Racjonalista - Strona głównaDo treści
Alternatywa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-09-2009 20:51diogenes (42753 punktów)Alternatywa
Ocena 7 na 7
Zasłyszane z ulicy:

-Mamo, kupisz mi loda?
-Nie. Kupię ci podręcznik do religii.

Powiało chłodem.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Racjonalny (35 punktów)
I bardzo dobrze, wroga trzeba znać, prawda?
17-09-2009 21:12 
 Ocena 4 na 4
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>I bardzo dobrze, wroga trzeba znać, prawda?
>
Chociaż nauka lizania jest dużo praktyczniejsza i przyjemniejsza (szczególnie jak lody są pyszne).
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)

>Chociaż nauka lizania jest dużo praktyczniejsza i przyjemniejsza (szczególnie jak lody są pyszne).

No, wreszcie kobieta mówi do rzeczy!
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)

>Powiało chłodem.

Jesień idzie, czas opuścić beczkę. Ja hamak zwijam.
>
Psyk (14071 punktów)
>Zasłyszane z ulicy:
>-Mamo, kupisz mi loda?
>-Nie. Kupię ci podręcznik do religii.
>Powiało chłodem.
>
A co, chciałbyś żeby było "zrobisz"???
PS: Kupowanie podręczników do religii to forma wspierania katolickich wydawnictw - nic poza tym. Ja przez 9 lat religii nie miałem żadnego podręcznika i żadnego sprawdzianu. Zeszyty tylko w podstawówce, bo były sprawdzane przy kolędzie. W liceum trzeba to było po prostu odsiedzieć. Każdy księżulo gadał co chciał a potem były czwórki lub piątki na koniec roku.
18-09-2009 18:49 
 Ocena 1 na 1
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)

>PS: Kupowanie podręczników do religii to forma wspierania katolickich wydawnictw - nic poza tym. Ja przez 9 lat religii nie miałem żadnego podręcznika i żadnego sprawdzianu. Zeszyty tylko w podstawówce, bo były sprawdzane przy kolędzie. W liceum trzeba to było po prostu odsiedzieć. Każdy księżulo gadał co chciał a potem były czwórki lub piątki na koniec roku.
>
Ale wtedy nie było oceny z religii na świadectwie i nie wliczało się jej do średniej. A teraz jak cię ksiądz, siostra, katecheta (niepotrzebne skreślić) nie lubi, jak za bardzo fikasz, na mszy w pierwszej ławce nie siedzisz, to da ci tróję i choćbyś z innych przedmiotów miał same szóstki, to z czerwonego paska nici. Ty wiesz jaka to jest władza...
marta (887 punktów)
>Zasłyszane z ulicy:
>-Mamo, kupisz mi loda?
>-Nie. Kupię ci podręcznik do religii.
>Powiało chłodem.
>
"A to Polska właśnie"...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365