>>Policja w swoich bazach danych zapewne odnotowuje wszystko, << Tzn. odnotowuje tylko to, co zostało zgłoszone. W Szwecji widać ludzie zgłaszają, bo jest szansa na policyjną interwencję. Tam gdzie policja jeszcze opieprzy zgłaszającego, zgłoszeń będzie mało. No i mamy statystykę.
|