 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kultura
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-06-2008 11:02 | dstr (1474 punktów) | George Carlin
3 na 3 | Jesli chrzescijanskie pieklo istnieje, to w niedziele okolo 6. rano trafil tam prawdopodobnie George Carlin, komik amerykanski (w koncu, jak sam mówil, trzeba zawsze tez rozwazac ta opcje). edition.cn(*)Z/06/23/carlin.obit/index.htmlBawil, ale i sklanial do refleksji. Wysmiewal glupote i myslenie na skróty. Pokazal nawet, ze jezeli w cos wierzyc, to w slonce, a jak modlic sie, to tylko do Joe'ego Pesci. Jesli ktos nie zna, zachecam do przeszukania zasobów youtube ewentualnie en.wikiquote.org. Warto. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| glingor (640 punktów) | > Jesli chrzescijanskie pieklo istnieje, to w niedziele okolo 6. rano trafil tam prawdopodobnie> George Carlin, komik amerykanski (w koncu, jak sam mówil, trzeba zawsze tez rozwazac ta opcje).> edition.cn(*)Z/06/23/carlin.obit/index.html> Bawil, ale i sklanial do refleksji. Wysmiewal glupote i myslenie na skróty. Pokazal nawet, ze> jezeli w cos wierzyc, to w slonce, a jak modlic sie, to tylko do Joe'ego Pesci.> Jesli ktos nie zna, zachecam do przeszukania zasobów youtube ewentualnie en.wikiquote.org. Warto.www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o[']
fear is the mind killer
|
|
1 na 1 | krutki (1550 punktów) |
Ech, że też dopiero w takich momentach docenia się człowieka. Nie znałem wcześniej jego działalności (choć mam wrażenie jakbym widział go w jakimś filmie), aczkolwiek, po obejrzeniu już pierwszego wystąpienia, zyskał moje uznanie. Dzięki bardzo za wzmiankę!  Pozdrawiam Everybody knows that you are insane
|
|
6 na 6 | Marian (5438 punktów) |
George Carlin był nie tylko komikiem, był filozofem wśród komików. Jak sam kiedyś stwierdził, są rzeczy tak poważne, że można tylko żartować na ich temat. On właśnie to robił i jego przemyślenia często skłaniały do refleksji. Jego śmierć to wielka strata. Tak się dziwnie składa, że całkiem niedawno skompletowałem jego wystąpienia, jakie udało mi się znaleźć na Google Video. Jeśli ktoś chce, to zapraszam tutaj (trzeba zjechać trochę na dół strony). Pozdrawiam. A rationalist is simply someone for whom it is more important to learn than to be proved right - Karl Popper
|
|
1 na 1 | sliwka (295 punktów) | Ja też dziękuję za wzmiankę. Obejrzałam po raz pierwszy - doskonałe.
|
|
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Tobie wielkie dzięki za umożliwienie mi spotkania z twórczością superinteligentnego faceta poprzez odnośniki wrzucone przez Mariana ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,141658#w141700), któremu dziękuję tym bardziej. George Carlin jest (mimo, iż już nie żyje) genialny, co nie zmienia faktu, że Kasia Pakosińska jest najseksowniejszą kabareciarką EVER, EVER, EVER!
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|