Racjonalista - Strona głównaDo treści
1% społeczeństwa pozytywnie ocenia działalność naszego rządu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-08-2009 19:51Ashaard (130 punktów)1% społeczeństwa pozytywnie ocenia działalność naszego rządu
Ocena -1 na 1
wiadomosci(*)owanie_dobrze_ocenia_rzad.html

Poszlim na wybory, zmienilim kraj. Tylko co, jeśli zmiana warty (którą to w głównej mierze zawdzięczamy mediom) nie przyniosła za sobą większych korzyści?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qF3r (0 punktów)
A bo to Polacy kiedykolwiek z czegokolwiek byli zadowoleni?


My Brute
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Z jakiego powodu nie widzisz różnicy między:

1% społeczeństwa pozytywnie ocenia działalność naszego rządu

i

Tylko 1 proc. Polaków zdecydowanie dobrze ocenia rząd

?

>Poszlim na wybory, zmienilim kraj.
>Tylko co, jeśli zmiana warty (którą to w głównej mierze zawdzięczamy mediom)

Zdecyduj się - albo "zmiana warty" nastąpiła drogą wyborów, albo dokonały jej media (jak?!).

Jeśli głosowałeś na PO a teraz czujesz się zmanipulowany przez media, to w najbliższych wyborach głosuj na Pi$ - wszak Pi$ przegrał wybory przez medialną nagonkę...


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
stilgar (7322 punktów)
>wiadomosci(*)owanie_dobrze_ocenia_rzad.html
>Poszlim na wybory, zmienilim kraj. Tylko co, jeśli zmiana warty (którą to w głównej mierze
>zawdzięczamy mediom) nie przyniosła za sobą większych korzyści?

Manipulujesz to ty takim tytułem - wg. cytowanego przez ciebie artykułu rząd jest pozytywnie oceniany przez 28% społeczeństwa.
27-08-2009 12:39 
 Ocena 1 na 1
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
Co w Polskich warunkach nie jest złym wynikiem.
jkl; (5859 punktów)
>Poszlim na wybory, zmienilim kraj. Tylko co, jeśli zmiana warty (którą to w głównej mierze zawdzięczamy mediom) nie przyniosła za sobą większych korzyści?

Co to są "większe korzyści"?
stilgar (7322 punktów)
>>Poszlim na wybory, zmienilim kraj. Tylko co, jeśli zmiana warty (którą to w głównej mierze zawdzięczamy mediom) nie przyniosła za sobą większych korzyści?
>Co to są "większe korzyści"?

Zapewne nie boiska czy autostrady, bo "komu to potrzebne"

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365