Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Smutna prawda o radosnych świętach"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
25-12-2011 19:11LadyTilly (613 punktów)"Smutna prawda o radosnych świętach"
Ocena 2 na 2
Znalazłam ten film dopiero dziś i z zaciekawieniem go obejrzałam i przyznam, że ma on otrzeźwiający wpływ dla współczesnych "plastikowych" fanów świątecznej atmosfery. Oto film www.youtube.com/watch?v=sC86t19hUwI filmik smutny ale bardzo realnie oddaje teraźniejszość. Mam nadzieję, że oglądacie go pierwszy raz. Robi wrażenie, mimo kilku momentów gdzie słychać piiiiii, piiiii film ma głębszą filozofię.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

annah (115 punktów)
>Znalazłam ten film dopiero dziś i z zaciekawieniem go obejrzałam i przyznam, że ma on otrzeźwiający
>wpływ dla współczesnych "plastikowych" fanów świątecznej atmosfery. Oto film
>www.youtube.com/watch?v=sC86t19hUwI filmik smutny ale bardzo realnie oddaje teraźniejszość.
>Mam nadzieję, że oglądacie go pierwszy raz. Robi wrażenie, mimo kilku momentów gdzie słychać
>piiiiii, piiiii film ma głębszą filozofię.
Racja, ale to zakończenie też jakieś plastikowe. Faktem jest ciągłe udawanie, ubieranie ludzkiej "zwykłości" w ładny, odświętny strój, który tak naprawdę jest nijaki . I nie mówię tu tylko o świętach, ale o każdej sytuacji dnia codziennego.
Trollius (550 punktów)
> Robi wrażenie, mimo kilku momentów gdzie słychać
>piiiiii, piiiii film ma głębszą filozofię.
O kurdę! Mówisz poważnie?
-jad- (18783 punktów)
> filmik smutny ale bardzo realnie oddaje teraźniejszość.

Nie jestem w stanie wytrwać do końca.

Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie. Wuch
diogenes (42753 punktów)
>Smutna prawda o radosnych świętach

Gdyby to była prawda, nie byłaby smutna.
Co do świąt: byłem dzisiaj nad Wieprzem.
Krety wypychają z ziemi kopce niezwykłej wysokości.
Podobno wróży to tęgą zimę.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365