Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ballada

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
06-05-2008 09:33Osnowa (11779 punktów)Ballada
Ocena -1 na 1

Mam myśl, by ogłosić konkurs na balladę o chłopcu uwiedzionym w dzieciństwie przez księdza. Zdaje mi się, że to dobry epicki temat, więc nawet jeśli nie znajdą się fundusze na godziwą nagrodę, aktualność i świeżość tego problemu może niejednego twórcę zainspirować. Tym sposobem i tak "nasze będzie na wierzchu". A w zanadrzu stowarzyszenie racjonalistów (P.S.R.)zawsze ma nominację na racjonalistę roku.

Co myślicie?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ławreszuk (2276 punktów)
>Mam myśl, by ogłosić konkurs na balladę o chłopcu uwiedzionym w dzieciństwie przez księdza. Zdaje
>mi się, że to dobry epicki temat, więc nawet jeśli nie znajdą się fundusze na godziwą nagrodę,
>aktualność i świeżość tego problemu może niejednego twórcę zainspirować. Tym sposobem i tak "nasze
>będzie na wierzchu". A w zanadrzu stowarzyszenie racjonalistów (P.S.R.)zawsze ma nominację na
>racjonalistę roku.
>Co myślicie?

Myślę, że żarty z pedofilii to kretyńskie zajęcie. Myślę też, że powinniśmy rozważyć przyznawanie nagrody Kretyna Roku za kretyńskie pomysły i działania.



"Bawimy się, bawimy ładnie, lub nie
nieważne, bo Nico niełatwo rozdrażnić"
Lech Janerka
Osnowa (11779 punktów)

>żarty z pedofilii to kretyńskie zajęcie... powinniśmy rozważyć przyznawanie nagrody Kretyna Roku za kretyńskie pomysły i działania.
Ustal więc kto żartuje z pedofilii i wszystkim poprzyznawaj te swoje Kretyny.

P.S. A co sądzisz o moim konkursie na balladę?
.
G.K. (1679 punktów)
Ja znam tylko jeden dowcip na ten temat:

-Jaka jest w Polsce największa kara za pedofilię ?
-Przeniesienie od innej parafii.
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Mam myśl, by ogłosić konkurs na balladę o chłopcu uwiedzionym w dzieciństwie przez księdza.
Proponuję również następujące tematy:
1. Gwałt zbiorowy ze szczególnym okrucieństwem;
2. Morderstwo poprzedzone torturami (taki subtelny sadyzm);
3. Sprzeniewierzenie powierzonych pieniędzy, szczególnie należących do ubogiego emeryta;
4. Coś na temat pozbawiania wolności w połączeniu z kazirodczym gwałtem - przykład z Austrii;
5. Dzieciobójstwo w wyniku znęcania się nad dzieckiem
6. Inne do wyboru...

Zaiste tematy godne niejednej ballady.
JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
06-05-2008 15:38 
 Ocena-1 na 1
Osnowa (11779 punktów)

>tematy godne niejednej ballady.
Mój pomysł inspirowany jest
balladą_o_nienarodzonym którą można nazwać też balladą o aborcji, a którą przecież wielu się wzrusza. Przeczytaj jej tekst i ponownie napisz co myślisz.

Na razie daję Ci odwetowy minus.
.
06-05-2008 19:45 
 Ocena-1 na 1
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
> Mój pomysł inspirowany jest
>balladą_o_nienarodzonym którą można nazwać też balladą o aborcji, a którą przecież wielu się wzrusza.
I niech tak zostanie.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
07-05-2008 02:25 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)

>> Mój pomysł inspirowany jest>balladą_o_nienarodzonym którą można nazwać też balladą o aborcji, a którą przecież wielu się wzrusza.
>I niech tak zostanie.
Tak, czyli jak? I co niby ma zostać? Przecież nie planuję zmieniać tamtej ballady.
.
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Tak, czyli jak? I co niby ma zostać? Przecież nie planuję zmieniać tamtej ballady.
>.
Dotyczy to Twojej wypowiedzi. Powtarzam. Niech tak zostanie - masz rację (jak beton). Gratuluję.
Nie pozdrawiam.
JATO
P.S. Mam nauczkę. Nie brać udziału w dyskusji w której bierze udział Osnowa.


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365