Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zasady wychowania naturalnego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
14-12-2004 21:43MarysiaZasady wychowania naturalnego
przedstawiciele wychowania naturalnego

gooa
Marysiu - czy mozesz sprecyzowac, o co Ci chodzi ?
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Nie wydziwiaj tylko pisz pracę, bo Marysia czeka - jutro musi oddać zeszyt do sprawdzenia!
Makowski (596 punktów)
>przedstawiciele wychowania naturalnego
Hmm.... Zastanówmy się.... Ja chyba nim nie jestem.
A tak w ogóle to o co tutaj chodzi?
Może powinnaś nauczyć się budowania prawidłowych zdań?
Ja w powyższej wypowiedzi to nawet orzeczenia nie widzę.
Powinnaś więcej posiedzieć nad książkami a nie tylko na imprezy chodzić.

papa (168 punktów)
>>przedstawiciele wychowania naturalnego
>Hmm.... Zastanówmy się.... Ja chyba nim nie jestem.
>A tak w ogóle to o co tutaj chodzi?
>Może powinnaś nauczyć się budowania prawidłowych zdań?
>Ja w powyższej wypowiedzi to nawet orzeczenia nie widzę.
>Powinnaś więcej posiedzieć nad książkami a nie tylko na imprezy chodzić.
>
Ewentualnie chodzić dalej tylko na imprezy w moim towarzystwie

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365