Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zamach na Jana Pawla II - jak to bylo z tym lekarzem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
09-02-2013 16:01kingart (345 punktów)Zamach na Jana Pawla II - jak to bylo z tym lekarzem?
Obila mi sie ostatnio o uszy (nie pierwszy raz zreszta) bardzo dziwna wersja zamachu na Jana Pawla II z 1981 roku, a mianowicie chodzilo o to, ze w momencie postrzelenia jego 'osobisty lekarz' byl akuratnie w drodze powrotnej do domu tuz po zakonczonej zmianie, kiedy nagle uslyszal w radiu komunikat skierowany wlasnie do niego samego aby natychmiast wracal do szpitala, ponieaz wydarzyla sie wielka tragedia itd. Wszystko bylo by ok, z tym, ze I wersja - zadna radiostacja takiego komunikatu nigdy nie nadala badz II wersja - nadala znacznie pozniej niz owy lekarz ja wlasciwie uslyszal! To rzekome zjawisko katolicy przypisuja interwencji boskiej i tlumacza jako wielki cud, dowodzacy istnienia sil wyzszych i ich troski o swoich (wybranych) ludzi.

Czy ktos cos slyszal na ten temat?!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>uslyszal! To rzekome zjawisko katolicy przypisuja interwencji boskiej i tlumacza jako wielki cud,

Znam wiele interwencji boskich. Np ostatnio zgubiłem klucze do samochodu i pomyślałem o Latającym Potworze Spaghetti. Klucze się natychmiast znalazły! To wielki cud!

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365