>przedstawiciele wychowania naturalnego Hmm.... Zastanówmy się.... Ja chyba nim nie jestem. A tak w ogóle to o co tutaj chodzi? Może powinnaś nauczyć się budowania prawidłowych zdań? Ja w powyższej wypowiedzi to nawet orzeczenia nie widzę. Powinnaś więcej posiedzieć nad książkami a nie tylko na imprezy chodzić.
|