> strasznych broni jest bez liku... a wszystkie chyba made in usa...> rainbow bombs tez byly fajne! nie bede juz wspominal tak oklepanych wynalazkow jak bomby atomowe, wodorowe, neutronowe, pociski plutonowe, agent orange czyli dioxyny itd.> i na dodatek mieli czelnosc klamac o arsenalach saddama!> zdrowia zycze i malo wrzodow na zoladku!Temat nie w pełni oddaje to do czego nawiązuję. Jest on tylko pozostałością po umieszczonym kiedyś wątku. Urządzenia, które wchodzą w skład tego projektu mogą wysyłaś fale wysokich i niskich częstotliwości w dowolne miejsca globu. Umożliwia to lokalizowanie złóż mineralnych, podziemnych budowli. Ingerencję w zjawiska atmosferyczne związane z pogodą. Mnie jednak bardziej intryguje wpływ na ludzi. Fale wysokich częstotliwości podgrzewają komórki, zjawisko można sprawdzić w kuchence mikrofalowej. Całkiem inaczej jest z falami niskich częstotliwości. Dzięki nim można synchronizować się z naszym organizmem np.: sercem, mózgiem. Jakiś czas temu pojawiła się informacja w USA, że używanie urządzeń elektrycznych (podpiętych do sieci energetycznej) blisko głowy jest szkodliwe dla mózgu. W naszym kraju jest inna częstotliwość w sieci, więc bez obaw.  Fale elektro-magnetyczne mogą wpływać na nastroje człowieka. Możliwości działania fal na mózg można doświadczyć z użyciem programu BrainWave Generator. Poniżej link do ściągnięcia dla tych co się nim nie bawili. www.bwgen.com/Pozdrawiam.
|