę oczekiwała na dalszy rozwój sytuacji. Jako "nieczysta" masz dowolne środki do dyspozycji. Nazwijmy je "środkami perswazji"
|
|
|  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > >A teraz o piwo. Kto pierwszy odpowie? Na tym sabacie?  > Odpowiedziałabym, ale się obraziłam na Witwosa za te "nieczyste".Jak mawiał nieodżałowany mistrz Sempoliński: jestem na tyle nieprzyzwoita, że codziennie się kąpię.Czy ktoś wzywał inkwizytora? My inkwizytorzy starej daty, niechętnie zajmujemy się sprawami cielesnymi, oddając te dywagacje inkwizytorom młodszym. Wszak jak pytasz, powiem Ci jeno tak. Myj się częste, bo nie znasz ani dnia, ani godziny. Wszak lepsze to gady wszy nie gryzą, niż gady czerpią soki Twoje, a i panom milsze ciało czyste, niż to co ablucjom poddane nie zostało. Ale nie przesadź w tej cielesnej dbałości, bo poświęcisz się jej całkowicie, pozostając w nadziei i czekaniu, z balii nie wychodząc. Jakoż, ze na tropie złego jesteśmy, dowodów nam trzeba, że na miotle latasz, a historia nie zna przypadku latania w balii. Tu nie o czystość ciała przecie idzie, ale o duszę nieskalaną złego wpływem, nawet jak ta w najpiękniejszym ciele zawarta jest. Ruszam więc nazbierać drew,
|
|
| |  | 3 na 3 | Gosia (9452 punktów) | >Tu nie o czystość ciała przecie idzie, ale o duszę nieskalaną złego wpływem, nawet jak ta w najpiękniejszym ciele zawarta jest. Taa...Kumpel cię wsypał, że na widok nagiej kobiety ręce drżą, a oczy mgłą zachodzą. utrudni to znacząco inkwizytorską misję >Ruszam więc nazbierać drew... ...które na widok kobiety wypadną z twych drżących rąk a mgła z ócz zgasi płomień pochodni I nici z grilla.
|
|
| | |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >>Tu nie o czystość ciała przecie idzie, ale o duszę nieskalaną złego wpływem, nawet jak ta w najpiękniejszym ciele zawarta jest. >Taa...Kumpel cię wsypał, że na widok nagiej kobiety ręce drżą, a oczy mgłą zachodzą. utrudni to znacząco inkwizytorską misję
Zaprzeczyć nie mogę, boć to kłamstwem by było, a łgać nam nie wolno. Jednakoż nie jest tak, że na widok powabnego ciała, chuć nad nami zapanuje. Bywa tak czasami w grupie inkwizytorów młodszych. Ale ci poddają się treningowi woli, samo.... znaczy się. Wola i zdecydowanie w ściganiu złego, ponad żądze wszelakie. Nie zdołasz mnie skusić niczym, bo na drodze prawdy jestem.
>>Ruszam więc nazbierać drew... >...które na widok kobiety wypadną z twych drżących rąk a mgła z ócz zgasi płomień pochodni
Nic nie wypadło. Układam stos.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) |
> Nie zdołasz mnie skusić niczym, bo na drodze prawdy jestem. Wobec tego zrobię barykadę z Miłującego Prawdę. No pasará !
|
|
| | | | |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >> Nie zdołasz mnie skusić niczym, bo na drodze prawdy jestem. >Wobec tego zrobię barykadę z Miłującego Prawdę. No pasará !
Żadna barykada z Miłujących prawdę ani Naprawdę miłujących, nie zapobiegnie i osądowi poddana będziesz. Wszak możesz liczyć na osad sprawiedliwy.
Jaszcze trochę chrustu na rozpałkę potrzeba. Drwa główne już zgromadzone. Pójdę więc po niego.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | >Nic nie wypadło. Układam stos. >
Stosy nie rozświetlają ciemności, Witwos.
|
|
 | witwos (7120 punktów) (zablokowany) |
>Okrągły Stół to tradycja arturiańska. Graal. Maria Magdalena. Szacunek dla kobiety. A czego jak czego, ale w Kościele katolickim szacunku dla kobiety nie uświadczysz.
Inkwizytor Ponury. Okrągły stół dla mężów o duszy szlachetnej przeznaczony zawsze był, a w tej szlachetności, szacunek dla niewiasty był zawarty. No cóż i ta idea uległa degrengoladzie. Mnie już to obojętnym się staje, bo nie ma już rycerzy króla Artura, a przy stole zasiądzie ten, co się mocniej łokciami rozpycha. A niech same dziewki sobie siądą, nawet same nierządne. Czemuż to nie uświadczysz szacunku? Mąż i żona na równi atencji godni, jeżeli postaci ich godne są.
Dalej zbieram drwa.
|
|
1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | Na czytanie wierszy mnie dziś wezbrało Kazimierz Wierzyński, MORALITET O KORYCIEGdyby to była przynajmniej kość Ale to jest poszczerbiony kartofel I trochę grysu. A jednak żrą się, Kąsają się, gryzą, Cała świta do koryta, Jedno ryło włazi z kopytami, Drugie ryło pcha sie pod kopyta, Każdy ryj pod ryjem ryje, Wszystko jedno grys, kartofel, Byle było ryło w ryło, Wiwat Rzeczpospolita. * Obywatele, Nie samym chlewem człowiek żyje. Czarny polonez, 1968No i sami powiedzcie, czy w tym wierszu nie ma wszystkiego? I parlament jest, i prezes, i prezydent i reszta polityków... W dodatku zawsze będzie aktualny.
|
|
| Kowalska (14008 punktów) | Farfał albo olał już całkowicie co się w TVP dzieje, albo nie panuje nad niczym. "Mała Brytania" dziś o 01:05 na TVP 2. I to dwa odcinki
|
|
1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | Gooooooooooood morning Wietnaaaam!!!!  Co my tu mamy... Nelusia Rokita została zalana falą pozwów za swoje wypowiedzi na temat in vitro. Pozwała ją nawet pani z Anglii. Słuszne to i sprawiedliwe. Boję się tylko, że sądy będą tak długo zwlekały z wyrokami, aż rząd nie uchwali ustawy. Jaki sąd ogłosi, że Nelli bredzi, żeby potem z ustawy dowiedzieć się, że bredziła zgodnie z ustawą?... Zalany został też budynek sejmu oraz kancelaria premiera. Do tej pory to posłowie chodzili zalani, więc w związku z tą cudowną odmianą proponuję, żeby wszystkich posłów potraktować jak powodzian, i wypłacić im po te 2000 złotych. Swoją drogą, ten ksiądz co to go Schetyna prosił o modlitwy w sprawie opadów chyba go nie polubił. W Warszawie jeszcze jedna katastrofa wisi w powietrzu. Poseł Arkadiusz Mularczyk został przez prezesa wytypowany na kandydata na prezydenta. Na razie stolicy. Wszystkim Forumowiczom z Warszawy składam najszczersze wyrazy współczucia i zapewniam o swoim duchowym wsparciu w walce z głupotą. Dyskusja o mediach trwam.... Tfu! Trwa.
|
|
2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | Prezes Jarosław zadeklarował, że kupi komórkę. Ale nie byle jaka ci ona. Komórka owa będzie chadzała w sieci ojca dyrektora, który teraz w telefonię inwestuje. A ciemny lud znowu mu da, tak jak na ratowanie stoczni. Jarek stwierdził, że pomysł z telefonami jest genialny, i w ogóle należy się skupić wokół Radia Maryja. KomĘtarz: Jest szansa, że jak ojciec dyrektor bank założy, to prezes Kaczyński i konto w końcu będzie miał. O, właśnie w TOK FM nazwali te telefony "moher fone"
|
|
 | 2 na 2 |
|  | | Kowalska (14008 punktów) | > 18 lat obłudy, zakłamania, manipulacji i nietolerancji Cytat:1996 r. Urząd Celny poinformował prokuraturę rejonową w Toruniu o sprowadzeniu przez Radio Maryja z Niemiec bez cła i podatku dwóch mercedesów jako "przedmiotów kultu", a więc towarów zwolnionych z opłat na mocy ustawy o stosunku państwa i Kościoła. "Akty darowizny okazały się fałszywe" - napisali prokuratorom celnicy. Wyplułam zupkę Knorr na monitor  Dzięki SłoniSko. Oj, dawno się tak nie uśmiałam  A tak btw, kiedyś to żeśmy na radyjo regularne naloty po nocy robili udzielając się na antenie. Spray będzie pamiętała. Ech... Byli czasy...  A ja to z ojcem Grzegorzem M. nawet kontakt nawiązałam. Nikt mnie tak nigdy nie podrywał jak on
|
|
| |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | Nikt mnie tak nigdy nie podrywał jak on  Że jak? Że co? Obiecuje poprawę. >
|
|
| |  | | Smith (10069 punktów) | > Cytat:1996 r. Urząd Celny poinformował prokuraturę rejonową w Toruniu o sprowadzeniu przez Radio Maryja z Niemiec bez cła i podatku dwóch mercedesów jako "przedmiotów kultu", a więc towarów zwolnionych z opłat na mocy ustawy o stosunku państwa i Kościoła. "Akty darowizny okazały się fałszywe" - napisali prokuratorom celnicy. To pewnie taki ekumenizm Maryja Mercedes też na M. No i znakowi firmowemu tylko jednego ramienia brakuje przez co bardziej bezpośrednio do świętej trójcy może nawiązywać. > Wyplułam zupkę Knorr na monitor Dzięki SłoniSko. Oj, dawno się tak nie uśmiałam  Nigdy nie oglądaj ani nie słuchaj a tym bardziej nie czytaj wiadomości w czasie posiłku, przynajmniej tych z kraju. To bardzo niebezpieczne nie tylko dla monitora. > A tak btw, kiedyś to żeśmy na radyjo regularne naloty po nocy robili udzielając się na antenie. Spray będzie pamiętała. Ech... Byli czasy...  > A ja to z ojcem Grzegorzem M. nawet kontakt nawiązałam. Nikt mnie tak nigdy nie podrywał jak on  Ach ta dzisiejsza młodzież tylko by na koncertach Madonny skakała a pobawić się w ganianego ze służbą ochrony to już nie. Zresztą tam prawie sami emerytowani Policjanci to biegać nie mogą bo to grozi zawałem nadwyrężonego stresami i chorobą zawodową serca. PS. Sorry ale najnowsze badania psychologiczne udowodniły że inaczej nie mogę. Muszę poprawiać bo inaczej to eh.
|
|
| Kowalska (14008 punktów) | Słuchałam właśnie wypowiedzi ministra finansów Rostowskiego. Ktoś może wie, z jakiej przyczyny ten człowiek jest odpowiedzialny za finanse 40 milionowego kraju? Biedny ten Tusk. A my jeszcze bardziej.
Edit: No i mamy Buzka gwiazdę.
|
|
 | 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | >Ktoś może wie, z jakiej przyczyny ten człowiek jest odpowiedzialny za finanse 40 milionowego kraju? A czym odpowiada? Dymisją? No tak my dużo bardziej. > Edit: No i mamy Buzka gwiazdę. W aureoli żółtych gwiazdek na niebiańskim tle
|
|
1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | No czyż ojciec Rydzyk nie jest boski? wiadomosci(*)ka,wid,11319662,wiadomosc.html Ale jeszcze "bościejsza" jest posłanka Beata Kempa. Ma nagranie, świadków, a skubana nie wierzy Cytat:Posłanka PiS Beata Kempa powiedziała, że nie wierzy, że takie zdarzenie miało miejsce. Natomiast jej partyjny kolega Arkadiusz Mularczyk nie ustawał w pochwałach ojca Rydzyka. - Proszę nie mówić o o. Rydzyku jakiś ksiądz, bo to patriota i zdolny ksiądz, który inwestuje w gospodarkę - mówił poseł w Radiu Zet. KomĘtarz? Ja to się jedynie dziwię dlaczego Tadeusz Rydzyk nie jest jeszcze ministrem finansów w Wolsce.
|
|
| Kuri23 (183 punktów) | > wiadomosci(*)kur____z_anteny_.html?skad=rssCzęsto oglądam ten program Anty salon, te jego aluzje i dowcipki Zienkiewicza są nawet niezłe i takie wyraziste, a co do tej wulgarny?? Każdy jest tylko człowiekiem, niczym więcej dla mnie to zabrzmiało jak hasło ,,zioma" jadącego BMW i krzyczącego na jakiegoś emeryta jadącego LADĄ typowy zwrot, jeśli to przeszło to raczej nie przypadkiem.
|
|
 | 2 na 2 | spray (5875 punktów) | > >(...)Każdy jest tylko człowiekiem, niczym więcejTiaaa... tyle tylko, ze jeden - kulturalnym, drugi - wrecz przeciwnie, a trzeci - jest drugim, a udaje pierwszego, hehe... Ziemkiewicza zaliczylabym do trzeciej kategorii. Dawno temu, gdy Ziemkiewicz tylko pisal sf, wygladalo, ze niezle sie zapowiada. Choc tak na marginesie powinnam dodac, ze gdy teraz czasem czytam jego stare utwory, dziwie sie sobie sama, ze przeciez od poczatku mozna bylo zauwazyc w jego pogladach symptomy, ktore pozniej uwyraznily sie w jego publicystyce, a ktore nastawily mnie do niego negatywne, zas wtedy inaczej je odbieralam. A moze takze dlatego wtedy pewnych rzeczy nie widzialam, bo sama mialam wowczas poglady blizsze ziemkiewiczowskim... Podkreslam przy tym, ze mlody Ziemkiewicz nie wygladal na oszoloma. Teraz go za takiego uwazam ! I to oszoloma dosc niebezpiecznego, bo to jest facet, ktory swietnie posluguje sie slowem. Nawet teraz, gdy czytam czasem jego publicystyke, lapie sie (na szczescie tez tylko czasem) na tym, ze jego postawa i poglady po prostu mi sie podobaja wybitnie. No, ale uroda tresci nie zawsze idzie z uroda formy - co Placownik przypomina zawsze w swoim motto. (Chyba?) A w ogole, to podejrzewam, ze caly ten Ziemkiewicz jest czlowiekiem na wskros cynicznym i w sluzbie dowolnej idei bylby rownie dobrym rzecznikiem. Tyle, ze notorycznie stawia na niewlasciwego konia  Coz... nobody is perfect  Az szkoda, ze kolesiowi tak mozg sie zamulil... > dla mnie to zabrzmiało jak hasło ,,zioma" jadącego BMW i krzyczącego na jakiegoś emeryta jadącego LADĄ typowy zwrot, jeśli to przeszło to raczej nie przypadkiem.> Czy to byl przypadek, trudno powiedziec. Mozliwe, w koncu jest teraz taki ... lans. (Urocze slowko, od ktorego mi skora cierpnie i klapki zwijaja sie w trabke!) Wulgaryzmy niby szokuja coraz mniej, gdyz albowiem poniewaz... taki trynd, czyli lans. Kto moze , musi sie zalapac na skandal (wszak on ci najlepsza reklama), zanim te wszystkie ... nowoczesne znaki przestankowe ... przestana szokowac kogokolwiek. A moze to byl tylko taki spontaniczny splot okolicznosci i tworczosci - mam na mysli to, co napisalam na poczatku i to, co na koncu. W sumie, jak by na to nie patrzec, w kazdym wypadku sprowadza sie to do tupetu. No. Jakos tak... tupeciarzy nie trawie !
|
|
|  | 3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | >>>(...)Każdy jest tylko człowiekiem, niczym więcej >Tiaaa... tyle tylko, ze jeden - kulturalnym, drugi - wrecz przeciwnie, a trzeci - jest drugim, a udaje pierwszego, hehe... >Ziemkiewicza zaliczylabym do trzeciej kategorii. >Dawno temu, gdy Ziemkiewicz tylko pisal sf, wygladalo, ze niezle sie zapowiada. >Choc tak na marginesie powinnam dodac, ze gdy teraz czasem czytam jego stare utwory, dziwie sie sobie sama, ze przeciez od poczatku mozna bylo zauwazyc w jego pogladach symptomy, ktore pozniej uwyraznily sie w jego publicystyce, a ktore nastawily mnie do niego negatywne, zas wtedy inaczej je odbieralam.
I ja też! I wiesz co? Chwała "Fantastykom" za to, że drukowały wszystkich. Poglądy i u mnie się pozmieniały... Pamiętam jak z kolegą z liceum rozklejałam plakaty wyborcze Mazowieckiego. Dziś za "Solidarność" pięciu złotych bym nie dała. Ba! W dupska bym tych pazożytów kopnęła! Tylko, że dla milionów słowo "Solidarność" to słowo wytrych. Jak Jan Paweł II. Niczego się debile na własnych błędach i tyłkach nie nauczyli. I w tym kraju będzie tak do zajeb...*** Znaczy na zawsze.
|
|
 | | spray (5875 punktów) |
> A co robi lewica? Nic. Po co coś robić, skoro im stoi. W sondażach.Dobrze powiedziane ! Swoja droga - te sondaze, a wraz z nimi macherow od sondazy, postawilabym pod sciana i dala wybor: albo przestana sobie robic jaja ze szlachetnej i nieglupiej Lady Statystyki, albo kula w leb ! Taaa... no wiem, wiem, ze Lady Satystyka w kajdany zakuta i w kazamatach najciemniejszych strzezona, wiec nawet oburzenia nie moze wyglosic wszem i wobec... Ona, biedna, jak ten Markiz w Bastylii !!! A Bastylii juz nie ma....
|
|
|  | | Kowalska (14008 punktów) | >Swoja droga - te sondaze, a wraz z nimi macherow od sondazy, postawilabym pod sciana i dala wybor: >albo przestana sobie robic jaja ze szlachetnej i nieglupiej Lady Statystyki, albo kula w leb !
Ja to sobie myślę, że Pani Statystyka ma to wszystko gdzieś, bo Ona i tak na swoje wyjdzie. Do macherów od sondaży też nic nie mam. Wykonują swoją robotę. I jak widać dobrze.
Do ludu tego, wolskiego, mam największe pretensje. Za marazm. Za głupotę. Za uległość. Za brak dystansu, poczucia humoru i sarkazmu. Ale najbardziej za to, że pomimo takich zmian, ciągle dają się kopać po tyłkach.
|
|
| |  | 1 na 1 | spray (5875 punktów) | >>Swoja droga - te sondaze, a wraz z nimi macherow od sondazy, postawilabym pod sciana i dala wybor: >>albo przestana sobie robic jaja ze szlachetnej i nieglupiej Lady Statystyki, albo kula w leb ! > Ja to sobie myślę, że Pani Statystyka ma to wszystko gdzieś, bo Ona i tak na swoje wyjdzie. >Do macherów od sondaży też nic nie mam. Wykonują swoją robotę. I jak widać dobrze. > Do ludu tego, wolskiego, mam największe pretensje. Za marazm. Za głupotę. Za uległość. >Za brak dystansu, poczucia humoru i sarkazmu. >Ale najbardziej za to, że pomimo takich zmian, ciągle dają się kopać po tyłkach. Widze, ze Ci rece i nogi opadaja... Kazdemu by opadly. Dlatego na "ostanich nogach" tyle luda z Polski za chlebem wyjechalo. Niby teraz nazad jada. Przez tego Kryzysa. A jak Zakowski przezd Kryzysem o Kryzysie mowil , to pies z kulawa noga nie sluchal. Teraz sie Polska cieszy, ze nie tak okrutnie ja ten Kryzys potraktowal. A ponoc tylko dlatego, ze system bankowy mamy zacofany ( zacofany! staje na swiadka !). I prawdopodobnie wlasnie dlatego zbierzemy ostatnie zgnile owoce Tego tam... Kryzysa ...
|
|
| | |  | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | >Teraz sie Polska cieszy, ze nie tak okrutnie ja ten Kryzys potraktowal. A ponoc tylko dlatego, ze system bankowy mamy zacofany ( zacofany! staje na swiadka !). I prawdopodobnie wlasnie dlatego zbierzemy ostatnie zgnile owoce Tego tam... Kryzysa ...
No i sama widzisz. Może i ten finansowy, to nas przez jakiś czas trochę bokiem weźmie, ale umysłowy to już na całego szaleje. I bądź tu mądry: Czy lepiej być głupim czy udawać?
A zgniłki i tak zawsze zbieramy. Dostajemy. I przyjmujemy. Bo my Naród Dziadów jesteśmy.
|
|
1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | Co jest z tą stocznią??? Na oczach mediów Tusk z Pawlakiem robią co chcą!!! Przecież to jest przekręt stulecia!!!
Aż tak są przekonani o klęsce wyborczej? Pięknie... Motłoch znowu na PiS poleci głosować, a lewica jak zawsze. Po wyborach się ocknie. I to i tak na chwilkę.
Kurwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
 | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > Co jest z tą stocznią??? Na oczach mediów Tusk z Pawlakiem robią co chcą!!! Przecież to jest przekręt stulecia!!! > Aż tak są przekonani o klęsce wyborczej? Pięknie... Motłoch znowu na PiS poleci głosować, a lewica jak zawsze. >Po wyborach się ocknie. I to i tak na chwilkę. > Kurwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >
A czego się spodziewasz po lewicy? Już była. Coś się zmieniło? Chyba tylko przekrety na większa skalę. Bo to ludzie doświadczeni w tym dziele. Powinnaś pamiętać, masz już swoje lata.
|
|
| Kowalska (14008 punktów) | Poddaję się. Ten news mnie przerósł.
Właśnie w TOK FM usłyszałam, że Marek Jurek będzie kandydował na prezydenta.
|
|
 | 1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) | > Poddaję się. Ten news mnie przerósł. >Właśnie w TOK FM usłyszałam, że Marek Jurek będzie kandydował na prezydenta. Hmmmmm... ostatecznie wolno mu... Tak samo, jak "śpiewać każdy może"...
|
|
|  | | Kowalska (14008 punktów) | >> Poddaję się. Ten news mnie przerósł. >>Właśnie w TOK FM usłyszałam, że Marek Jurek będzie kandydował na prezydenta. >Hmmmmm... ostatecznie wolno mu... Tak samo, jak "śpiewać każdy może"...
Mer!!!!!! Ja wiem! Ale będą na NIEGO głosować!!!!!!!!!
|
|
| |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >>> Poddaję się. Ten news mnie przerósł. >>>Właśnie w TOK FM usłyszałam, że Marek Jurek będzie kandydował na prezydenta. >>Hmmmmm... ostatecznie wolno mu... Tak samo, jak "śpiewać każdy może"... > Mer!!!!!! Ja wiem! Ale będą na NIEGO głosować!!!!!!!!!
Niby kto? Już w panikę wpadłaś?
|
|
| |  | | Meretseger (61860 punktów) | > >> Poddaję się. Ten news mnie przerósł.> >>Właśnie w TOK FM usłyszałam, że Marek Jurek będzie kandydował na prezydenta.> >Hmmmmm... ostatecznie wolno mu... Tak samo, jak "śpiewać każdy może"...> Mer!!!!!! Ja wiem! Ale będą na NIEGO głosować!!!!!!!!!E tam... Dostanie 1%. Niech sobie tyle ma  >
|
|
| mirka (403 punktów) | Ratunku!!!!!!!! Nie usłyszałam tego w radiu, nie w TV, nie przeczytałam w gazecie...........Dzisiaj w pracy usłyszałam od koleżanki że jej córka pójdzie od września do przedszkola i po krótkiej rozmowie na ten temat ( młoda mama jest pełna obaw ) dowiedziałam się że już od średniaków jest w przedszkolu religia (!). Błagam zaprzeczajcie......,chyba się jej pomyliło, przecież to już przesada.
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywac się bez tego, co niezbędne i znosic rzeczy nie do zniesienia
|
|
 | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | > Ratunku!!!!!!!! Nie usłyszałam tego w radiu, nie w TV, nie przeczytałam w gazecie...........Dzisiaj w pracy usłyszałam> od koleżanki że jej córka pójdzie od września do przedszkola i po krótkiej rozmowie na ten temat ( młoda mama jest pełna obaw ) dowiedziałam się że już od średniaków jest w przedszkolu religia (!). Błagam zaprzeczajcie......,chyba się jej pomyliło, przecież to już przesada. Chyba jest coś takiego, że siostry zakonne albo księża mogą przychodzić do przedszkola i uczyć dzieci. Ja w przedszkolu miałam angielski. Nooo... Ale to były mroczne czasy komuny
|
|
|  | 1 na 1 | mirka (403 punktów) |
> Chyba jest coś takiego, że siostry zakonne albo księża mogą przychodzić do przedszkola i uczyć dzieci.> Ja w przedszkolu miałam angielski. Nooo... Ale to były mroczne czasy komuny  A ja leżakowanie i podwieczorek. Tak to były straszne czasy..... Przecież te dzieci mają 4-5 lat. Niedługo od żłobka będą je męczyc.
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywac się bez tego, co niezbędne i znosic rzeczy nie do zniesienia
|
|
| |  | | spray (5875 punktów) | > Przecież te dzieci mają 4-5 lat. Niedługo od żłobka będą je męczyc.Hehehe... To jeszcze nie byloby najgorsze - a co, jak sie ksiezulo z mezem na sale porodowa bedzie pchal ?! Nieprawdopodobne ? Mnie sie kiedys wydawalo nieprawdopodobne, zeby od przedszkola obrabiali material na barany, znaczy sie ten, no... owieczki.
|
|
| | |  | | mirka (403 punktów) | . > Hehehe... To jeszcze nie byloby najgorsze - a co, jak sie ksiezulo z mezem na sale porodowa bedzie pchal ?!> Nieprawdopodobne ?> Mnie sie kiedys wydawalo nieprawdopodobne, zeby od przedszkola obrabiali material na barany, znaczy sie ten, no... owieczki.>  Tak, a potem pierwszym słowem jakie dziecko wypowie będzie meeee........ i tak mu już zostanie.
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywac się bez tego, co niezbędne i znosic rzeczy nie do zniesienia
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|